Білокуракинська селищна військова адміністрація
Сватівського району Луганської області

Перелік проектів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Білокуракинській об’єднаній територіальній громаді Луганської області

 

Завантажити текст https://rada.info/upload/users_files/04335447/22af5425932310141b141396937b1815.xlsx

 

 

Звіти по проектам

Капітальний ремонт (з технічним переоснащенням) котельної Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за адресою: Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, вул. Історична, 57

Відсканована документація до проекту https://rada.info/upload/users_files/04335447/72f0084fdb4dd37ddb8e24c724843caa.rar

 

Інформація про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (далі - Субвенція) в Білокуракинський об'єднаній територіальній громаді Луганської області

Більш детально за посиланням  https://rada.info/upload/users_files/04335447/b2445eb5704709528b65231371e04447.xls

 

ФОТОЗВІТ

Проект: «Капітальний ремонт окремих приміщень адміністративної будівлі Білокуракинської селищної ради, розташованої за адресою: смт.Білокуракине, пл. Шевченка,4»

Фото без опису Фото без опису

Реалізовано проект: «Капітальний ремонт окремих приміщень адміністративної будівлі Білокуракинської селищної ради, розташованої за адресою: смт.Білокуракине, пл. Шевченка,4». За рахунок проекту вирішено проблему забезпечення доступності та прозорості влади в умовах впровадження децентралізації. Капітальний ремонт зали засідань дозволив  створити комфортні умови під час проведення  обговорень та прийняття рішень населенням громади, депутатами  селищної ради та громадськими активістами. Проведення часткового капітального ремонту дозволило покращити естетичний стан приміщення та забезпечити санітарні умови в приміщенні.

        Бюджет проекту:

Субвенція на формування інфраструктури - 475,530 тис. грн.;

Місцевий бюджет - 13,354 тис. грн.

 

 

Проект: «Капітальний ремонт (з технічним переоснащенням) котельної Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 за адресою Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, вул. Історична, 57»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

Проект: «Капітальний ремонт (з технічним переоснащенням) котельної Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 за адресою Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, вул. Історична, 57» було реалізовано в 2019 році за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Бюджет проекту складає - 1439,970  тис. грн.

         За рахунок проекту було проведено:

1. Облаштування стелі котельні.

2. Облаштування стін.              

3. Заміна теплотраси та водопроводу.

4. Заміна віконних та дверних блоків.

5. Заміна 7 газових котлів.

6. Заміна покрівлі.

7. Монтаж витяжної вентиляції.

        Капітальний ремонт котельної вирішив проблему забезпечення навчально-виховного процесу з дотриманням температурного режиму в приміщенні навчального закладу та заощадження видатків на енергоносії.

        Капітальний ремонт покращив рівень благоустрою селища, сприяв ефективному використанню бюджетних коштів та створенню сприятливих умов для покращення життєдіяльності населення Білокуракинської територіальної громади та дотримання температурного режиму в приміщеннях Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

 

 

Проект : «Капітальний ремонт Курячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Луганська область, Білокуракинський район, с. Курячівка, вул. Шкільна, 1»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

Білокуракинською селищною радою у 2029 році було реалізовано проект : «Капітальний ремонт Курячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Луганська область, Білокуракинський район, с. Курячівка, вул. Шкільна, 1». За допомогою проекту було здійснено  заміну вікон, заміну дверей, облаштування вентиляційної системи у спортивній залі та облаштування пандусу.

       Реалізація заходів з енергоефективності в приміщенні Курячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів дозволить заощадити видатки на енергоносії та головне-встановити необхідний температурний режим в класних кімнатах з дотриманням санітарних норм. Мешканці сіл Курячівка, Попівка та Хоменкове Перше отримали комфортні умови праці та організації навчального-виховного процесу для дітей.

      Бюджет проекту склав - 1440,323  тис. грн., з них субвенція на формування інфраструктури - 1434,458 тис. грн.; місцевий бюджет - 5,865 тис. грн.

 

 

Проект : «Капітальний ремонт харчоблоку Нещеретівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою:Луганська область, Білокуракинський район, с. Нещеретове, вул. Шкільна, 11»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису

             Проект : «Капітальний ремонт харчоблоку Нещеретівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою:Луганська область, Білокуракинський район, с. Нещеретове, вул. Шкільна, 11» реалізовано у 2019 році. За рахунок проекту було  забезпечено дітей шкільного віку  повноцінним харчуванням та створено умови згідно санітарно-гігієнічним нормам.За рахунок проекту було проведено капітальний ремонт харчоблоку  Нещеретівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В ході проекту були реалізовані наступні завдання:

 • Облаштування стелі;
 • Облаштування стін;
 • Облаштування підлоги;
 • Облаштування укосів;
 • Заміна дверей;
 • Електромонтажні роботи;
 • Санітарно-технічні роботи.

Загальний бюджет проекту склав – 294,056 тис. грн., з них: субвенція на

 формування інфраструктури - 292,004 тис. грн.; місцевий бюджет - 2,052 тис. грн. Реалізація проекту дозволила  вирішити проблему забезпечення надання освітніх послуг та задоволення побутових потреб в належних санітарно-гігієнічних умовах відповідно до вимог чинного законодавства  дітям шкільного віку, забезпечення сучасних соціальних умов виховання свідомої особистості, модернізація матеріально-технічної бази для забезпечення побутових потреб школярів, персоналу школи та батьків учнів.

 

 

Проект : «Капітальний ремонт харчоблоку КДНЗ (ясла-садок) №3 «Берізка» за адресою:Луганська область, Білокуракинський район, смт.Білокуракине, вул. Слов'янська, 16-А»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

Проект : «Капітальний ремонт харчоблоку КДНЗ (ясла-садок) №3 «Берізка» за адресою:Луганська область, Білокуракинський район, смт.Білокуракине, вул. Слов'янська, 16-А» реалізовано у 2019 році. За рахунок проекту було  забезпечено дітей дошкільного віку  повноцінним харчуванням та створено умови згідно санітарно-гігієнічним нормам.За рахунок проекту було проведено капітальний ремонт харчоблоку  та коридору КДНЗ «Берізка».

В ході проекту реалізовано наступні заходи:

•        Облаштування стелі                   

•        Облаштування стін

•        Облаштування підлоги

•        Заміна вікон

•        Заміна дверей

•        Електромонтажні роботи

•        Санітарно-технічні роботи

Бюджет проекту склав - 419,629 тис. грн., з них субвенція на формування інфраструктури - 414,607 тис. грн.; місцевий бюджет - 5,022 тис. грн. Реалізація проекту дозволила вирішити проблему забезпечення надання дошкільних освітніх послуг та забезпечення потреб в належних санітарно-гігієнічних умовах відповідно до вимог чинного законодавства  дітям дошкільного віку, модернізація матеріально-технічної бази.

 

 

Проект : «Капітальний ремонт харчоблоку КДНЗ (ясла-садок) №1 «Сонечко» за адресою:Луганська область, Білокуракинський район, смт.Білокуракине, кв. Перемоги, 1-А»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису

             Проект : «Капітальний ремонт харчоблоку КДНЗ (ясла-садок) №1 «Сонечко» за адресою:Луганська область, Білокуракинський район, смт.Білокуракине, кв. Перемоги, 1-А» реалізовано у 2019 році. За рахунок проекту було  забезпечено дітей дошкільного віку  повноцінним харчуванням. За рахунок проекту було проведено капітальний ремонт харчоблоку  КДНЗ « Сонечко».

В ході проекту реалізовано наступні заходи:

 • Облаштування стелі
 • Облаштування стін
 • Облаштування підлоги
 • Заміна вікон
 • Заміна дверей
 • Електромонтажні роботи
 • Санітарно-технічні роботи

Бюджет проекту склав - 283,881 тис. грн., з них субвенція на формування інфраструктури - 281,829 тис. грн.; місцевий бюджет - 2,052 тис. грн. Реалізація проекту дозволила вирішити проблему забезпечення надання дошкільних освітніх послуг та забезпечення потреб в належних санітарно-гігієнічних умовах відповідно до вимог чинного законодавства  дітям дошкільного віку, модернізація матеріально-технічної бази.

 

 

Проект: «Капітальний ремонт адміністративної будівлі під розміщення комунальної установи «Центр надання  соціальних послуг» Білокуракинської селищної територіальної громади за адресою вул.ім.О.Рудяшка, буд.2б, смт. Білокуракине, Білокуракинського району Луганської області»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису

         У 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад було реалізовано проект: «Капітальний ремонт адміністративної будівлі під розміщення комунальної установи «Центр надання  соціальних послуг» Білокуракинської селищної територіальної громади за адресою вул.ім.О.Рудяшка, буд.2б, смт. Білокуракине, Білокуракинського району Луганської області». Реалізація проекту дозволила забезпечити якісними соціальними послугами населення Білокуракинської ОТГ та покращити інфраструктуру громади. В ході проекту було проведено капітальний ремонт адмінприміщеня ( проведено утеплення фасаду, заміна старих віконних блоків на енергозберігаючі, оснащення приміщення системою водопостачанням та водовідведення). Як наслідок вирішилась проблема  організації соціальних послуг з  урахуванням задоволення потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

         Капітальний ремонт адміністративної будівлі покращив рівень соціальних послуг,  благоустрою селища, сприяв ефективному використанню бюджетних коштів та створенню сприятливих умов для покращення життєдіяльності населення Білокуракинської територіальної громади.          Бюджет проекту:

Субвенція на формування інфраструктури - 1475,490 тис. грн.;

Місцевий бюджет - 5,872 тис. грн.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь