Капітальний ремонт системи водопостачання с.Олександропіль

Затверджено розпорядженням КМУ від 11.05.2016 № 362-р «Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» та розпорядження КМУ від 08.06.2016.№ 432-р  "Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2016 року".

Об'єкт реалізовано та введено в експлуатацію. Декларація про готовність до експлуатації об'єкта зареєстрована державною архітектурно-будівельною інспекцією 08.09.2016 р. за номером ЛГ142162511690.