A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Білокуракинська громада
Луганська область, Сватівський район

Звіт за 2020 рік

Реалізовано проект «Покращення якості організації  культурно-масових заходів, шляхом оновлення матеріально-технічної бази СБК «Дружба» до рівня сучасних вимог і стандартів». В ході проекту було придбано комплект акустичної апаратури, мікрофони та більярд для СБК «Дружба» в смт. Білокуракине. Проект реалізовано за рахунок коштів місцевого бюджету – 60 000 грн.

 

На території Нещеретівського старостинського округу з’явилася новенька музична апаратура. Проект «Покращення якості культурно-масових заходів,шляхом оновлення матеріально-технічної бази СБК» став переможцем конкурсу проектів бюджету участі Білокуракинської селищної ради. На придбання комплекту акустичної апаратури, мікшерного пульту, екрану для проектора, світлової та лазерної апаратури з місцевого бюджету Білокуракинської селищної ради було виділено – 73 000 грн, також 25 000 грн були виділені кошти на придбання сценічних костюмів. Придбання сценічних костюмів наразі знаходиться в стадії реалізації.


 

На території Олексіївського старостинського округу реалізовано проект-переможець конкурсу бюджету участі «Забезпечення якості та доступності послуг у сфері культури,шляхом виконання заходів з енергоефективності». В ході проекту було здійснено заміну старих вікон та внутрішніх дверей на металопластикові. Проект реалізовано за кошти місцевого бюджету – 50 000 грн.

 

Проект «Придбання косарки до трактора з метою забезпечення благоустрою, облаштування території села Шапарівка»  став одним з переможців конкурсу проектів бюджету участі на території Білокуракинської ОТГ. Наприкінці травня 2020 р. проект було успішно реалізовано і придбано для Шапарівського старостинського округу новеньку косарку. Благоустрій території – один з пріоритетних напрямків розвитку громади. З місцевого бюджету  Білокуракинської селищної ради на придбання косарки було виділено – 37 000 грн.

 

У 2020 році було успішно реалізовано проект з застосуванням енергозберігаючих заходів в СБК села Паньківка. В ході проекту було здійснено заміну  7-ми вікон та  вхідних дверей на металопластикові. З метою нормалізації температурного режиму, дотримання санітарних норм та виконання заходів з енергоефективності з місцевого бюджету Білокуракинської селищної ради було виділено кошти на реалізацію проекту у сумі – 40990 грн.

 

 

На території  Олександропільського старостинського округу для малечі  обладнали дитячий майданчик. Інвентар для майданчику був придбаний за рахунок конкурсу Бюджету участі. З місцевого бюджету Білокуракинської селищної ради було виділено  15 тис.грн. Для малечі придбали гойдалку, балансир та пружинну качелю.

 

 

Реалізовано черговий проект Бюджету участі Білокуракинської селищної ради. Покращено благоустрій села Лизине – придбано новий дитячий майданчик. На території села за рахунок проекту встановлено гойдалку,балансир, карасуль та пружинні гойдалки для найменших жителів села. Загальний бюджет проекту склав – 40 тис.грн. Кошти на реалізацію проекту було виділено з місцевого бюджету Білокуракинської селищної ради.

 

 

На території  села Курячівка встановлено дитяче обладнання. Реалізовано проект Бюджету участі . За рахунок реалізації проекту було  придбано обладнання для дитячого майданчика, альтанку та водозабірну колонку. На придбання обладнання з місцевого бюджету Білокуракинської  селищної ради було виділено – 55 тис.грн.

 

 

На території Білокуракинської ОТГ реалізовано проект-переможець конкурсу Бюджет участі 2019 р. «Покращення якості організації дозвілля населення шляхом оновлення матеріально-технічної бази сільського будинку культури «Світанок» до рівня сучасних вимог і стандартів». Відділом культури Білокуракинської селищної ради  за рахунок коштів місцевого бюджету було придбано та встановлено більярд  в СБК «Світанок». Місцеві мешканці отримали змогу цікаво та комфортно проводити дозвілля. Загальний бюджет проекту склав – 20 000 грн.

 

 

Реалізовано черговий проект ,який став переможцем конкурсу Бюджету участі . В селі  Цілуйкове з’явилися вуличні тренажери.  За рахунок коштів місцевого бюджету Білокуракинською селищною радою було придбано 3 вуличні  тренажери.  Загальний бюджет проекту склав – 28000 грн. Мешканці с.Цілуйкове отримали змогу активно проводити дозвілля на свіжому повітрі та займатися спортом.

 

 

На території Білокуракинської ОТГ реалізовано черговий проект Бюджету участі – «Облаштування тренаженого майданчика з метою забезпечення  проведення спортивного дозвілля дітьми та дорослими  по вул.Шкільна, с.Тимошине». Загальний бюджет проекту  склав 34 тис.грн. В ході реалізації проекту було встановлено на території села вуличні тренажери для заняття спортом. Кошти на реалізацію проекту були виділені з місцевого бюджету Білокуракинської селищної  ради.

 

 

На території  Білокуракинської ОТГ облаштували сквер Молоді, що розташований на кварталі Перемоги в смт.Білокуракине.  Проект по облаштуванню скверу Молоді став переможцем конкурсу Бюджет участі. На території скверу з’явилося яскраве вуличне освітлення, паркові лавки та урни. Тепер мешканці мають змогу  безпечно пересуватися в нічний період часу та комфортно проводити дозвілля в вільний час. Загальний бюджет проекту склав – 85 тис.грн. Кошти на реалізацію проекту були виділені з місцевого бюджету Білокуракинської селищної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

На території  Білокуракинської ОТГ в смт.Білокуракине по вул.Підгірна в ході реалізації проекту з’явився новий дитячий майданчик. Кошти на придбання дитячого майданчика були виділені з місцевого бюджету Білокуракинської селищної ради. Для діточок були придбані карусель,балансир, гойдалка, пружинні качалки. Жителі вулиці самі власноруч встановили майданчик. Загальний бюджет проекту склав – 30 тис. грн.

 

 

На території Бунчуківського старостинського округу реалізовано проект «Забезпечення якісних та доступних послуг  відвідувачам у сфері дозвілля  з метою створення  сприятливих умов  для розвитку  культурного, естетичного виховання мешканців». Реалізація проекту дозволила відремонтувати покрівлю ганку СБК, що в сою чергу дало змогу населенню відвідувати будинок культури без загрози життю. Кошти на реалізацію проекту були виділені з місцевого бюджету. Загальний бюджет проекту  склав – 30 тис. грн.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь