Білокуракинська селищна військова адміністрація
Сватівського району Луганської області

Бюджет на 2019 рік


 БІЛОКУРАКИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПЯТДЕСЯТ ШОСТА СЕСІЯ

РІ Ш Е Н Н Я

 

від  21 грудня 2018 року

смт. Білокуракине

                                                                                                                       № 56/3

 

Про селищний бюджет  

Білокуракинської селищної ради

на 2019 рік

 

            У відповідності до статей 43, 44, 61-64, 66 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 14, 21-24, 55, 63, 64, 691, 73,75,76, 77, 85, 89, 91, 96, 101, 102, 1032,1034, 108,  п.20 прикінцевих та перехідних положень  Бюджетного кодексу України, ч.10 ст.8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Білокуракинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2019 рік:

доходи селищного бюджету у сумі 109958,099 тис.грн., у тому числі: загального фонду – 109574,372 тис.грн., спеціального фонду  - 383,727 тис.грн., згідно з додатком 1;

видатки селищного бюджету у сумі 109908,099 тис.грн., у тому числі: загального фонду – 109075,572 тис.грн., спеціального фонду  - 832,527 тис.грн. згідно з додатком 3;

надання кредитів зі спеціального фонду селищного бюджету у сумі 50,000 тис.грн. згідно з додатком 4;

профіцит загального фонду селищного бюджету у сумі 498,800 тис. грн., згідно з додатком 2;

дефіцит спеціального фонду селищного бюджету у сумі 498,800 тис.грн., згідно з додатком 2;

оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у розмірі 10,000 тис.грн.

резервний фонд селищного бюджету у розмірі 30,000 тис.грн.

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами у сумі 109958,099 тис.грн., у тому числі: загального фонду – 109075,572 тис.грн., спеціального фонду  - 882,527 тис.грн. згідно з додатками 3, 4 до цього рішення.

 

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

Надати селищному голові повноваження щодо прийняття рішень про розподіл та перерозподіл обсягу трансфертів з державного та обласного бюджетів селищному бюджету у період між сесіями ради з подальшим внесенням змін до рішення про селищний бюджет відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України.

                    Делегувати повноваження Білокуракинському районному бюджету на здійснення соціальних виплат, пільг, субсидій та допомог, визначених підпунктом б) пункту 4 частини першої статті 89, підпунктом а) пункту 4 частини першої статті 90 Бюджетного кодексу України, обласними програмами соціального захисту, що здійснюються за рахунок трансфертів з державного та обласного бюджетів; надання медичних послуг первинної та вторинної медицини жителям об’єднаної територіальної громади за рахунок міжбюджетних трансфертів з бюджету об’єднаної територіальної громади; по установам охорони здоров’я та соціального захисту  Білокуракинської  селищної ради на 2019 рік.

Надати право селищному голові укладати договори з головою  Білокуракинської районної ради щодо надання інших субвенцій на здійснення видатків загального фонду делегованих районному бюджету на 2019 рік.

 

4. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об'єктів інфраструктури за об'єктами та інших об’єктів згідно з додатком 6 до цього рішення.

 

5. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих програм у сумі 7870,419 тис.грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.

 

6. Установити, що до доходів селищного бюджету на 2019 рік належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, а також міжбюджетні трансферти з державного та місцевих бюджетів та інші надходження, що зараховуються до селищного бюджету згідно із законодавством.

 

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України, а також міжбюджетні трансферти з державного та місцевих бюджетів.

 

8. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

9. Головним розпорядникам коштів селищного бюджету забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим розпорядженням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних призначень та оцінки ефективності бюджетних програм; ефективне результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим розпорядженням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня їх затвердження;

4) затвердження лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних призначень на 2019 рік;

5) укладання угод з кожного виду енергоносіїв розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів у межах затверджених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів лімітів їх споживання та проведення у повному обсязі розрахунків за спожиті електричну та теплову енергії, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку.

 

10. Дозволити селищному голові в процесі виконання селищного бюджету  за обґрунтованим поданням розпорядників коштів здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному (за винятком власних надходжень бюджетних установ) фондах, а по тих статтях, які затверджуються рішенням селищної ради, тільки на підставі змін, внесених до рішення.

 

            11. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право  Білокуракинській селищній раді  у 2019 році, в особі селищного голови,   отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

12. Встановити що пільги по сплаті податків та зборів (обов`язкових платежів) в 2019 році діють відповідно до рішення сесії №48/16 від 26.06.2017 «Про встановлення ставок земельного податку та затвердження Положення про земельний податок на території Білокуракинської селищної територіальної громади на 2019 рік».

 

13. Установити, що у тих випадках, коли депутати селищної ради вносять до селищної ради пропозиції щодо виділення додаткових асигнувань з селищного бюджету, вони повинні одночасно подавати пропозиції, спрямовані на відповідне поповнення доходів або скорочення видатків селищного бюджету.

 

14. Додатки № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

15. Це рішення набирає чинності та застосовується з 1 січня 2019 року  і діє до 31 грудня 2019 року.

 

16. Рішення про селищний бюджет має бути оприлюднене в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України на офіційному сайті Білокуракинської селищної ради: bilokurakynska-gromada.gov.ua.

 

17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

 

 

      Селищний голова                                                                                             С.І. Сірик

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь