Вічна пам'ять полеглим  на полі бою, честь і слава  живим героям

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування  пам'яті жертв  війни в Україні  у Попівській бібліотеці філії № 14 діє виставка  "Пам'ять  не  вмирає ". Вічна пам'ять полеглим  на полі бою, честь і слава  живим героям.

08:36 23.06.2018

Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді

Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді. Це свято творчості й натхнення, запалу та енергії, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Саме з цієї нагоди  в  с. Шапарівка 23 червня 2018р. було проведено захід «Ти молодий і цей день для тебе».

08:24 23.06.2018

Пам'ять людська!

Пам'ять людська! Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до тебе спогади  - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть, війни в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації.

08:22 23.06.2018

Нещодавно відбулося відкриття літнього дитячого майданчика по вулиці Горбунова смт Білокуракине. Цей об’єкт з’явився з ініціативи депутата селищної ради Віктора Заєць та завдяки злагодженій праці Білокуракинської ОТГ, батьків та просто небайдужих людей, які об’єднали свої зусилля, щоб принести радість малечі.

08:13 22.06.2018

пришкільний табір "Сонечко"

Сьогодні розпочав свою роботу пришкільний табір "Сонечко" на базі Будинку дитячої та юнацької творчості. Урочиста лінійка, присвячена відкриттю табору, почалась із підняття прапору та проголошення урочистої клятви жителя країни Дитинство. В ході гри "Я- паровозик" та ігр з парашутом діти познайомились та розважались. Побавившись на свіжому повітрі, вихованці створили спільну аплікацію із намальованих долоньок. Пообідівши у шкільній їдальні, табір зручно розмістився в актовій залі для перегляду мультфільму.

14:17 20.06.2018