Дата: від до Скинути

З 29.06.18 року по 01.07.18 року в м. Святогірськ Донецької області відбулись традиційні змагання "Схід і Захід Разом" у змаганнях взяли участь збірні команди  Донецької, Луганської, Івано-Франківської і Львівської областей.

10:06 04.07.2018

Минуло 2 дні з часу повернення учнів Нещеретівської ЗОШ І-ІІІ зі спільної подорожі з учнями Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 до м. Броди Львівської області, а чудові враження та бурхливі позитивні емоції так і не полишають нашу свідомість.

15:20 03.07.2018

Свої літні канікули діти проводять дуже весело та ще й з користю в Олексіївській бібліотеці – філії №3, відвідуючи гурток «Мрійники».

Свої літні канікули діти проводять дуже весело та ще й з користю в Олексіївській бібліотеці – філії №3, відвідуючи гурток « Мрійники». На черговій зустрічі вони разом із керівником гуртка бібліотекарем Олешко М. виготовляли ляльки з тканини.

09:04 29.06.2018

У Дем’янівській бібліотеці для читачів була проведена правознавча інформіна «Знаємо, вивчаємо Конституцію України»

28 червня Україна відзначає державне свято — День Конституції України. Конституція 1996 року стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства. Саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, правовою державою. Напередодні державного свята в Дем’янівській бібліотеці для читачів була проведена правознавча інформіна «Знаємо, вивчаємо Конституцію України».

16:25 28.06.2018