Дата: 22.06.2018 08:13

Нещодавно відбулося відкриття літнього дитячого майданчика по вулиці Горбунова смт Білокуракине. Цей об’єкт з’явився з ініціативи депутата селищної ради Віктора Заєць та завдяки злагодженій праці Білокуракинської ОТГ, батьків та просто небайдужих людей, які об’єднали свої зусилля, щоб принести радість малечі.

Тепер на території цього майданчику лунає дитячий сміх до пізнього вечора. А дорослі мають можливість спостерігати за тим, як на свіжому повітрі бавляться та набираються сил їхні дітлахи. Кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати.