Капітальний ремонт системи водопостачання с.Бунчуківка

Відремонтовано Бунчуківський водогін довжиною 1357,0 м на загальну суму 639,745 тис.грн

В селі Бунчуківка мешкає  380 осіб з них близько 200 осіб мають потребу в послугах з водопостачання. Крім того водопостачанням користується Бунчуківський сільський будинок культури, Бунчуківський ФАП, 2 бюджетні установи.

Замінено аварійну мережу та забезпечено безперебійне постачання якісної питної води для населення  та води для господарських потреб підприємств та установ розташованих на території с. Бунчуківка Білокуракинського району. Відновлено водопостачання до всіх домогосподарств села згідно проектної документації. Відновлення водогону сприяло підвищенню якості води та надання комунальних послуг, а також сприяло екологічній безпеці на відповідній території.