Інформація про відділ

05.10.2020 року рішенням вісімдесят четвертої сесії сьомого скликання Білокуракинської селищної ради створено юридичну особу - Відділ соціального захисту населення Білокуракинської селищної ради ( далі - відділ). Цим же рішенням затверджено Положення про відділ, встановлена його юридична адреса та надане доручення начальнику відділу провести державну реєстрацію юридичної особи.

Відповідно до Положення, основними завданнями відділу є:

• забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.
  • визначення та реалізація соціальних пріоритетів розвитку громади, розробка місцевих програм соціального спрямування, проектів, програм та заходів щодо підтримки вразливих категорій населення.
  • запровадження та надання місцевих гарантій соціального захисту, соціальної підтримки мешканців громади.
  • організація здійснення соціальної роботи в громаді та надання соціальних послуг.
  • управління закладами та установами соціального захисту населення комунальної форми власності, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.

Розпорядженням Білокуракинського селищного голови  № 309 від 11.12.2020 року за результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади, протоколу конкурсної комісії №12 від 01.12.2020 року на посаду начальника відділу призначена Тетяна Ладна.

На даний час  штатним розписом відділу затверджено 4 штатні одиниці.