Звіт за 2020 рік

Реалізовано проект «Покращення якості організації  культурно-масових заходів, шляхом оновлення матеріально-технічної бази СБК «Дружба» до рівня сучасних вимог і стандартів». В ході проекту було придбано комплект акустичної апаратури, мікрофони та більярд для СБК «Дружба» в смт. Білокуракине. Проект реалізовано за рахунок коштів місцевого бюджету – 60 000 грн.

На території Нещеретівського старостинського округу з’явилася новенька музична апаратура. Проект «Покращення якості культурно-масових заходів,шляхом оновлення матеріально-технічної бази СБК» став переможцем конкурсу проектів бюджету участі Білокуракинської селищної ради. На придбання комплекту акустичної апаратури, мікшерного пульту, екрану для проектора, світлової та лазерної апаратури з місцевого бюджету Білокуракинської селищної ради було виділено – 73 000 грн, також 25 000 грн були виділені кошти на придбання сценічних костюмів. Придбання сценічних костюмів наразі знаходиться в стадії реалізації.

На території Олексіївського старостинського округу реалізовано проект-переможець конкурсу бюджету участі «Забезпечення якості та доступності послуг у сфері культури,шляхом виконання заходів з енергоефективності». В ході проекту було здійснено заміну старих вікон та внутрішніх дверей на металопластикові. Проект реалізовано за кошти місцевого бюджету – 50 000 грн.

Проект «Придбання косарки до трактора з метою забезпечення благоустрою, облаштування території села Шапарівка»  став одним з переможців конкурсу проектів бюджету участі на території Білокуракинської ОТГ. Наприкінці травня 2020 р. проект було успішно реалізовано і придбано для Шапарівського старостинського округу новеньку косарку. Благоустрій території – один з пріоритетних напрямків розвитку громади. З місцевого бюджету  Білокуракинської селищної ради на придбання косарки було виділено – 37 000 грн.

У 2020 році було успішно реалізовано проект з застосуванням енергозберігаючих заходів в СБК села Паньківка. В ході проекту було здійснено заміну  7-ми вікон та  вхідних дверей на металопластикові. З метою нормалізації температурного режиму, дотримання санітарних норм та виконання заходів з енергоефективності з місцевого бюджету Білокуракинської селищної ради було виділено кошти на реалізацію проекту у сумі – 40990 грн.

На території  Олександропільського старостинського округу для малечі  обладнали дитячий майданчик. Інвентар для майданчику був придбаний за рахунок конкурсу Бюджету участі. З місцевого бюджету Білокуракинської селищної ради було виділено  15 тис.грн. Для малечі придбали гойдалку, балансир та пружинну качелю.

Реалізовано черговий проект Бюджету участі Білокуракинської селищної ради. Покращено благоустрій села Лизине – придбано новий дитячий майданчик. На території села за рахунок проекту встановлено гойдалку,балансир, карасуль та пружинні гойдалки для найменших жителів села. Загальний бюджет проекту склав – 40 тис.грн. Кошти на реалізацію проекту було виділено з місцевого бюджету Білокуракинської селищної ради.

На території  села Курячівка встановлено дитяче обладнання. Реалізовано проект Бюджету участі . За рахунок реалізації проекту було  придбано обладнання для дитячого майданчика, альтанку та водозабірну колонку. На придбання обладнання з місцевого бюджету Білокуракинської  селищної ради було виділено – 55 тис.грн.