Білокуракинська селищна військова адміністрація
Сватівського району Луганської області

Оголошення переміщені в архів

Щодо підтримки підприємництва

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації повідомляє, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 26 жовтня 2017 року № 768 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва (далі - Порядок).

Відповідне розпорядження зареєстровано у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області 16 листопада 2017 року за №126/1726.

Порядком, за результатами конкурсного відбору, передбачена компенсація суб’єктам малого і середнього підприємництва фактично сплачених у поточному бюджетному періоді відсоткових ставок за користування банківськими кредитами, залученими у попередні роки на реалізацію проектів.

Зазначене розпорядження та Порядок розміщені на офіційному сайті Луганської обласної державної адміністрації у розділі «Публічна інформація» (підрозділ «Публічна інформація, що підлягає оприлюдненню» - Розпорядження голови облдержадміністрації) та веб-сторінці Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму у розділі «Підприємництво» (підрозділ «На допомогу підприємцю»).

 

 

Білокуракинська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

Основні вимоги до кандидатів :

Вища освіта за спеціальністю «Правознавство»

Стаж роботи на державній службі не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління  не менше 3 років

Вільне володіння державною мовою

Вміння працювати з ПК

Заяви приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. За довідками звертатися за адресою смт Білокуракине пл..Шевченка 4

тел.(06462) 2-12-82

 

Оголошення

    Білокуракинська селищна рада оголошує конкурс з перевезення пасажирів на селищному автобусному маршруті загального користування у смт.Білокуракине.

Довідки за телефонами:

(06462) 2-15-38

(06462) 2-11-34

УМОВИ

конкурсу на перевезення пасажирів на селищному автобусному маршруті загального користування в смт.Білокуракине

https://rada.info/upload/users_files/04335447/aebd1bd9b120beb637a9188de65c110a.docx

 

 

 

 

 

Запрошення до участі у Конкурсі (Луганська область)

Організація громади «Твори добро» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують постачальників з доброю репутацією та досвідом роботи надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту  «Створення Центру надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної ради Білокуракинської ОТГ Луганської області. Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі, придбання обладнання та меблів»  за адресою: смт Білокуракине, вул.Центральна, 63 А.

 Основні види робіт: Постачання  комп’ютерного  обладнання.

 Постачальник повинен мати досвід постачання та комп’ютеризації установ та організацій.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: пл. Шевченка, 04  смт.Білокуракине,  Білокуракинського  району Луганської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10-00 27 грудня 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище , за телефоном:  06462 2-20-26, +38 0953912711 або e-mail bktergromada@meta.ua

 

 

Друзі, і знову ініціатива для Вас!

Оголошується Конкурс на участь у проекті «Поширення моделі Молодіжних банків ініціатив в Україні через програму «Молодіжний працівник».

Більш детальна інформація за посиланням https://rada.info/upload/users_files/04335447/29f0f97b1274a9dfb1d3fe94a7fd7aee.docx

До уваги молоді!

Запрошуємо взяти участь у опитуванні щодо інформаційних потреб молоді.

 

Європейська агенція інформаційної та консультативної підтримки молоді (ERYICA) разом з Міністерством молоді та спорту України проводять дослідження стосовно інформаційних та консультативних потреб молоді в Україні.

  Опитування щодо інформаційних потреб молоді відбудеться протягом листопада – грудня 2017 в рамках проекту Erasmus + "Youth.Info: Future Youth Information Toolbox", в якому беруть участь 9 європейських країн, включаючи Україну. Проект започатковано з метою підвищення якості та доступності інформаційних та консультаційних послуг для молодих людей, кращого розуміння інформаційних потреб молоді та тенденцій розвитку молодіжного середовища.

  Результати цього опитування будуть використані як на загальноєвропейському рівні, так і з метою розвитку механізму надання якісних інформаційних послуг для молоді України, зокрема, які надаються молодіжними центрами.

На основі результатів опитування ERYICA у співпраці з Міністерством молоді та спору України надасть експертну допомогу та підтримку сектору молодіжної роботи в Україні у напрямі підвищення доступності інформаційних та консультаційних послуг для молоді, розвитку відповідних служб з питань інформування та консультування молоді на базі молодіжних центрів тощо.

Заповнити запитальник можна українською мовою до 14 грудня цього року за посиланням:

https://www.surveymonkey.com/r/8MC3BS9

Не упустіть свій шанс покращити інформаційні та консультаційні послуги для молоді в Україні!

 

 

 

Увага акція

Фото без опису

 

 

Оголошується конкурс

Білокуракинська селищна рада оголошує конкурс щодо визначення виконавців послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території Білокуракинської селищної територіальної громади.

 

У конкурсі можуть брати участь юридичні та фізичні особи, які мають відповідну матеріальну базу для надання послуг по вивезенню твердих побутових відходів, транспорті засоби, які відповідають вимогам статті 35 Закону України "Про відходи":

Транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до вивезення твердих побутових відходів, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані.

Для забезпечення безперебійного надання послуг по вивезенню твердих побутових відходів претендент-надавач послуг зобов’язаний мати особисту або орендовану виробничу базу. У разі відсутності особистої виробничої бази перевізник провадить заходи із забезпечення безпеки перевезень на договірних засадах з підприємствами (організаціями), котрі мають кваліфікованих фахівців для здійснення: регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів; контролю технічного стану транспортних засобів та медичного огляду водіїв перед виїздом на маршрут; охорони транспортних засобів; документального контролю за режимом праці та відпочинку водіїв.

До участі у конкурсі не допускаються юридичні та фізичні особи, які:

--визнані в установленому порядку банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації як суб’єкти господарювання;

-- подали для участі у конкурсі неправильно оформлені документи або такі, що містять недостовірну інформацію;

-- не відповідають вимогам ст. 35-1 Закону України "Про відходи";

-- Надавачі послуг для забезпечення належної організації вивезення твердих побутових відходів зобов’язані:

-- виконувати вимоги законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері надання житлово-комунальних послуг;

-- виконувати вимоги законодавства щодо поводження з побутовими відходами;

-- утримувати транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечувати їх зберігання у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах, на майданчиках, стоянках, забезпечених засобами охорони;

-- забезпечувати контроль технічного і санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут;

-- забезпечувати проведення медичного контролю стану здоров'я водіїв та обслуговуючого персоналу;

-- організувати проведення періодичного навчання водіїв методам надання першої медичної допомоги потерпілим від дорожньо-транспортних пригод;

-- забезпечувати умови праці та відпочинку водіїв та обслуговуючого персоналу згідно з вимогами законодавства;

-- забезпечувати проведення стажування та інструктажу водіїв у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту;

-- забезпечувати безпеку дорожнього руху.

-- визнані в установленому порядку банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації як суб’єкти господарювання;

-- подали для участі у конкурсі неправильно оформлені документи або такі, що містять недостовірну інформацію;

-- не відповідають вимогам ст. 35-1 Закону України "Про відходи";

Конкурсна пропозиція подається учасником особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження Організатора та учасника Конкурсу, Послуги, на надання яких подається пропозиція.

Конкурсна пропозиція складається з таких документів:

- характеристика підприємства (додаток 1.2);

- копія договору (за наявності) на послуги із видалення, утилізації відходів із зазначенням полігону (сміттєспалювальний завод) або сміттєпереробного комплексу, на які вивозяться побутові відходи;

- рівень запропонованих тарифів із розрахунку на 1 куб. м на підставі розрахунків, поданих у письмовій формі;

- довідка про кількість працівників (водіїв та операторів тощо);

- інформація про технічний стан та строк експлуатації спеціалізованого автотранспорту;

- документально підтверджені дані про наявність виробничої бази для підтримки належного технічного та санітарного стану рухомого складу;

- інформація про умови забезпечення зберігання, технічного огляду та ремонту спеціалізованого автотранспорту;

- інформація про наявність позитивного досвіду роботи з надання Послуг;

- документально підтверджені дані про наявність субпідрядників (контрагентів), залученого спеціалізованого автотранспорту, із зазначенням цього переліку;

- пропозиції щодо умов збирання побутових відходів у приватному секторі (контейнерний, пакетний спосіб тощо);

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути меншим ніж 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення Конкурсу.

Заяви та необхідні документи приймаються конкурсною комісією протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення за адресою: смт.Білокуракине, пл.Шевченка,4.

Телефони для довідок: 2-19-23, 2-15-38

Режим роботи ради: понеділок-четвер – з 8.00 до 17.00 год.

п'ятниця - 8.00 до 16.00 год.

 

 

 

 

Щодо Програми надання бізнес-грантів для суб'єктів малого та середнього підприємництва

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації повідомляє, що розпочинається нова Програма надання бізнес-грантів для створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні (далі - Програма), спрямована на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні, стабілізацію їх життя шляхом працевлаштування та отримання доходів.

Програма реалізується Данською Радою у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development/DFID).

Мета цієї Програми - створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, через інвестиційний вклад в розширення існуючого бізнесу.

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого та середнього бізнесу Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Програма передбачає створення принаймні 250 нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. В рамках цього компоненту будуть надані бізнес-гранти для розширення бізнесу та створення нових робочих місць, від 2 000 до 10 000 доларів СІЛА.

Умови отримання гранту:

1.            Діючий рентабельний бізнес, який планує розширення.

2.            Детальний бізнес-план з особливою увагою на створення та підтримання нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні.

3.            Інвестування з боку заявника в плановане розширення свого бізнесу не менше 50% від суми гранту.

4.            Створення одного та більше робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, укладення з новими працівниками трудових договорів на термін не менше 12 місяців. Сумарна річна заробітна плата всіх працевлаштованих на нові робочі місця осіб повинна перевищувати суму отриманого гранту.

Розмір гранту - від 2 000 до 10 000 доларів США.

Заявку на участь можна подати за посиланням: http://lap.drc.ngo/form/sme. Заявки приймаються до ЗО листопада 2017 року. Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в Програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в Програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Більш детальну інформацію щодо участі у Програмі, можливо отримати звернувшись до контактних осіб за телефонами: (093) 0735373 - Ольга, (095) 7018851 - Олег, (073) 4068141 - Гаряча лінія (працює по вівторках та п’ятницях з 14:00 по 18:00).

Просимо зазначену інформацію довести до відома зацікавлених.

 

 

Оголошення

Білокуракинська селищна рада оголошує про формування координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді Білокуракинської селищної територіальної громади.

До її складу можуть входити представники організацій, підприємств та установ громади, громадських організацій та об'єднань.

Всі зацікавлені можуть звертатися до спеціаліста з питань освіти, культури та спорту Білокуракинської селищної ради.

 

Конкурс

Відділ освіти Білокуракинської селищної ради оголошує конкурсу на право оренди майна, яке є власністю Білокуракинської селищної територіальної громади.


№ п/п

Найменування нерухомого майна

Площа, м2

Адреса

 1.  

Нежитлове приміщення

60,3 м2

смт. Білокуракине,

вул. Історична, 57

 1.  

Нежитлове приміщення

7,1 м2

смт. Білокуракине,

вул. Історична, 57

 1.  

Нежитлове приміщення

18 м2

смт. Білокуракине,

вул. Історична, 57

 1.  

Нежитлове приміщення

8 м2

смт. Білокуракине,

вул. Історична, 57

 1.  

Нежитлове приміщення

 350 м2

смт. Білокуракине,

вул. Історична, 57

 1.  

Будівля колишньої Нещеретівської середньої школи

523 м2

Білокуракинський р-н,

с. Нещеретово

 

Пропозиції приймаються за адресою: смт. Білокуракине, вул. Історична,57.

 

 

 

Увага!

Білокуракинська селищна рада оголошує конкурс на право оренди майна, що є власністю Білокуракинської селищної територіальної громади, а саме:

 • Нежитлові приміщення (частина) адміністративної будівлі, загальною площею 84,3 м.кв., яка знаходиться за адресою: Луганська область, Білокуракинський район, с. Олександропіль, вул. Соколовського, будинок 2.

Для ознайомлення з умовами конкурсу та переліком надання необхідної конкурсної документації просимо звертатись до Білокуракинської селищної ради.

Термін надання конкурсної документації – 10 робочих днів з моменту виходу оголошення.

Кінцевий термін надання конкурсної документації – 23 жовтня 2017 року до 17 год. 00 хв.

Конкурс відбудеться в приміщенні Білокуракинської селищної ради 24 жовтня 2017 року о 13 год. 00 хв.

                                                                                                                                       Білокуракинська селищна рада

 

 

 

 

У В А Г А !

Запрошення до участі у Конкурсі (Луганська область)

1. Організація громади «Твори добро» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують постачальників з доброю репутацією та досвідом роботи надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту  «Створення Центру надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної  ради Білокуракинської  ОТГ Луганської області. Реконструкція частини адміністративної будівлі, придбання обладнання та меблів»: придбання  меблів.

2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: пл.Шевченка, 4 смт. Білокуракине Білокуракинського  району Луганської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 23 листопада  2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, за телефоном: + 38 0953912711, 06462 2-20-26 або e-mail: | bktergromada@meta.ua

___________________________________________________________________________________________________________

 

УВАГА ПОВІДОМЛЕННЯ

Білокуракинська селищна рада звертається до громадян, які перебувають на квартирному обліку в Білокуракинській селищній раді, в термін з 08 листопада 2017 року по 25 грудня 2017 року звернутися до спеціаліста Білокуракинської селищної ради з приводу перереєстрації.

У випадку , якщо зазначені громадяни не пройдуть перереєстрацію у вказаний термін , за рішенням комісії з житлових питань вони будуть визнані такими, що не потребують поліпшення умов проживання і зняті з квартирного обліку Білокуракинської селищної ради.

 

 

 

Увага конкурс!

Білокуракинська селищна рада оголошує конкурс на придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Для ознайомлення з умовами конкурсу та переліком надання необхідної конкурсної документації просимо звертатись до конкурсної комісії Білокуракинської селищної ради за адресо: площа Шевченка, 4, смт. Білокуракине, обл. Луганська, 92200.

Термін надання конкурсної документації – 21 робочий день з моменту виходу оголошення.

Кінцевий термін надання конкурсної документації – 27 листопада  2017 року до 17 год. 00 хв.

Конкурс відбудеться в приміщенні Білокуракинської селищної ради

28 листопада 2017 року о 13 год. 00 хв.

                                                    Конкурсна комісія із закупівлі житла

                                                    для дітей-сиріт та дітей, позбавлених

                                                    батьківського піклування.

 

 

 

 

Фонд соціального захисту інвалідів

ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

ІНВАЛІДІВ ІНФОРМУЄ

про перелік державних соціальних програм соціального захисту інвалідів, що

реалізовуються коштом Фонду соціального захисту інвалідів

Більш детальна інформація в додатку https://rada.info/upload/users_files/04335447/4395c27317ec3123df9c4016f805dc63.pdf

 

 

 

Увага! Продовжено конкурс про проведення відбору виконавця з оцінки земель та проведення земельних торгів!

Інформація Білокуракинської селищної ради  Білокуракинського району Луганської області  про проведення відбору  виконавців робіт з оцінки земель та  проведення земельних торгів

1. Мета проведення послуг:  відбір виконавця з оцінки земель та  проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки.

2. Дані про земельні ділянки:

 1. земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 10,2167 га, угіддя -  рілля,  кадастровий номер 4420981000:12:005:0027, яка розташована за межами населених пунктів на території  колишньої Олександропільської сільської ради Білокуракинського району Луганської області (КСП «Україна», ділянка 368);
 2. земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,4580 га угіддя - сіножаті, кадастровий номер 4420981000:12:009:0077, яка розташована за межами населених пунктів на території колишньої Олександропільської сільської ради Білокуракинського району Луганської області (КСП «Україна», ділянка 1580);
 3. земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 8,6389 га угіддя - рілля, кадастровий номер 4420955100:04:001:0073, яка розташована за межами населених пунктів на території Білокуракинської селищної ради Білокуракинського району Луганської області (КСП «Дружба», ділянка 239);
 4. земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,5528 га угіддя - рілля, кадастровий номер 4420955100:04:001:0054, яка розташована за межами населених пунктів на території Білокуракинської селищної ради Білокуракинського району Луганської області (КСП «Дружба», ділянка 222/2);
 5. земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,4774 га угіддя - рілля, кадастровий номер 4420955100:04:001:0055, яка розташована за межами населених пунктів на території Білокуракинської селищної ради Білокуракинського району Луганської області (КСП «Дружба», ділянка 222/1);
 6. земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 7,7564 га угіддя - рілля, кадастровий номер 4420955100:04:001:0018, яка розташована за межами населених пунктів на території Білокуракинської селищної ради Білокуракинського району Луганської області (КСП «Дружба», ділянка 189);
 7. земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 6,2414 га угіддя - рілля, кадастровий номер 4420955100:02:003:0032, яка розташована за межами населених пунктів на території Білокуракинської селищної ради Білокуракинського району Луганської області (КСП «Дружба», ділянка 125);
 8. земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 6,6963 га угіддя - рілля, кадастровий номер 4420986600:01:001:0033, яка розташована за межами населених пунктів на території Лизинської сільської ради Білокуракинського району Луганської області (КСП «Шевченка», ділянка 109);
 9. земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,3812 га угіддя - рілля, кадастровий номер 4420986600:12:001:0043, яка розташована за межами населених пунктів на території Лизинської сільської ради Білокуракинського району Луганської області (КСП «Прогрес», ділянка 43);
 10. земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 7,6302 га угіддя - рілля, кадастровий номер 4420986600:04:003:0023, яка розташована за межами населених пунктів на території Лизинської сільської ради Білокуракинського району Луганської області (КСП «Шевченка», ділянка 132);
 11. земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 5,5656 га угіддя - рілля, кадастровий номер 4420986600:04:003:0028, яка розташована за межами населених пунктів на території Лизинської сільської ради Білокуракинського району Луганської області (КСП «Шевченка», ділянка 137);
 12. земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 1,4194 га угіддя - сіножаті, кадастровий номер 4420986600:04:002:0108, яка розташована за межами населених пунктів на території Лизинської сільської ради Білокуракинського району Луганської області (КСП «Шевченка», ділянка 137).

3. Претендент бере на себе зобов’язання на виконання послуг з оцінки земель та з проведення земельних торгів.

4. Виконавці, які залучаються до надання послуг, повинні відповідати наступним вимогам:

1. Проведення оцінки земель суб'єктами оціночної діяльності, які отримали ліцензію на виконання землеоціночних робіт відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»;

     Проведення земельних торгів ліцитатором (аукціоністом), який має кваліфікаційне свідоцтво.

2. Перелік підтвердних документів, які подаються виконавцем:

-   заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з оціночної діяльності , з проведення земельних торгів;

–   пропозиція, що містить інформацію про вартість послуг з виконання послуг щодо оцінки земель та проведення земельних торгів по кожному лоту окремо, інформацію про строки виконання послуг по кожному лоту;

–   копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного  номера  облікової  картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

–    згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

–   копії установчого документу претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

–   копії ліцензії на виконання землеоціночних робіт та кваліфікаційних документів ліцитаторів (аукціоністів), яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

–   інформація про продані лоти за 2014-2017 роки: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу у порівнянні зі стартовою ціною.

5. Строк подання конкурсної документації: до 01 листопада 2017 року (включно).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 92200, Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, площа Шевченка, буд. 4.

7. Інформація про проведення конкурсу:  конкурс відбудеться 07 листопада 2017 року   о 10.00 годині за адресою: Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, площа Шевченка, буд. 4.

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:  92200, Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, площа Шевченка, буд. 4.

Телефон для довідок: (06462) 2-27-38,   (06462) 2-20-26

Завідувач сектору з питань земельних ресурсів – Корнієнко В.В.

 

Увага!

Проводиться конкурс для обдарованої молоді

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійним Фонд ІСЕРР проводиться конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs.

У цьому році конкурс проводиться в Україні вдруге.

Конкурс направлений на підтримку підприємницьких проектів серед української молоді віком від 15 до 18 років. В рамках конкурсу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 11 000 доларів США.

Diamond Challenge відбудеться у три етапи:

I.             Відбірковий тур в Україні - презентація проектів. Команда переможець

отримає фінансову винагороду у розмірі 11 000 доларів США та поїздку до США

на півфінал Diamond Challenge.

II.            Півфінал відбудеться в США, в Штаті Делавер 12 квітня 2018 року.

III.          Фінальний раунд в рамках Молодіжного Підприємницького Саміту

(Youth Entrepreneurship Summit) - 13 квітня 2018 року.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл або профільних коледжів віком від 15 до 18 років.

Важливі дедлайни Конкурсу:

1 жовтня 2017 р. - відкриття реєстрації команд;

30 листопада 2017 р. - закриття реєстрації команд;

5 січня 2018 р. - дедлайн подачі письмових проектів;

1-2 березня 2018 р. - Всеукраїнський фінал у м. Києві.

Реєстрація команд та проектів на сторінці Diamond Challenge відкрита до 5 січня 2018 року. Зареєструватись можна за посиланням: https://diamondchallenge.awardsplatform.com

Просимо поінформувати про проведення Конкурсу районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад, керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, дитячих і молодіжних громадських організацій.

З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icepp.org.ua (за посиланням: http://icepp.org.ua/images/InfoDC2018.pdf). Контактна особа - виконавчий директор Благбдійного Фонду "Інститут громадянської освіти та,, суспільних програм icepp.ngo@gmail.com , тел. +38(050) 580 63 96)

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Плану реалізації Стратегії розвитку Білокуракинської ОТГ

 

       Селищна рада розробляє План реалізації (на 2018–2020 роки) Стратегії розвитку громади (далі – Стратегія). Найважливішим етапом її розробки є пропозиція з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів місцевого розвитку на період до 2020 року і визначено джерела їх фінансування.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Білокуракинської ОТГ, представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади, громадських організацій, установ та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається). Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

 1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
 2. Отримувачем вигоди від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
 3. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2018-2020 роки).
 4. Проектні ідеї повинні відповідати одному з трьох ключових завдань місцевого розвитку:

А. Розвиток екологічно дружнього бізнесу та залучення інвестицій


В. Безпечна, комфортна та енергоефективна громада


С. Гуманітарний розвиток та ефективне врядування


D. Гостинна громада комфортного відпочинку, туризму та активного дозвілля
 

 1. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
 2. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
 3. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.
 4. Проектна ідея має відповідати одному із завдань / оперативних цілей Стратегії розвитку громади (ознайомтеся з переліком завдань у Додатку до цього оголошення).
 5. Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 10 листопада 2017 року, до 16.00.

 

Заповнені форми надсилайте на e-mail: bktergromada@meta.ua з поміткою «До плану реалізації Стратегії».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь будь ласка до консультанта зі стратегічного планування Наталії Бойко, номер тел. 050-281-45-68, boyko.amu@gmail.com.

Це оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проекту, перелік стратегічних, оперативних цілей, завдань Стратегії та інша інформація щодо цієї ініціативи розміщені на сайті Білокуракинської ОТГ https://bilokurakynska-gromada.gov.ua/ogoloshennya

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть впроваджуватись протягом 2018-2020 років.

Форма технічного завдання – проектного листка (приклад)  https://rada.info/upload/users_files/04335447/277ab31bcb7703b22fbb5b012100a873.docx

Дерево цілей: стратегічні напрямки/ стратегічні цілі/ оперативні цілі  https://rada.info/upload/users_files/04335447/570b6174b53da3116ced466f81143140.docx

 

Увага!

Оголошується конкурс

      Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України, центральні та місцеві органи влади, Київський міський будинок учителя,  Інститут історії України НАН України, Кабінет Міністрів України, Спілка письменників України оголошують дев'ятий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів

« Врятувати від забуття»

     Мета конкурсу :

Підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам'яті, подолання історичних міфів.

     Умови конкурсу :

 • у конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.
 • Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.
 • Конкурсні роботи та анкети учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2017 року.
 • До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі avi.
 • Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
 • На початку відео роботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.
 • Авторський текст виконується українською мовою.
 • До роботи слід долучити окремим файлом у форматі doc анкету (див.додаток).
 • Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
 • При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.
 • Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою : vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net

Протягом грудня 2017 року – січня 2018 року журі числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2018 року.

<a name="fb_share"></a>

<script src="https://www.facebook.com/connect.php/js/FB.Share" type="text/javascript"></script>

 

Оголошення

В громаді проходить процес  актуалізації  розроблених в попередніх періодах стратегій розвитку територіальних громад у відповідності до Постанови КМУ від 11.11.2015р. № 932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності  реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів».На першому засіданні робочої групи зі стратегічного планування опрацьовано та доповнено профіль Білокуракинської ОТГ – І версія. Даний документ обговорено та доповнено. Матеріали напрацьовані за результатами засідання  І робочої групи:

ЗВІТ

За результатами проведення робочої групи зі стратегічного планування

https://rada.info/upload/users_files/04335447/6b1e219467f99515fc4d2b1c47d76ba7.doc

Результати розробки проектів

https://rada.info/upload/users_files/04335447/79d3c95f4220578b1efab675efe6f393.ppt

 

Долучайтеся до актуалізації Стратегії розвитку громади та Плану її реалізації

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Плану реалізації Стратегії розвитку  Білокуракинської ОТГ

https://rada.info/upload/users_files/04335447/02d3a6e646ca0d50c746238300a1d289.docx

 

 

Фото без опису

 

 

Увага!!!

Прийом конкурсних пропозицій

продовжено до 16.10.2017 р.

    Білокуракинська громадська організація соціально – культурного  розвитку «Твори Добро» та Програма розвитку ООН (Проект «Верховенство права та правосуддя на рівні громад у районах України, постраждалих від конфлікту») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах проекту «Облаштування засобами відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт.Білокуракине, Білокуракинського району, Луганської області», основні види робіт: монтаж зовнішньої системи відеоспостереження та пусконалагоджувальні роботи.

      Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою: Луганська область, смт.Білокуракине, пл.Шевченка, буд. 6.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 17 (сімнадцять) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14.00, 16 жовтня 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 066-730-36-15

 

 

Увага!

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації (далі - Департамент) запрошує переселенців, які проживають у Луганській області та осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Україні взяти участь у грантовій Програмі створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту на Україні.

   Організаторами заходу виступає Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development/DFID).

Ціль програми: створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, через інвестиційний вклад в розширення існуючого бізнесу.

Програма передбачає створення принаймні 250 нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. В рамках цього компоненту будуть надані бізнес-гранти для розширення бізнесу та створення нових робочих місць, в розмірі від 2000 до 10000 доларів США.

Учасники програми: суб’єкти малого та середнього бізнесу Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Умови отримання гранту:

1.  Діючий рентабельний бізнес, який планує розширення.

2.  Детальний бізнес-план з особливою увагоюна створення та підтримання нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні.

3.  Інвестування з боку заявника в плановане розширення свого бізнесу не менше 50% від суми гранту.

4.  Створення одного та більше робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, укладення з новими працівниками трудових договорів на термін не менше 12 місяців. Сумарна річна заробітна плата всіх працевлаштованих на нові робочі місця осіб повинна перевищувати суму отриманого гранту.

Отримання гранту передбачає укладення грантової угоди між Данською Радою у справах Біженців і грантоотримувачем. При отриманні гранту грантоотримувач буде зобов’язаний сплатити всі податки згідно з чинним законодавством України.

Заявку на участь можна подати за посиланням: 94.153.148.14:8080ДіИе/5те. Заявки приймаються до ЗО вересня 2017 року.

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в проекті. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в проекті. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Більш детальну інформацію щодо участі у програмі, можливо отримати звернувшись до контактних осіб за телефонами: (093) 0735373 - Ольга та (073) 4702907 - Антон (консультанти для учасників від Луганської області) , (095) 7018851) - Олег ( консультант з загальних питань).

 

 

Увага конкурс!

    Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, ствердженого 24.03.2016, спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2017 року - березні 2018 року буде проведено V Всеукраїнський конкурс ссе «Я - європеєць».

Докладніше за посиланням https://rada.info/upload/users_files/04335447/e589b722e2210707549b8a256a16b386.pdf

 

 

Оголошення

Про проведення 11-го творчого конкурсу
«Сіверський Донець – очима молоді» 2017

      Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за підтримки Донецької та Луганської облдержадміністрацій з метою екологічно-патріотичного виховання дітей та молоді, формування дбайливого ставлення до водних ресурсів рідного краю та усвідомлення важливості головної водної артерії сходу України – річки Сіверський Донець оголошується проведення 11-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» до Дня Сіверського Дінця – 2017.
Конкурс проводитиметься серед учнів та студентів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів території Придінців’я – Харківської, Донецької та Луганської областей – за номінаціями: 1) фотографії; 2) малюнки; 3) поетичні й прозові твори; 4) дослідницькі роботи; 5) вироби з природних та ужиткових матеріалів; 6) агітаційні розробки (стінгазети, плакати, буклети).
Прийом творчих робіт триватиме до 30 вересня 2017 року за адресами: Сіверсько-Донецьке БУВР: 84122, м. Слов’янськ, вул. Торська, 35. (050) 901-83-47. А також за адресою Луганського регіонального управління водних ресурсів Сіверсько-Донецького БУВР: 93113, м. Лисичанськ, вул. В.Сосюри, 347 (колишня вул. Свердлова). Телефони у м. Лисичанськ: (06451) 7-15-93, моб. (095) 106-55-50.

Інформацію про проведення конкурсу розміщено на сайті Сіверсько-Донецького БУВР за посиланням: http://www.sdbuvr.slav.dn.ua/UA/anons.htm

 

Увага!

Розпочато перший конкурс молодіжних інновацій у галузі демократії та прав людини в Україні Youth Innovation Challenge in Ukraine U-Inn

Фото без опису

Детальніше про конкурс за посиланням: https://uinn.org.ua
 
Розшукуються села для участі у програмі «Майстерня сільських ініціатив»
Фото без опису
Більше інформації про Програму за посиланням:

 

 

Увага! Оголошено конкурс про проведення відбору виконавця з оцінки земель та проведення земельних торгів!

Завантажити повний текст оголошення https://rada.info/upload/users_files/04335447/5c0acd1aebea81b5b69a60da26876a66.doc

 

 

Увага оголошення!!!

            Білокуракинська селищна рада, як представницький орган Білокуракинської селищної територіальної громади цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання  робіт: «Будівництво міні-футбольного майданчика з навчально-тренувальних занять дитячо-юнацького футболу в смт.Білокуракине, Білокуракинського району, Луганської області», основні види робіт: улаштування доріжних корит, ущільнення грунту, улаштування основи, монтаж стойок, монтаж захисної сітки, футбольних воріт, штучного газону.

            Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: Луганська область, смт.Білокуракине, пл.Шевченка, буд. 6.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 17 (сімнадцять) днів з дати надходження та реєстрації і повинні бути доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12.00, 07 листопада 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам  нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 2-11-34

 

 

 

Фото без опису

Громадська організація "Твори добро " ТА ПРООН ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ДЛЯ ВИКОНАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ ПІДРЯДНИКІВ З ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Запрошення до участі у Конкурсі (Луганська область)

1. Організація громади «Твори добро» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією та досвідом роботи надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту  «Створення Центру надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної  ради Білокуракинської  ОТГ Луганської області. Реконструкція частини адміністративної будівлі, придбання обладнання та меблів»: ремонтно-будівельні роботи, оздоблювальні роботи, пожежна сигналізація, водопровід та каналізація, вентиляція та опалення, електромонтажні роботи, зовнішня каналізація, благоустрій прилеглої території.

2.   Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: пл.Шевченка, 4 смт. Білокуракине Білокуракинського  району Луганської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12:00 02 жовтня 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

4. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, за телефоном: + 38 0667243494, 38 0634088607 або e-mail: | bktergromada@meta.ua

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

Увага оголошення!!!

    Білокуракинська громадська організація соціально – культурного  розвитку «Твори Добро» та Програма розвитку ООН (Проект «Верховенство права та правосуддя на рівні громад у районах України, постраждалих від конфлікту») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах проекту «Облаштування засобами відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт.Білокуракине, Білокуракинського району, Луганської області», основні види робіт: монтаж зовнішньої системи відеоспостереження та пусконалагоджувальні роботи.

      Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: Луганська область, смт.Білокуракине, пл.Шевченка, буд. 6.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 17 (сімнадцять) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12.00, 02 жовтня 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 066-730-36-15, 

 

 

 

 

УВАГА!!! ЗМІНИ В ГРАФІКУ!!!

Графік вивезення сміття (побутові відходи) з приватного сектору

по смт. Білокуракине

Вівторок

(17.10, 21.11, 19.12)

Вулиці Крайня, Гоголя, Зарічна, Тімірязєва, Підгірна,  Мостова, Шевченка, Центральна (від кафе «Надія» до вул. Коцюбинського), Сонячний шлях.

Провулки Урожайний, Шкільний, Вокзальний, Степовий та Ювілейний

Середа

(18.10, 22.11, 20.12)

Вулиці Коцюбинського, Квіткова, Першотравнева, Гагаріна, Центральна (від вул. Коцюбинського до вул. Кринична).

Провулки Новоселівський, Сівєродонецький, Огородній, Колгоспний, Жовтневий, Затишний.

Четвер

(19.10, 23.11, 21.12)

Вулиці Історична, 172-ої стрілецької дивізії, ім. О. Рудяшка, Зелена, Вишнева, Українська, Центральна (від вул. Кринична до вул. Зелена), Базарна, Набережна, Слов’янська, Розкішна, Весняна, Енергетиків, Переїздна, Центральна (від вул. Зелена до вул. Розкішна) Підгірна, Горбунова.

Провулок Залізничний.

П’ятниця

(20.10, 24.11, 22.12)

Вулиці Кринична, Паркова, Лугова, Кленова, Сонячна

Провулки Молодіжний, Мирний, Робочий, Будівельний.

 

Ціна одного вивозу сміття з 1 подвір’я складає 15,00 грн. Вивіз сміття буде проводитися із 6-ої години ранку кожний третій тиждень місяця. За довідками звертатися за тел.066-738-49-91, 099-516-79-00.

 

 

Фото без опису

 

 

Оголошено конкурс про проведення відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів!

1. Мета проведення послуг:  відбір виконавця з проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки.

2. Дані про земельні ділянки:

– земельна ділянка сільськогосподарського призначення власність територіальних громад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 14,7681 га, угіддя – рілля, кадастровий номер 4420955100:10:004:0001, яка розташована в межах населеного пункту на території Білокуракинської селищної ради Білокуракинського району Луганської області.

3. Претендент бере на себе зобов’язання на виконання послуг з проведення земельних торгів.

4. Виконавці, які залучаються до надання послуг, повинні відповідати наступним вимогам:

1. Проведення земельних торгів ліцитатором (аукціоністом), який має кваліфікаційне свідоцтво.

2. Перелік підтвердних документів, які подаються виконавцем:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів;

– пропозиція, що містить інформацію про вартість послуг з виконання послуг щодо проведення земельних торгів по кожному лоту окремо, інформацію про строки виконання послуг по кожному лоту;

– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного  номера  облікової  картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

–  згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– копії установчого документу претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів (аукціоністів), яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

–  інформація про продані лоти за 2014-2017 роки: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу у порівнянні зі стартовою ціною.

5. Строк подання конкурсної документації: до 15  вересня 2017 року (включно).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 92200, Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, площа Шевченка, буд. 4.

7. Інформація про проведення конкурсу:  конкурс відбудеться 20 вересня 2017 року   о 10.00 год. за адресою: Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, площа Шевченка, буд. 4.

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:  92200, Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, площа Шевченка, буд. 4.

Телефон для довідок: (06462) 2-27-38,   (06462) 2-20-26

Землевпорядник – Корнієнко В.В.

 

Важливо!!! Оголошено Конкурс проектів місцевого розвитку!

Повідомляємо, що в газеті «Вісник Луганщини» від 09.08.2017 № 23(29) оприлюднене оголошення про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку.

Проекти подаються протягом 30 робочих днів від дати опублікування оголошення про проведення Конкурсу за адресою: місто Сєвєродонецьк Луганської області, проспект Центральний, 59, 5-й поверх, кабінет № 21, управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації облдержадміністрації.

Контактні дані:

(06452) 2-31-03

(066) 967-98-53

(050) 982-34-79

law@loga.gov.ua

 

Ознайомитися з текстом оголошення можна також за посиланням:

http://www.loga.gov.ua/oda/press/news/luganska_oblderzhadministraciya_ogoloshuie_konkurs_proektiv_miscevogo_rozvitku

 

Положення про обласний конкурс проектів місцевого розвитку, що затверджено розпорядженням голови ОДА – керівника ОВЦА від 20.06.2017 № 408 за посиланням:

http://www.loga.gov.ua/sites/default/files/golova-acts/170620408.pdf

 

Увага оголошення!

Білокуракинська селищна рада оголошує конкурс на право оренди майна, що є власністю Білокуракинської селищної територіальної громади, а саме:

 • Виробнича база (колишній двір та будівлі КП «Теплокомунзабезпечення»), загальною площею 213,3 м.кв., яка знаходиться за адресою: Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, вул. Паркова (Кірова), будинок 37.

Для ознайомлення з умовами конкурсу та переліком надання необхідної конкурсної документації просимо звертатись до Білокуракинської селищної ради.

Термін надання конкурсної документації – 10 робочих днів з моменту виходу оголошення.

Кінцевий термін надання конкурсної документації – 15 вересня 2017 року до 17 год. 00 хв.

Конкурс відбудеться в приміщенні Білокуракинської селищної ради 19 вересня 2017 року о 13 год. 00 хв.

                                                      

  Білокуракинська селищна рада

 

 

 

Увага!

Інформація щодо програм допомоги міжнародних організацій

Детальніше можна ознайомитись на веб-сторінці Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності облдержадміністрації в розділі «Гранти та конкурси» або перейти за посиланням:

http://www.loga.gov.ua/oda/about/depart/dep_ved/granti_ta_konkursi_1

 

 

До відома страхувальників та потерпілих на виробництві!

З 01.08.2017р. розпочало свою роботу Сватівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, яке забезпечує реалізацію усіх завдань та функцій, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» на території Сватівського, Троїцького та Білокуракинського районів Луганської області.

Сватівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області є правонаступником робочих органів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України.

Юридичні адреси та адреси для листування:

 1. Сватівський район – 92600, Луганська обл., м. Сватове, провулок Заводський, будинок 9, тел. (06471) 3-16-49, 3-23-68
 2. Троїцький район - 92100, Луганська обл., смт Троїцьке, проспект Перемоги, будинок 6, тел. (06456) 2-13-51
 3. Білокуракинський район - 92200, Луганська обл., смт Білокуракине, вул. Центральна, будинок 66, офіс 304, тел. (06462) 2-26-07

                               Начальник відділення                            А.М.Журба

 

Увага! Білокуракинська СТГ оголошує відбір учасників для виконання підрядних робіт

Білокуракинська селищна рада як представницький орган Білокуракинської селищноїтериторіальної громади, оголошує перелік проектів, реалізація яких передбачає здійснити за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади, а саме:

1.Капітальний ремонт тротуару по вул.Центральна від буд. №123 добуд. № 189, смт. Білокуракине, Луганської області. Орієнтовна вартість проекту 598,447 тис. грн. 

2. Капітальний ремонт комунальної установи Білокуракинської дитячо-юнацької спортивної школи. Орієнтовна вартість проекту 1493,575 тис. грн

3. Капітальний ремонт дороги по вул. ім.О.Рудяшка, смт. Білокуракине, Білокуракинського району, Луганської області. Орієнтовна вартість проекту 1056,547 тис. грн

4. Реконструкція адміністративної будівлі з допоміжними будівлями та спорудами під комунальне підприємство «Білокуракине-комунсервіс» в смт. Білокуракине, Білокуракинського району, Луганської області. Робота по реконструкції даного об»єкту розпочата в 2016 році та виконана на 55%. Орієнтовна вартість закінчення реалізації проекту 670,358 тис. грн

5. Капітальний ремонт з термомодернізаційним ефектом будівлі ДНЗ "Берізка" в смт. Білокуракине, Луганської області. Орієнтовна вартість проекту 1490,038 тис. грн

6. Капітальний ремонт з термомодернізаційним ефектом будівлі ДНЗ "Сонечко" в смт. Білокуракине, Луганської області. Орієнтовна вартість проекту 1232,956 тис. грн

7. Переобладнання шкільної котельні ЗОШ № 1 в смт. Білокуракине, Білокуракинського району, Луганської області із застосуванням енергоефективнихтехнологій. Орієнтовна вартість проекту 1458,461 тис. грн

   8. Реконструкція  адміністративної будівлі під житловий будинок по вул. ім. О.Рудяшка, буд. 2б в смт. Білокуракине, Білокуракинського району, Луганської області. Орієнтовна вартість проекту 884,268 тис. грн

    З метою реалізації вищевказаних проектів та враховуючи Закон України «Про публічні закупівлі» Білокуракинська селищна рада запрошує підрядні організації відповідного спрямування для подальшого відбору для виконання робіт.

 

Увага! Конкурсний відбір проектів

Фото без опису

Завантажити повний текст  https://rada.info/upload/users_files/04335447/19d7935f8595511d57cabda89a1feb62.docx

 

 

До уваги мешканців Білокуракинської об’єднаної територіальної громади

 

      08 – 09 – 10 - 11 серпня 2017 року в Білокуракинській громаді відбудеться цикл навчань на теми «Залучення ресурсів», «Складання проектної заявки», «Управління проектами». Навчання проводитимуться у рамках Програми з відновлення та розбудови миру (ПРООН).

Навчання проводитиме Бойко Наталія Іванівна, яка має 15-річний досвід підготовки та впровадження понад 20 проектів місцевого та регіонального розвитку.

 • Тематичне наповнення навчального модуля «Складання проектної заявки»: Проектна логіка та система взаємозв’язків. Структура проектної заявки. Опис проблеми проекту. Мета і завдання проекту. Опис заходів проекту. Очікувані результати та моніторинг проекту. Особливості підготовки логічної матриці проекту. Управління ризиками проекту. Бюджет проекту. Ознайомлення з формою проектної заявки ДФРР, ознайомлення з формою проектної заявки Європейського інвестиційного банку (EIB).
 • Тематичне наповнення навчального модуля «Залучення ресурсів»: Джерела фінансування. Мотиви донорів. Проект. Типи проектів. Проекти як інструмент реалізації стратегічних завдань розвитку громади. Проектний цикл. Аналіз потреб та вибір ідеї проекту. Особливості підготовки партнерських проектів. Приклади проектів місцевого та регіонального розвитку.
 • Тематичне наповнення навчального модуля «Управління проектами»: Процес подання проекту. Процедури оцінки проектів. Особливості впровадження: процедури закупівель, типи закупівель, візуалізація, особливості впровадження проектів органами місцевого самоврядування. Особливості подання звітів про виконання проекту. Врегулювання майнових питань.

Учасники, які успішно виконають умови, передбачені навчальною програмою, отримають сертифікат.

Участь у навчаннях можлива за умови попередньої реєстрації за тел.066-999-12-20 , контактна особа Рогозян Тетяна Володимирівна

 

 

До уваги жителів селища!

Графік вивезення сміття (побутові відходи) з приватного сектору

по смт. Білокуракине

Понеділок

(17.07, 14.08, 18.09)

Вулиці Крайня, Гоголя, Зарічна, Тімірязєва, Підгірна,  Мостова.

Провулки Степовий та Ювілейний

Вівторок

(18.07, 15.08, 19.09)

Вулиці Шевченка, Центральна (від кафе «Надія» до вул. Коцюбинського), Сонячний шлях.

Провулки Урожайний, Шкільний, Вокзальний

Середа

(19.07, 16.08, 20.09)

Вулиці Коцюбинського, Квіткова, Першотравнева, Гагаріна, Центральна (від вул. Коцюбинського до вул. Кринична).

Провулки Новоселівський, Сівєродонецький, Огородній, Колгоспний, Жовтневий, Затишний.

Четвер

(20.07, 17.08, 21.09)

Вулиці Історична, 172-ої стрілецької дивізії, ім. О. Рудяшка, Зелена, Вишнева, Українська, Центральна (від вул. Кринична до вул. Зелена), Базарна, Набережна, Слов’янська.

Провулок Залізничний.

П’ятниця

(21.07, 18.08, 22.09)

Вулиці Кринична, Паркова, Лугова, Кленова, Сонячна

Провулки Молодіжний, Мирний, Робочий, Будівельний.

Субота

(22.07, 19.08, 23.09)

Вулиці Розкішна, Весняна, Енергетиків, Переїздна, Центральна (від вул. Зелена до вул. Розкішна) Підгірна, Горбунова.

 

Ціна одного вивозу сміття з 1 подвір’я складає 15,00 грн. Вивіз сміття буде проводитися із 6-ої години ранку кожний третій тиждень місяця. За довідками звертатися за тел.066-738-49-91, 099-516-79-00 та 095-328-88-90. Про можливі зміни графіку буде повідомлено окремо.

 

Увага всім

"ФЕСТИВАЛЬ КРАСОК ХОЛИ"

Фото без опису

 

 

 

 

Увага оголошено конкурс

          Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень спільно з управлінням молоді та спорту облдержадміністрації проводять X обласний конкурс «Молода людина Луганщини - 2017».

До участі в конкурсі запрошуються громадяни України віком від 18 до 35 років, що проживають в Луганській області.

Конкурс проводиться у номінаціях згідно із Положенням.

Для участі в конкурсі необхідно надати:

-              анкета-заява;

-              письмові рекомендації - характеристики від підприємства, організації або установи, що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи (від різних організацій або осіб);

-              копії документів, що підтверджують досягнення кандидата у навчанні, громадській, творчій, науковій діяльності тощо (грамоти, дипломи, статті, відзнаки, а також інформація про фестивалі, форуми, конференції, конкурси тощо, в яких брав участь, наукові відкриття, розробки тощо);

-              копії публікацій про свою діяльність у 2016 роках в друкованих засобах масової інформації (за наявності);

-              перелік виступів на масових заходах у 2016 роках на рівні району, міста, області, країни, міжнародному рівні (за наявності).

 

 

До уваги жителів селища!

Графік вивезення сміття (побутові відходи) з приватного сектору

по смт. Білокуракине

Понеділок (15.05, 12.06)

Вулиці Крайня, Гоголя, Зарічна, Тімірязєва, Підгірна,  Мостова.

Провулки Степовий та Ювілейний

Вівторок

(16.05, 13.06)

Вулиці Шевченка, Центральна (від кафе «Надія» до вул. Коцюбинського), Сонячний шлях.

Провулки Урожайний, Шкільний, Вокзальний

Середа

(17.05, 14.06)

Вулиці Коцюбинського, Квіткова, Першотравнева, Гагаріна, Центральна (від вул. Коцюбинського до вул. Кринична).

Провулки Новоселівський, Сівєродонецький, Огородній, Колгоспний, Жовтневий, Затишний.

Четвер

(18.05, 15.06)

Вулиці Історична, 172-ої стрілецької дивізії, ім. О. Рудяшка, Зелена, Вишнева, Українська, Центральна (від вул. Кринична до вул. Зелена), Базарна, Набережна, Слов’янська.

Провулок Залізничний.

П’ятниця

(19.05, 16.06)

Вулиці Кринична, Паркова, Лугова, Кленова, Сонячна

Провулки Молодіжний, Мирний, Робочий, Будівельний.

Субота

(20.05, 17.06)

Вулиці Розкішна, Весняна, Енергетиків, Переїздна, Центральна (від вул. Зелена до вул. Розкішна) Підгірна, Горбунова.

 

Ціна одного вивозу сміття з 1 подвір’я складає 15,00 грн. Вивіз сміття буде проводитися із 6-ої години ранку кожний третій тиждень місяця. За довідками звертатися за тел.066-738-49-91, 099-516-79-00 та 095-328-88-90. Про можливі зміни графіку буде повідомлено окремо.

 

 

Оголошення

«Доступні ліки» – це програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами

Фото без опису 

            Згідно Постанови КМУ від 17.03.2017 р. «Про забезпечення доступності лікарських засобів» на території Білокуракинського району, згідно якої держава компенсує вартість лікарського засобу за найнижчою ціною, яку подав виробник на участь у програмі, і такий препарат пацієнт отримує безкоштовно. Препарат, ціна на який не перевищує гранично відпускну ціну, пацієнт може отримати доплативши лише різницю між розміром відшкодування за упаковку і фактичною ціною препарату. Відпуск лікарських засобів здійснюється на підставі рецептів, виписаних лікарями закладів охорони здоров'я за місцем надання медичної допомоги пацієнту на рецептурних бланках форми № 1. У рецепті вказується непатентована міжнародна назва (діюча речовина ліків). Термін дії рецепта становить 30 календарних днів. Перелік лікарських засобів, що беруть участь у програмі «Доступні ліки», можна знайти на сайті Міністерства охорони здоров'я та сайтах органів влади.

       Встановлено граничну ціну на ліки в Україні, а також ціну, яку повністю відшкодовує держава / REUTERS Як повідомили УНІАН у МОЗ, програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати БЕЗОПЛАТНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма, діабет 2 типу.

Серцево-судинні захворювання:

Аміодарон (Amiodarone)

Амлодипін (Amlodipine)

Атенолол (Atenolol)

 Верапаміл (Verapamil)

 Гідрохлортіазид (Hydrochlorothiazide)

Спіронолактон (Spironolactone)

Фуросемід (Furosemide)

Дигоксин (Digoxin)

 Еналаприл (Enalapril)

Ізосорбіду динітрат (Isosorbide dinitrate)

 Карведілол (Carvedilol)

 Клопідогрель (Clopidogrel)

 Метопролол (Metoprolol)

Нітрогліцерин (Glyceryl trinitrate)

Симвастатин (Simvastatin)

Бісопролол (Bisoprolol)

Бронхіальна астма:

Беклометазон (Beclometasone)

Будесонід (Budesonide)

Сальбутамол (Salbutamol)

Діабет ІІ типу:

 Метформін (Metformin)

 Гліклазид (Gliclazide)

 

 

 

 

Оголошення

Фото без опису

 

 

 

 

Вартість надання автотранспортних послуг по КП «Білокуракине-комунсервіс»

 

№ з/п

Назва автотранспортного засобу

Вартість послуги

1.

Спеціалізований вантажний сміттєвоз

Від 250 грн./послуга

2.

Спеціалізований вантажний автопідйомник

Від 500 грн./ 1 год.

3.

Спеціалізований вантажний автомобіль цистерна асенізаційна

Від 380 грн. / послуга

4.

Вантажний автомобіль ГАЗ - 33098

Від 350 грн. / послуга

5.

Вантажний автомобіль МАЗ-5551

Від 550 грн. / послуга

6.

Автогрейдер А-140

Від 950 грн. / 1 год.

7.

Екскаватор – навантажувач БАМ - 2014

Від 300 грн. / 1 год.

 

Вартість надання послуг може коригуватися.

 

 

Директор                                                                                                                                                              Дзюба О.М

 

Головний бухгалтер                                                                                                                                Сапранкова О.М.

 

 

 

 

До уваги жителів селища!

Графік вивезення сміття (побутові відходи) з приватного сектору

по смт. Білокуракине

Понеділок (27.03, 10.04, 15.05, 12.06)

Вулиці Крайня, Гоголя, Зарічна, Тімірязєва, Підгірна,  Мостова.

Провулки Степовий та Ювілейний

Вівторок

(28.03, 11.04, 16.05, 13.06)

Вулиці Шевченка, Центральна (від кафе «Надія» до вул. Коцюбинського), Сонячний шлях.

Провулки Урожайний, Шкільний, Вокзальний

Середа

(29.03, 12.04, 17.05, 14.06)

Вулиці Коцюбинського, Квіткова, Першотравнева, Гагаріна, Центральна (від вул. Коцюбинського до вул. Кринична).

Провулки Новоселівський, Сівєродонецький, Огородній, Колгоспний, Жовтневий, Затишний.

Четвер

(30.03, 13.04, 18.05, 15.06)

Вулиці Історична, 172-ої стрілецької дивізії, ім. О. Рудяшка, Зелена, Вишнева, Українська, Центральна (від вул. Кринична до вул. Зелена), Базарна, Набережна, Слов’янська.

Провулок Залізничний.

П’ятниця

(31.03, 14.04, 19.05, 16.06)

Вулиці Кринична, Паркова, Лугова, Кленова, Сонячна

Провулки Молодіжний, Мирний, Робочий, Будівельний.

Субота

(01.04, 15.04, 20.05, 17.06)

Вулиці Розкішна, Весняна, Енергетиків, Переїздна, Центральна (від вул. Зелена до вул. Розкішна) Підгірна, Горбунова.

 

Даний графік вступає в силу з 27 березня 2017 року. Ціна одного вивозу сміття з 1 подвір’я складає 15,00 грн. Вивіз сміття буде проводитися із 6-ої години ранку кожний третій тиждень місяця. За довідками звертатися за тел.066-738-49-91, 099-516-79-00 та 095-328-88-90. Про можливі зміни графіку буде повідомлено окремо.

 

КП "Білокуракине-комунсервіс"

 

 

Повідомлення
Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на селищному автобусному маршруті загального користування у смт. Білокуракине

Заявки на участь у конкурсі подаються до виконавчого комітету Білокуракинської селищної ради протягом 30 календарних днів з дня опублікування (на офіційному веб-сайті Білокуракинської селищної ради Луганської області : http://gromada.org.ua/gromada/bilokurakynska/  розділ Регуляторні акти/ Рішення.) за адресою: смт.Білокуракине, площа Шевченка,4.  

Довідки за телефонами:

(06462) 2-15-38

(06462) 2-11-34

 Виконавчий комітет селищної ради

 

 

 

Фото без опису
 Енергоефективні  поради

Відео: енергоефективні поради можна переглянути за посиланням нижче

http://saee.gov.ua/uk/content/video-energoefektyvni-porady

 

 

 

Річний конкурс на надання грантів у межах Фонду стратегічних інвестицій

Фото без опису

Гранти за цією програмою надаватимуться:

 • Малим і середнім підприємствам і підприємцям – виробникам сільськогосподарської продукції (МСП);
 • Сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (СОК) та їх об’єднанням;
 • Малим і середнім підприємствам (МСП) в сфері агропромислового сектору (переробка, логістика, збут, тощо);
 • Галузевим сільськогосподарським асоціаціям.

Тривалість програми – 1 рік.

Орієнтовна кількість грантів – 25

Бюджет 30 млн. грн.

Середня сума гранту – від 650 тис. до 3 млн. грн.

Більш детально Ви можете ознайомитись з текстом буклету за посиланням нижче

Повний текст   https://rada.info/upload/users_files/04335447/e5c15c7ff72e434b4e685b927441c3b5.pdf

 

Оголошення

Фото без опису

 

 

 

 

До відома громадян   

   Тимчасово, до врегулювання кадрових питань, послуги з державної реєстрації актів цивільного стану будуть надаватися спеціалістами Антрацитівського та Старобільського відділів державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Луганській області кожного четверга з 9.00 до 14.00 в приміщенні Білокуракинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Луганській області.

 

 

Оголошення

    Білокуракинська селищна рада оголошує конкурс з перевезення пасажирів на селищному автобусному маршруті загального користування у смт.Білокуракине.

Довідки за телефонами:

(06462) 2-15-38

(06462) 2-11-34

 

 

 

 

Обережно, африканська чума свиней!

Фото без опису

У Білокуракинському районі  оголосили карантин через африканську чуму свиней.

     За інформацією Білокуракинського відділу Держпродспоживслужби у смт Білокуракине було виявлено вірус африканської чуми свиней. У зв’язку з цим 1 лютого в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Іванюченка відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. На порядку денному було розглянуто питання ліквідації та недопущення в подальшому розповсюдження АЧС на території району. По завершенню роботи ДНПК прийняла  низку рішень та розробила план заходів, виконання яких повинне запобігти поширенню хвороби та ліквідувати її в осередку виникнення.

Що необхідно знати пересічному громадянину про Африканську чуму свиней

-  АЧС не становить небезпеки для людей.

  -  На АЧС хворіють лише дикі та свійські свині.

- Основний шлях передачі збудника - це безпосередній контакт тварин між собою      та перенос збудника від хворої до здорової тварини через посередника, в ролі якого найчастіше виступає людина, що випадково забруднилась виділеннями хворої тварини та мала контакт зі здоровою, а також - предмети догляду, інвентар, взуття та одяг, транспортні засоби та корми, в тому числі й харчові відходи.

- Виявивши хвору тварину чи труп свині в природному середовищі необхідно негайно сповістити про це лікаря ветеринарної медицини за місцем знаходження та вжити заходів, щодо унеможливлення контакту із виділеннями хворої тварини.

Елементарні правила завдяки яким можна вберегтися  від Африканської чуми свиней

 -  Утримувати свиней в закритих приміщеннях, не допускаючи їх вигулу та контакту з іншими тваринами.

-  Обслуговувати тварин лише у змінному спецодязі та взутті використовуючи окремі засоби догляду та інвентар.

-    Не дозволяти відвідування власного господарства стороннім особам.

-    Не забивати хворих свиней та не переробляти туші захворілих тварин.

-    Не утримувати в приватному господарстві свиней, якщо Ви мисливець.

-    Не приносити у власне господарство туші впольованих диких кабанів.

-   Не згодовувати свиням харчові відходи, що містять свинину чи продукти забою.

При підозрі на АЧС сповістіть фахівця ветеринарної медицини, краще перестрахуватись, аніж наразити на небезпеку всіх сусідів!

 

БІЛОКУРАКИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 31 січня 2017 року

Смт.Білокуракине                                                                          №18

 

Про заходи по недопущенню

збудників АЧС  на території

Білокуракинської об’єднаної громади.

 

                     Розглянувши рішення Державної надзвичайної  протиепізоотичної  комісії при Білокуракинській райдержадміністрації від   13 січня 2017 року № 1 щодо виникнення африканської чуми свиней (АЧС) на території Луганської області та згідно плану невідкладних заходів профілактики щодо недопущення занесення збудника АЧС на території  Білокуракинського району, по громаді,   сільських та  селищних радах. Керуючись  ст. 38 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Білокуракинської селищної ради

 

В И Р І Ш И В :

 

 1. Заборонити торгівлю продуктами харчування тваринного походження у неустановлених місцях на території громади.
 2. Посилити контроль за реалізацією продукції тваринного походження (переміщення всіх сільгосптварин проводити з дозволу Держпродпоживслужби у Білокуракинському районі)
 3. Довести до відома адміністрацій ринку про заборону торгівлі тваринами та продуктами тваринного походження на ринках та інших невстановлених для цього місцях.
 4. Визначити місце захоронення трупів тварин згідно схеми,яка додається. (додаток №1)
 5. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на заступника селищного голови Шутя Д.А. та секретаря селищної ради Жукову Н.І.

 

 

 

                    Селищний голова                                                                                                                            С.І. Сірик

 

 

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Білокуракинської селищної ради «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на селищному автобусному маршруті загального користування у смт.Білокуракине»

Для розгляду і обговорення пропонується проект рішення виконавчого комітету Білокуракинської селищної ради «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на селищному автобусному маршруті загального користування у смт.Білокуракине»,  з матеріалами аналізу впливу регуляторного акту. Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань просимо надавати до виконавчого комітету Білокуракинської селищної ради у письмовій формі протягом  30 календарних днів з дня опублікування (на офіційному веб-сайті Білокуракинської селищної ради Луганської області : http://gromada.org.ua/gromada/bilokurakynska/  розділ Регуляторні акти/ Рішення.) за адресою: смт.Білокуракине, площа Шевченка,4.  

Довідки за телефонами:

(06462) 2-15-38

(06462) 2-11-34

 Виконавчий комітет селищної ради

 

 

 

 

 

Довідома власників транспортних засобів

 

Оголошується конкурс з проведення пасажирських перевезень на території  Білокуракинської селищної територіальної громади.

З пропозиціями звертатись за телефонами

 

(06462) 2-27-38

(06462) 2-19-23

Білокуракинська селищна рада

 

 

      П О В І Д О М Л Е Н Н Я

           Білокуракинська селищна  рада  звертається до громадян, які перебувають на квартирному обліку в Білокуракинській селищній раді, в термін з 01грудня   2016 року  по 25 грудня 2016 року звернутися до селищної ради з приводу перереєстрації.

        У випадку , якщо зазначені громадяни  не  пройдуть перереєстрацію у вказаний термін, за рішенням комісії  з житлових питань вони  будуть визнані такими, що не потребують  поліпшення умов проживання.

 

 

            Заступник 

            селищного голови                

            Голова комісії з

            житлових питань                                                                                                                                         Шуть Д.А.

 

 

 

Конкурс на посаду  радників - експертів для Білокуракинської селищної ради

радник з кадрових питань

завантажити повний текст  https://rada.info/upload/users_files/04335447/900be5b1a4401f127d1c93c90f48ed7f.jpg

                                              https://rada.info/upload/users_files/04335447/7d3ffea1aa80921b1ec6d7d78f17eaeb.doc

                                               https://rada.info/upload/users_files/04335447/f52c37966664b53d452508f499dc5149.docx

 

радник з земельних питань

завантажити повний текст https://rada.info/upload/users_files/04335447/b696509094a7df42dc6076dbcd3059cd.jpg

                                              https://rada.info/upload/users_files/04335447/30f4a96e3c461c3dedce7ff11f6ccfbb.docx

                                              https://rada.info/upload/users_files/04335447/a5aa097643404cf74edd03a10fba4d00.doc

експерт з питань реформування ЖКГ та управління комунальною власністю

завантажити повний текст https://rada.info/upload/users_files/04335447/141541cb9287c9f25afb7380b0b28ff1.docx

                                               https://rada.info/upload/users_files/04335447/b4a38e24497cd757b7b018c4d138b98e.docx

                                               https://rada.info/upload/users_files/04335447/307a10d7590c6b0ce164f7ee296d645e.jpg

конкурс на заміщення вакантної посади Спеціаліст з питань освіти, культури та спорту

завантажити повний текст https://rada.info/upload/users_files/04335447/23d0b94aeaf2fda56f3f4685a2aad6b2.doc

 

Щодо підтримки підприємництва

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації повідомляє, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 26 жовтня 2017 року № 768 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва (далі - Порядок).

09:53:36 21.06.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь