Білокуракинська селищна військова адміністрація
Сватівського району Луганської області

Звіт про реалізацію проектів

 1. Проект «Придбання  вакуумної машини для очищення вигрібних ям та транспортування відходів до місця утилізації на території  Білокуракинської територіальної громади».

 

  До складу громади входить 23 села, в яких мешкає 13359 осіб, в тому числі одне селище міського типу  з кількістю населення 6639 осіб та двадцять три села з загальною кількістю населення 6720 осіб мешкає, більшість яких має потребу в послугах з очищення вигрібних ям та транспортування відходів до місця утилізації. Особливо це стосується мешканців приватного сектору, у яких відсутня централізована каналізація. Відсутність необхідної спецтехніки призводила до неможливості обслуговування населення  підприємств та організацій послугами належної якості відповідного спрямування.

У зв»язку з необхідністю забезпечення  функціонування  роботи комунального підприємства «Білокуракине-комунсервіс», зміцнення його матеріально-технічної бази, ефективного використання бюджетних коштів та розширення обсягу послуг населенню та підприємствам з вакуумного очищення та транспортування рідин на   території  Білокуракинської  територіальної громади затверджено та реалізовано проект на суму 794,280 тис.грн.

В рамках проекту придбана вакуумна машина на база шасі ГАЗ-3309, призначена для вакуумного очищення вигрібних ям та транспортування фекальних рідин до місця утилізації. Спеціальне устаткування складається з цистерни, вакуумного насоса з приводом, сигнально- запобіжного пристрою, приймального люка з всмоктувальним шлангом, кранів керування з трубопроводом та додаткового електроустаткування. Заповнення цистерни здійснюється під дією вакууму, спорожнення цистерни самопливом або тиском повітря від вакуумного насоса.

Технічні характеристики

Показник

Базове шасі

ГАЗ-3309

Потужність двигуна, к.с.

116

Тип палива

дизельне

Місткість цистерни, мЗ

4

Продуктивність вакуум-насоса, мЗ/год

240

Максимальне розрідження в цистерні, Мпа

0,08

Час заповнення цистерни, хв

5-7

Повна маса, кг

8180

Габаритні розміри, мм

 

довжина

7000

ширина

2200

висота

2600

 

 Придбана машина має значний термін експлуатації (15-25 років), що відповідно скорочує експлуатаційні витрати на підтримку її в здатному до роботи стані, які впливають на собівартість комунальних послуг. Станом на 01.03.2017 року машина не експлуатувалась, так як згідно листа № 31/12/4443-1373 Територіального сервісного центру №  4443 Регіонального сервісного центру в Луганській області Міністерства внутрішніх справ машина вакуумна ВІВА АС 4 GZ 33098,  не зареєстрована у зв»язку з відсутністю у національній автоматизованій інформаційній системі відповідних моделей наданих на реєстрацію транспортних засобів. У зв»язку з цим ТСЦ № 4443 надіслано запит до ГСЦ МВС України на додавання вказаної моделі до НАІС. На теперішній час змін не відбулось.

 

 1. Проект:  «Придбання екскаватора  для виконання земляних робіт, риття траншей, навантажувальних, ремонтних та інших робіт на території  Білокуракинської  територіальної громади».

 

Придбання екскаватора має на меті забезпечиння функціонування  комунального підприємства «Білокуракине-комунсервіс» та сприяти зміцненню його матеріально-технічної бази, ефективного використання бюджетних коштів,  розширення обсягу послуг населенню та підприємствам розташованим на території громади. А також у необхідності забезпечення  функціонування та безперебійної роботи об’єктів комунального водопостачання, водовідведення та  надання послуг населенню для виконання навантажувально-розвантажувальних, дорожньо-ремонтних, будівельних,  землерийних та інших спеціальних робіт для потреб населення та підприємств Білокуракинської  територіальної громади.    Маючи у своєму розпорядженні екскаватор, з»явилась можливість  проводити будь-які роботи з капітального, поточного та аварійного ремонту водогонів, водовідведення, роботи з благоустрою та інші роботи.  Використання 1 екскаватора заміняє працю багатьох людей. До того ж всі роботи проводяться максимально швидко, економно та раціонально і при цьому практично не вимагають докладання додаткових зусиль. Проект затверджено та реалізовано на суму 839,0 тис.грн. Придбано   екскаватор навантажувач БАМ 2014

Базова машина - тракторокомплектів трактора МТЗ-82.1

Потужність двигуна, кВт (к.с.) - 59,6 (81)

Експлуатаційна маса, т - 7,1

Швидкість, км / год - 30

Тиск в гідросистемі, МПа 16

Місткість ковша, куб. м

Екскаватора - 0,28

Навантажувача - 1,0

Висота вивантаження, м

Екскаватора - 3,6

Навантажувача - 2,9

Глибина копання, м - 4,3

Зсув осі копання, м - 0,7

Вантажопідйомність навантажувача, кг - 1000

Передня вісь Балочна, посилена

 

Реалізація  проекту «Придбання екскаватора  для виконання земляних робіт, риття траншей, навантажувальних, ремонтних та інших робіт на території  Білокуракинської  територіальної громади» дала можливість виконувати роботи  з найменшими витратами бюджетних коштів. Вартість 1 мото/години по екскаватору навантажувачу БАМ 2014 складає 139,44 грн. Екскаватор працював 543 м/години за період з дати введення в експлуатацію по 01.03.2017 на навантажувальних роботах. Послуги надаватимуться комунальним підприємством  юридичним та фізичним особам на договірних засадах відповідно до потреби та розроблених тарифів.

 

 

 1. Проект:  «Придбання сміттєвоза  для покращення матеріально-технічної бази Білокуракинської  територіальної громади»

 

Придбання сміттєвоза забезпечило функціонування  комунального підприємства «Білокуракине комунсервіс» сприяло зміцненню його матеріально-технічної бази, ефективному використанню бюджетних коштів,   організації   регулярного   вивезення сміття з населених пунктів територіальної громади до санкціонованих сміттєзвалищ, покращенню умов життєдіяльності, шляхом розширення можливостей, щодо задоволення побутових потреб. Надання послуг належної якості підприємствам, установам та населенню для виконання робіт з благоустрою та вантажоперевезень на базі новоутвореного комунального підприємства Білокуракинської  територіальної громади. Як результат:

-  зменшення кількості несанкціонованих сміттєзвалищ на території громади;

-  підвищення рівня благоустрою території  громади;

-  досягнення високого рівня поінформованості громадян щодо вирішення проблем

   збору, вивозу сміття;

 • очищення зовнішнього середовища;
 • підвищення рівня свідомості громадян;
 • сприяння екологічній безпеці.

Проект затверджено та реалізовано на суму 896,0 тис.грн.

Придбано сміттєвоз із заднім завантаженням  призначений для механізованого завантаження, ущільнення, транспортування і вивантаження твердих побутових відходів. До складу спеціального устаткування входять: кузов із задньою кришкою, штовхаюча плита, навантажувально-розвантажувальний механізм, гідравлічна і електрична системи. Завантаження відходів в навантажувальний ківш робиться з бачків і відер вручну, для чого ківш опускається вниз. Ущільнення відходів в кузові робиться штовхаючою плитою. вивантаження здійснюється перекиданням кузова і штовхаючою плитою.

 

Основні технічні характеристики

 

Базове шасі  - ГАЗ- 3309

Місткість кузова, м3 -       8

Маса твердих побутових відходів, що вивозяться, кг         - 3100

Вантажопідйомність маніпулятора, кг            - 500

Місткість завантажувального ковша, м3        - 0.6

Коефіцієнт пресування     - 2

Повна маса, кг        -  8180

Габаритні розміри, мм     -  6500x2500х3200

Станом на 01.03.2017 року машина не експлуатувалась, так як згідно листа № 31/12/4443-1373 Територіального сервісного центру №  4443 Регіонального сервісного центру в Луганській області Міністерства внутрішніх справ сміттєвоз, ГАЗ 33098 СБМ – 501/4 не зареєстрована у зв»язку з відсутністю у національній автоматизованій інформаційній системі відповідних моделей наданих на реєстрацію транспортних засобів. У зв»язку з цим ТСЦ № 4443 надіслано запит до ГСЦ МВС України на додавання вказаної моделі до НАІС. На теперішній час змін не відбулось.

 

 1. Проект:  «Придбання трактора  з причепом та косаркою для виконання, робіт з благоустрою та інших робіт на території  Білокуракинської територіальної громади»

 

Проект реалізовано в частині придбання причепа та косарки, що сприяло зміцненню матеріально-технічної бази комунального підприємства «Білокуракине комунсервіс» та розширенню його можливостей, ефективному використанню бюджетних коштів та можливості виконання робіт з благоустрою сіл та селища  Білокуракинської  селищної об’єднаної  територіальної громади та надання послуг населенню та підприємствам, розташованим на території громади.

Спецтехніка, зокрема  придбані причеп та косарка дискова тракторна навісна потрібні для обслуговування та надання послуг населенню пов’язаних з транспортуванням вантажів, скошування природних і сіяних трав, в тому числі високоврожайних і полеглих з укладанням скошеної маси в прокіс. Широко застосовується дана модель в комунальному господарстві. Навісне обладнання дозволить виконувати роботи з вивезення сміття, підвезення землі, щебеню, піску, вугілля та інших сипучих вантажів,  впорядкування квітників, газонів по всій території громади.

Проект затверджено та реалізовано на суму 277,7 тис.грн., в тому числі придбано Причіп тракторний 

Загальні параметри:

 Вантажопідйомність, т 4,0

Товщина бортів, мм 2,0

Маса, кг             1710

габаритні розміри  

Довжина, мм            6255

Ширина, мм             2500

Висота, мм               2500

Шини                        9х16,00

На поворотному колі, доп.борта 500мм

Косарка агрегатується з тракторами класу 0,9 і 1,4 т.с., обладнаними трехточечною задньою навісною системою, мають ВВП з частотою обертання 540 хв-1.

Технічні характеристики:

Робочі органи 4 диска з двома ножами

Ширина захоплення, м 2,1

Габаритні розміри, м:

- довжина 1,6

- ширина 3,6

- висота 1,4

Маса, т 0,53

Споживана потужність, кВт 16 ... 20

Продуктивність, га / год 0,95 ... 2,85

Частота обертання ротора, об / хв 2390

Висота зрізу, мм 40-100

Трактор, кл. т.с. 0,9 ... 1,4

Тип тягово-зчіпного пристрою трактора НУ-3

Станом на 01.03.2017 року ці агрегати  не експлуатувалась, так як їх цільове призначення розповсюджується на літній період. Послуги надаватимуться комунальним підприємством  юридичним та фізичним особам на договірних засадах відповідно до потреби та розроблених тарифів.

 

 

 1. Проект: «Придбання самоскида для покращення матеріально-технічної бази Білокуракинської  територіальної громади».

 

Територія громади охоплює 790 кв.км., до її складу входить  23 села, в яких мешкає 13359 осіб, в тому числі одне селище міського типу  з кількістю населення 6639 осіб та двадцять три села з загальною кількістю населення 6720 осіб, які мають різні потреби. Обслуговування та надання послуг населенню та підприємствам, пов’язаних з транспортуванням вантажів: щебеню, дров, піску, вугілля, інших сипучих вантажів та вивезення сміття. Ці та інші  послуги стали доступними населенню громади за наявності самоскида, який передано на баланс комунального підприємства «Білокуракине комунсервіс», яке в свою чергу експлуатує автомобіль та надає всі небхідні послуги.

Проект затверджено та реалізовано на суму 737,0 тис.грн. Придбано самоскид на базі шасі ГАЗ-3309 з тристороннім розвантаженням призначений для перевезення сипучих вантажів. Платформа самоскида - металева, з бічними та задніми бортами, управління замками бортів - ручне. Напрямок розвантаження - тристоронній. Має наступні технічні характеристики:

 

Довжина / Ширина / Висота, мм 6435/2380/2350

Колісна база, мм 3770

Дорожній просвіт, мм 265

Колія коліс (перед. / Задн.), Мм 1630/1430

К-ть пасажирів, чол. 1 + 1

Маса (споряджена / повна), кг 3530/8180

Вантажопідйомність, кг 4500

Колісна формула 4х2

Коробка передач 5, механіка, синхронізована

підвіска

     передня залежна, ресорна з гідравлічними амортизаторами

     задня залежна, ресорна з гідравлічними амортизаторами

гальма

     передні барабанні

     задні барабанні

Тип рульового управління гвинт кулькова гайка / ГУР

колеса

     диски 6,0Б-20

     8,25R20 шини

Двигун ММЗ Д-245,7

двигуни

     Характеристика Дизель, ММЗ-245.7

     Кількість циліндрів 4

     Раб. обсяг, л 4,75

     Ступінь стиснення 17

     Потужність, к.с. 117,2

     Тип двигуна дизель

     * Витрата палива, л / 100 км при 60км / год 15

     Швидкість макс, км / год 95

Основне цільове призначення автомобіля-самоскида розповсюджується на весняно-літній період. Після повного висихання грунтових та гравійових  доріг буде розпочато їх облаштування із застосуванням самоскида насамперед у віддалених територіях. Також надаватимуться послуги комунальним підприємством  юридичним та фізичним особам на договірних засадах відповідно до потреби та розроблених тарифів.

 

 1. Проект: «Придбання автогрейдера для облаштування дорожної інфраструктури, прибирання снігу та інших робіт на території  Білокуракинської територіальної громади»

 

В рамках проекту планувалось придбати Автогрейдер ГС-10.01 (виробництва ЗАТ «Брянський арсенал», Росія, випуск 2015- 2016 рік) - вага 7,5 т, клас -100, двигун Д-243, колісна формула 1x1x2. Вартість автогрейдера станом на 10.05.2016 року становила 1230000 грн.

У проектній заявці з урахуванням змін  затверджена значно збільшенна сума у зв»язку з тим, що у раніше поданій комерційній пропозиції до проектної заявки заявлена модель українського представництва ТОВ «Будшляхмаш», м. Бровари виробництва ЗАО «Брянский арсенал», російського виробництва на час проведення закупівель стала не актуальна. Проект затверджено та реалізовано на суму 2348,0 тис.грн.

Технічні характеристики придбаної моделі, більш якісні та потужні. В рамках реалізації проекту придбано Автогрейдер середній А140, клас 140.  Крім того дана  модель українського виробництва.

Технічні характеристики Автогрейдера середнього А140, клас 140 (далі-Автогрейдер) , що відображає його технічний стан та відомості стосовно експлуатації:

Автогрейдер класу 140 ТЗ У 28.9-32670703-021:2016 призначений для землерийно- профілювальних робіт, будівництва та утримання доріг і може використовуватися на роботах з переміщення та розподілу ґрунту та дорожньо-будівельних матеріалів, планування укосів, виїмок, насипів, влаштування корита та бокових канав, очищення доріг від снігу, змішання ґрунтів з добавками та в’яжучими матеріалами на полотні дороги, а також для розпушування асфальтового покриття, бруківки та важких грунтів за допомогою додаткового робочого органу - розпушувача- кирковщика заднього розташування. Автогрейдер може працювати в грунтах І-ІІІ категорій при температурі від 233 К (мінус 40°С) до 313 К (40°С) в умовах помірного клімату.

Найменування параметрів

Значення параметрів

Загальні дані:

 

Габаритні розміри, мм

 

- довжина (з переднім (бульдозерним) відвалом та розпушувачем)

9340

- довжина (з переднім (бульдозерним) відвалом без розпушувача)

8825

- ширина (по шпилькам коліс)

2500

- висота при статичному радіусі колеса 585 мм

 

без проблискового маячка

3450

з проблисковим маячком

3475

База автогрейдера (відстань між осями переднього та заднього мостів), мм

6000

База заднього мосту (відстань між осями коліс заднього мосту), мм

1420

Колія передніх та задніх коліс, мм

2050

Шарнірно-зчленована рама:

 

- кут повороту (складення) рами, рад (град)

0,4 (22)

Допустимі кути нахилу машини, град:

 

ПОЗДОВЖНІЙ

14

поперечний

20

Маса експлуатаційна (з відвалом), кг, не більше

ЛН6

Дизель, модель Д-260.14 ТУ РБ 101326441.139-2004

13000

 • число циліндрів
 • номінальна потужність, кВт (к. с.)
 • частота обертання колінчастого валу, об/хв
 • система пуску
 • середня годинна витрата палива, л/год

6

101 (140) 1800 стартер 17,2

- допустимі кути нахилу дизеля: поздовжній поперечний

Продовження таблиці 1

30°

20°

Найменування параметрів

Значення параметрів

Дизель, модель ЯМЗ-236Г-6 ТУ 37.319.247-97:

 • число циліндрів
 • розташування циліндрів
 • номінальна потужність, кВт (к.с.)
 • частота обертання колінчастого валу, об/хв
 • система пуску
 • середня годинна витрата палива, л/год

6

V-пoдiбнe

110(150)

1700

стартер

18,7

- допустимі кути нахилу дизеля: поздовжній поперечний

Ю ОО

о о

Коробка передач

Швидкості, км/год: 3 дизелем Д-260-14-318

механічна, 6-швидкісна

Вперед І, II, III, IV, V, VI Назад: І, II

4,1; 6,4; 9,1; 15,4; 23,9; 34,2 3,5; 13,0

Швидкості, км/год: 3 дизелем ЯМЗ-236Г-6 Вперед І, II, III, IV, V, VI

Назад: І, II

4,0; 6,2; 8,8; 15,0; 23,2; 32,3 3,4; 13,0

Задній міст:

 • центральний редуктор
 • балансири

Головна передача з самоблоківним диференціалом та бортовими планетарними редукторами Зубчасті редуктори

Ходова система:

 • тип
 • число шин
 • розмір шин
 • тиск повітря в шинах, МПа (кгс/см2)

Пневмоколісна

6

14.00-20 моделі ОИ-25 0,25...0,3 (2,5...3)

Рульове керування:

 • тип
 • тип гідравлічного розподільника
 • тиск в системі гідрокерма, МПа (кгс/см2)

Гідростатичне Гідрокермо 14+,’° (140+1°)

Керування робочими органами:

 • тип
 • тиск в гідросистемі, Бар

Гідравлічне

140

Ножне гальмо:

 • тип
 • привід

Колодковий на всі тягові колеса Гідравлічний з гідроакумуляторами, двоконтурний

 

Технічні характеристики придбаного автогрейдера, дозволяють виконувати безліч робіт, пов’язаних з  ремонтом та впорядкуванням старих грунтових і гравійних доріг, яких на території громади налічується:

смт. Білокуракине – 188773,1 кв.м;

с. Олексіївка – 7,35 км,

с. Олександропіль – 3,9 км,

с. Бунчуківка – 3 км,

с. Курячівка – 3914 кв.м.,

с. Лизіне – 11,7 км,

с. Нещеретово – 8,6 км,

с. Паньківка – 4,1 км,

с. Цілуйкове – 7,3 км,

с. Дем»янівка – 20,5 км.

Крім того заплановано здійснити рекультивацію сміттєзвалища, де обсяги очікуваних робіт вимагають застосування потужної техніки, також за допомогою наявного автогрейдера будуть здійснюватися роботи із впорядкування парків, скверів, вулиць та різних доріг від снігових заметів і нанесеного грунту, подолання стихійних природних явищ.

            Вартість 1 мото/години по автогрейдеру А140 складає 940,17 грн. Автогрейдер працював 112 м/години за період з дати введення в експлуатацію по 01.03.2017р. на розчистці від снігу комунальних доріг селища Білокуракине та сіл які приєдналися. Раніше ці роботи виконувались на договірних засадах з іншими надавачами послуг.  Але його основне цільове призначення розповсюджується на весняно-літній період. Після повного висихання грунтових та гравійових  доріг буде розпочато їх облаштування та рекультивація сміттєзвалища із застосуванням автогрейдеру насамперед у віддалених територіях. Також надаватимуться послуги комунальним підприємством  юридичним та фізичним особам на договірних засадах відповідно до потреби та розроблених тарифів.

 

 1. проект:  «Капітальний ремонт системи водопостачання  с. Курячівка, Білокуракинського району, Луганської області».

В селі мешкає 544 особи, частина, яких – близько 114 осіб в складі 50 домогосподарств має потребу в послугах з водопостачання. Особливо це стосується мешканців приватного сектору, а також об»єктів соцкультпобуту (ФАП, клуб, магазини, пошта, церква, адмінприміщення, пожежний гідрант та інше), у яких часто виникали проблеми з  централізованим водопостачанням через зношеність, аварійність водопроводу та відсутність коштів на його відновлення. Особливо в літній період, не можливо було забезпечити стабільний тиск мережі водопостачання.

В межах реалізації проекту відремонтовано Курячівський водогін довжиною 800 м на загальну суму 592,093 тис.грн.Замінено аварійну мережу та забезпечено безперебійне постачання якісної питної води для населення  та води для господарських потреб підприємств та установ розташованих на території с. Курячівка Білокуракинського району. Відновлено водопостачання до всіх домогосподарств села згідно проектної документації, крім того є можливість додаткового підключення споживачів у разі виникнення такої потреби. Відновлення водогону сприяло підвищенню якості води, надання комунальних послуг та екологічній безпеці на відповідній території.

 

 1. проект:  «Капітальний ремонт системи водопостачання  с. Бунчуківка, Білокуракинського району, Луганської області»

 

Відремонтовано Бунчуківський водогін довжиною 1357,0 м на загальну суму 639,745 тис.грн

В селі Бунчуківка мешкає  380 осіб з них близько 200 осіб мають потребу в послугах з водопостачання. Крім того водопостачанням користується Бунчуківський сільський будинок культури, Бунчуківський ФАП, 2 бюджетні установи.

Замінено аварійну мережу та забезпечено безперебійне постачання якісної питної води для населення  та води для господарських потреб підприємств та установ розташованих на території с. Бунчуківка Білокуракинського району. Відновлено водопостачання до всіх домогосподарств села згідно проектної документації. Відновлення водогону сприяло підвищенню якості води та надання комунальних послуг, а також сприяло екологічній безпеці на відповідній території.

 

 1. проект:  «Реконструкція адміністративної будівлі під сільський клуб в с. Олександропіль Білокуракинського району, Луганської області»

 

Проект  реалізовано  у с. Олександропіль, Білокуракинського району Луганської області. На території колишньої сільської ради проживає 574 чоловіки, для яких гостро стояла проблема відсутності сільського клубу. Він займав кімнати в адміністративній будівлі, які не відповідали умовам для проведення культурних заходів, не опалюювався, в них не мало освітлення тому, що електрична проводка стара та знаходилася в аварійному стані. Тому назріла потреба

проведення реконструкції адміністративної будівлі під сільський клуб в с. Олександропіль Білокуракинського району, приверненні уваги громадськості до проблем молоді та всіх жителів села; їх творчої активності, розширення мережі гурткової роботи,  які б допомогли раціонально використовувати вільний час у плані подальшого вдосконалення художньо-естетичного виховання мешканців

села. Результатом реалізації проекту є реконструкція адміністративної будівлі під сільський клуб за сучасними вимогами на суму – 370,804 тис.грн. Сільський клуб - став центром масової культурно-освітньої роботи на селі. Він організовує змістовний відпочинок, збагачує людей духовно. Реконструйоване приміщення сільського клубу було урочисто відкрито на Новий рік, з якої нагоди і проведено 1 культурний захід. В 2017 році проведено такі заходи: свято Масляна, 8 березня, які відвідують місцеві жителі та гості села в кількості від 50 до 100 чоловік. Щоденно для населення з»явилась можливість займатися настільним тенісом та більярдом у приміщенні клубу. Також на базі клубу діє театральний гурток та гурток народної пісні, які безпосередньо приймають участь в культурних заходах. В перспективі планується організувати дискотеки для молоді.

 

 1. проект:  «Капітальний ремонт тротуару по вул. Центральна (Чапаєва) від буд.4 до кв. Миру, буд.8»

Проект реалізовано в частині виготовлення проектно-кошторисної документації. Основну частину проекту не реалізовано через неспроможність  підрядної організації та її відмову від виконання робіт. Від затвердженої загальної суми проекту 670,0 тис.грн використано лише 7,130 тис.грн – оплачено виготовлення кошторисної документації та експертизи. В рамках реалізації проекту планувалось залучити до виконання робіт підрядну організацію філія «Білокуракинський РАД», але роботи не виконано  через неспроможність та її офіційну відмову. Залишок затвердженої але не використаної суми перерозподілено за іншими проектними заявками, так як через настання несприятливих погодних умов вже не було можливості  пройти тендерні процедури, обрати та укласти угоду з іншою підрядною організацією.

 1. Проект:   «Капітальний ремонт тротуару по вул.Центральна (Чапаєва) від кафе "Палуба" до центрального перехрестя смт. Білокуракине Луганської області»

 

Проект  реалізовано  у селищі Білокуракине, Білокуракинського району Луганської області, де безпосередньо проживає 6639 чоловік. Здійснено капітальний ремонт тротуару по вул.Центральна (Чапаєва) від кафе "Палуба" до центрального перехрестя  - на суму 106,334 тис.грн. Відновлено тротуар довжиною 150м та площею 330 кв.м.  Селище Білокуракине  є як центром громади так і  центром всього району. Відремонтований об»єкт знаходиться в центрі селища тому ним користуються окрім постійних мешканців - населення  Білокуракинської територіальної громади та району в цілому, внутрішньо переміщені особи та гості селища.

В результаті реалізації проекту забезпечено покращення рівня благоустрою селища, побуту населення, комфортного переміщення жителів. Досягнуто ефективного використання бюджетних коштів, забезпечено безпеку руху пішоходів та пересування людей з обмеженими можливостями до центральної лікарні, шкіл, дитячих садків, до місця роботи та інших установ за потребою, що особливо ускладнювалось в дощову, снігову негоду. Покращено естетичний вигляд селища.

 

 1. Проект:   «Капітальний ремонт тротуару по вул.Історична (Леніна) від музею до ДЮСШ смт. Білокуракине Луганської області»

 

Проект  реалізовано  у селищі Білокуракине, Білокуракинського району Луганської області, де безпосередньо проживає 6639 чоловік. Здійснено капітальний ремонт тротуару по вул.Історична (Леніна) від музею до ДЮСШ - на суму182,279 тис.грн. Повністю відновлено тротуар довжиною 350 м та площею 562 кв.м.  Селище Білокуракине  є як центром громади так і  центром всього району. Відремонтований об»єкт знаходиться в центрі селища тому ним користуються окрім постійних мешканців - населення  Білокуракинської територіальної громади та району в цілому, внутрішньо переміщені особи та гості селища.

В результаті реалізації проекту забезпечено покращення рівня благоустрою селища, побуту населення, комфортного переміщення жителів. Досягнуто ефективного використання бюджетних коштів, забезпечено безпеку руху пішоходів та пересування людей з обмеженими можливостями до центральної лікарні, шкіл, дитячих садків, до місця роботи та інших установ за потребою, що особливо ускладнювалось в дощову, снігову негоду. Покращено естетичний вигляд селища та повністю задоволено потребу населення.

 

 1. Проект:  «Капітальний ремонт тротуару  по вул.Історична (Леніна) буд. 64 до перетину з вул.Базарна»

 

Проект  реалізовано  у селищі Білокуракине, Білокуракинського району Луганської області, де безпосередньо проживає 6639 чоловік. Здійснено капітальний ремонт тротуару по вул.Історична (Леніна) буд. 64 до перетину з вул.Базарна - на суму 23,908 тис.грн. Відновлено тротуар довжиною 36 м та площею 69,6 кв.м.  Селище Білокуракине  є як центром громади так і  центром всього району. Відремонтований об»єкт знаходиться в центрі селища тому ним користуються окрім постійних мешканців - населення  Білокуракинської територіальної громади та району в цілому, внутрішньо переміщені особи та гості селища.

В результаті реалізації проекту забезпечено покращення рівня благоустрою селища, побуту населення, комфортного переміщення жителів. Досягнуто ефективного використання бюджетних коштів, забезпечено безпеку руху пішоходів та пересування людей з обмеженими можливостями до центральної лікарні, шкіл, дитячих садків, до місця роботи та інших установ за потребою, що особливо ускладнювалось в дощову, снігову негоду. Повністю задоволено потребу населення та покращено естетичний вигляд селища.

 

 1. Проект:  «Капітальний ремонт тротуару  по вул.Паркова (Кірова) від  буд.44 до  пл. Шевченка (Горького) смт.Білокуракине Луганської області»

 

Проект  реалізовано  у селищі Білокуракине, Білокуракинського району Луганської області, де безпосередньо проживає 6639 чоловік. Здійснено капітальний ремонт тротуару по вул. Паркова (Кірова) від  буд.44 до  пл. Шевченка (Горького) - на суму 182,579 тис.грн. Відновлено тротуар довжиною 450 м та площею 675,0 кв.м.  Селище Білокуракине  є як центром громади так і  центром всього району. Він знаходиться у густо населеному житловому секторі, в центрі селища тому ним користуються окрім постійних мешканців - населення  Білокуракинської територіальної громади та району в цілому, внутрішньо переміщені особи та гості селища. Цим маршрутом рухаються  пішоходи до райдержадміністрації, районної поліції, управління соціального захисту населення, селищної ради, суду, будинку культури, музичної школи, бібліотек, магазинів, площі ім. Шевченка, де відбуваються всі масові заходи та інших соціальних об»єктів. На цій дільниці завжди насичений рух пішоходів. Аварійний стан тротуару ускладнював рух та робив його небезпечним для всіх учасників.

Капітальний ремонт тротуару зробив його перш за все більш небезпечним, забезпечив покращення рівня благоустрою селища, побуту населення, комфортного переміщення жителів, ефективного використання бюджетних коштів. Облаштування у населених пунктах тротуарів забезпечує насамперед безпеку руху пішоходів та задовільняє потребу населення, сприяє покращенню естетичного вигляду селища.

 

 1. Проект: «Капітальний ремонт тротуару по вул.Центральна (Чапаєва) від перехрестя з вул.Парковою (Кірова) до буд.123 смт. Білокуракине Луганської області»

 

Проект  реалізовано  у селищі Білокуракине, Білокуракинського району Луганської області, де безпосередньо проживає 6639 чоловік. Здійснено капітальний ремонт тротуару по вул. Центральна (Чапаєва) від перехрестя з вул.Парковою (Кірова) до буд.123- на суму119,509тис.грн. Відновлено тротуар довжиною 180 м та площею 512,0 кв.м.  Селище Білокуракине  є як центром громади так і  центром всього району. Відремонтований об»єкт знаходиться в центрі селища тому ним користуються окрім постійних мешканців - населення  Білокуракинської територіальної громади та району в цілому, внутрішньо переміщені особи та гості селища. Тротуарне покриття перебувало у край незадовільному стані, що ускладнювало  рух пішоходів та пересування людей з обмеженими можливостями  до закладів соціальної сфери та інших об»єктів за потребою особливо в дощову, снігову негоду.

Ремонт тротуару дозволив оновити та привести у відповідність до діючих норм тротуарне покриття та в подальшому експлуатувати його з урахуванням вимог санітарних норм і правил, забезпечв належну якість дорожнього полотна.

В результаті реалізації проекту забезпечено покращення рівня благоустрою, побуту населення, комфортного переміщення жителів. Досягнуто ефективного використання бюджетних коштів, забезпечено безпеку руху пішоходів та пересування населення. Покращено естетичний вигляд селища.

 

 1. Проект: «Капітальний ремонт дороги  по вул.Слов"янській (Радянська) смт.Білокуракине, Луганської області»

 

Проект  реалізовано  у селищі Білокуракине, Білокуракинського району Луганської області, де безпосередньо проживає 6639 чоловік. Здійснено капітальний ремонт дороги  по вул.Слов"янській (Радянська) на суму 375,946 тис.грн. Відновлено дорожнє покриття  довжиною 147 м та площею 1273 кв.м, яке перебувло у незадовільному стані. Впродовж останніх років не проводилося належного ремонту цієї дороги: тільки ситуативні ямкові ремонти окремих ділянок. Дорожнє покриття продовжувало руйнуватися. Така ситуація призводила до зниження доступності та якості надання послуг населенню, створювала негативну тенденцію у розвитку громади, призводила до зниження безпеки руху, руйнування траснпортних засобів та негативних транспортно-експлуатаційних показників.

            Капітальний ремонт вулиці покращив безпеку руху автомобілів та пішоходів на даній ділянці та забезпечив відповідний доступ до об’єктів соціального значення.  На проїзній частині вулиці виправлено дорожнє полотно із доведенням його геометричних параметрів до норм, які відповідають категорії вулиці, замінено нестабільні шари дорожнього одягу, влаштовано нове покриття на ділянках вулиці.

 

 1. Проект: «Капітальний ремонт дороги по вул. ім. О.Рудяшка смт. Білокуракине Луганської області»

 

Проект  реалізовано  у селищі Білокуракине, Білокуракинського району Луганської області, де безпосередньо проживає 6639 чоловік. Здійснено капітальний ремонт дороги  по вул. ім. О.Рудяшка на суму 101,411 тис.грн. Відновлено дорожнє покриття довжиною 1336 м та площею 5346 кв.м, яке перебувло у незадовільному стані. Потреба у необхідності проведення капітального ремонту дороги  по вул.ім. О.Рудяшка, полягала в тому, що даний об»єкт постійно заповнений автотрансопртом та пішоходами. Він знаходиться між важливими соціальними об»єктами: центральна районна лікарня, дитячий садок, райгаз, управління пенсійного фонду, ринок, густо населений житловий сектор, магазини, автомийка та інші об»єкти -  де завжди багатолюдно та багато транспортних засобів. Аварійний стан дороги ускладнював рух та робив його небезпечним для всіх учасників.

В процесі виконання капітального ремонту дороги реалізацію проекту здійснено частково. В межах затвердженого кошторису виконано планування площ ручним та механізованим способом, облаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші. Інші роботи не виконано  через неспроможність підрядної організації філії «Білокуракинський РАД» та її офіційну відмову від виконання робіт у запланованому обсязі.

 Але ефект, досягнутий від виконаного обсягу  зробив дорогу  по вул. ім. О.Рудяшка перш за все більш небезпечною, забезпечив покращення рівня благоустрою селища, побуту населення, комфортного переміщення жителів та автотранспорту,  підвищення якості послуг для населення. Облаштування у населеному пункті дороги з інтенсивним транспортним рухом забезпечило насамперед безпеку руху автотранспорту  та пішоходів, сприяло зниженню руйнування транспортних засобів та підвищенню транспортно-експлуатаційних показників.

 

 1. Проект: «Капітальний ремонт дороги по пров. Робочому смт. Білокуракине Луганської області»

 

Проект реалізовано в частині виготовлення проектно-кошторисної документації. Основну частину проекту не реалізовано через неспроможність  підрядної організації та її відмову від виконання робіт. Від затвердженої загальної суми проекту 225,7 тис.грн використано лише 5,392 тис.грн – оплачено виготовлення кошторисної документації та експертизи.

 В рамках реалізації проекту планувалось залучити до виконання робіт підрядну організацію філія «Білокуракинський РАД», але роботи не виконано  через неспроможність та її офіційну відмову, яка надійшла до селищної ради в листопаді 2016 року. Залишок затвердженої але не використаної суми перерозподілено за іншими проектними заявками, так як через настання несприятливих погодних умов вже не було можливості  пройти тендерні процедури, обрати та укласти угоду з іншою підрядною організацією.

залишок затвердженої але не використаної суми перерозподілено за іншими проектними заявками.

 

 1. Назва проекту:  «Реконструкція адміністративної будівлі з допоміжними будівлями та спорудами під комунальне підприємство «Білокуракине-комунсервіс» в смт. Білокуракине, Білокуракинського району, Луганської області».

 

Площа території об’єднанної громади становить 788 квадратних кілометрів. Відстань від центру громади до найближчого населеного пункту громади складає 6 кілометрів, до найвіддаленішого населеного пункту - 21 кілометр.

У зв’язку з цим виникла необхідність вирішення питань по благоустрою сіл та наданню комунальних послуг (реконструкція, капітальний ремонт водогінної мережі, реконструкція зовнішнього освітлення сіл, ремонт місцевих доріг, тротуарів, утилізація сміття, будівництво очисних споруд), впровадження енергозберігаючих технологій (утеплення фасадів будинків, заміна вікон на енергозберігаючі, капітальний ремонт та утеплення дахів будівель і т.д.). З метою здійснення цих та інших повноважень створено комунальне підприємство «Білокуракине-комунсервіс» На даний час новостворене підприємство зареєстровано та розташовано за юридичною адресою: в смт. Білокуракине, вул. Історична, буд.44 у приміщенні, яке знаходиться в аварійному стані, але має достатню площу та прилеглу територію – земельну ділянку (0,2686 га) для їхньої  модернізації та використання відповідно до потреб та функціональних можливостей підприємства. Територія за своїм функціональним призначенням обслуговуватиме адмінбудівлю та допоміжні споруди. Дільниця під реконструкцію – це раніше забудована територія з розташованими на ній будівлями: адміністративною, двох гаражів та туалетом. На майданчику є асфальто-бетонне покриття. Даний об»єкт розташовано в центральній частині селища, що робить його доступним та зручним для населення та робітників підприємства. 

Проект реалізовано в частково – на суму 813,517 тис.грн (54,8% від затвердженого кошторису) Підрядна організація з об»єктивних причин не встигла виконати запланований обсяг робіт. Згідно помісячного розпису використання коштів, затвердженого державним бюджетом реконструкція адміністративної будівлі з допоміжними будівлями та спорудами була запланована на 4 квартал 2016 року. У процесі виконання робіт виникали непередбачувані обставини з постачанням матеріалів, що створювало затримку.

 

 1. Назва проекту:  «Капітальний ремонт дороги по пров. Шкільний (Піонерський)  смт. Білокуракине Луганської області»

 

Актуальність проекту полягала у необхідності проведення капітального ремонту дороги  по пров. Шкільний (Піонерський), тому, що даний об»єкт перебуває в аварійному стані. Він знаходиться у густо населеному житловому секторі, крім того, аварійна ділянка, яку планується відновити прилягає до вул. Шевченка, якою рухається  автотранспорт та пішоходи до загально – освітньої школи №2, магазинів, скверів, де відбуваються всі масові заходи та інших соціальних об»єктів. Аварійний стан дороги ускладнює рух та робить його небезпечним для всіх учасників, а особливо для школярів, що рухаються в напрямку школи.

Тому рішенням виконкому обрано та затверджено цей об»єкт для здійснення капітального ремонту. В рамках реалізації проекту планувалось залучити до виконання робіт підрядну організацію філія «Білокуракинський РАД», але роботи не виконано  через неспроможність та  офіційну відмову цієї організації у виконанні попередніх заявок.

З об»єктивних причин затверджений до виконання проект реалізовано в частково – на суму 178,3 тис.грн (35,4% від затвердженого кошторису) В листопаді 2016 року укладено угоди з ТОВ «Данко», але у зв»язку з обмеженими термінами та настанням несприятливих погодних умов, дана організація також не встигла виконати затверджений обсяг робіт. З нею укладено додаткову угоду та календарний графік виконання робіт з метою продовження робіт в 2017 році  та досягнення необхідних результатів згідно затвердженої проектно - кошторисної документації та діючих стандартів.

В рамках проекту оплачено виготовлення кошторисної документації, експертизи та акту приймання виконаних будівельних робіт (форма № КБ -2в) в межах попередньої оплати (30%). Згідно даної форми прямі витрати (закупівля матеріалів для приготування асфальтобетонної суміші, для улаштування вирівнювального шару та улаштування покриття товщиною 5 см) становили – 136,9 тис.грн, загальновиробничі витрати -3,0 тис.грн, прибуток – 1,0 тис.грн, адміністративні витрати – 0,5 тис.грн, ПДВ – 28,3 тис.грн.

 

21.Назва проекту: «Капітальний ремонт дороги  по вул. Набережна            смт.Білокуракине Луганської області»

 

Дорога по вул. Набережна в смт.Білокуракине  перебуває в незадовільному стані. Впродовж останніх років не проводилося належного ремонту цієї дороги: тільки ситуативні ямкові ремонти окремих ділянок. Дорожнє покриття продовжувало руйнуватися. Особливої шкоди покриттю дороги завдає рух крупновантажних автомобілів, так як їх рух заборонено у центральній частині селища і вони здійснюють його об’їзд по вул.Набережна. Така ситуація призводить до зниження доступності та якості надання послуг населенню, створює негативну тенденцію у розвитку підприємництва, призводить до зниження безпеки руху, руйнування траспортних засобів та негативних транспортно-експлуатаційних показників.

Тому рішенням виконкому обрано та затверджено цей об»єкт для здійснення капітального ремонту. В рамках реалізації проекту планувалось залучити до виконання робіт підрядну організацію філія «Білокуракинський РАД», але роботи не виконано  через неспроможність та  офіційну відмову у виконанні попередніх заявок.

З об»єктивних причин затверджений до виконання проект реалізовано  частково – на суму 121,9 тис.грн (37,5% від затвердженого кошторису) В листопаді 2016 року укладено угоди з ТОВ «Данко», але у зв»язку з обмеженими термінами та настанням несприятливих погодних умов, дана організація також не встигла виконати затверджений обсяг робіт. З нею укладено додаткову угоду та календарний графік виконання робіт з метою продовження робіт в 2017 році  та досягнення необхідних результатів згідно затвердженої проектно - кошторисної документації та діючих стандартів.

 В рамках проекту оплачено виготовлення кошторисної документації, експертизи та акту приймання виконаних будівельних робіт (форма № КБ -2в) в межах попередньої оплати (30%). Згідно даної форми прямі витрати (закупівля матеріалів для приготування асфальтобетонної суміші, для улаштування вирівнювального шару та улаштування покриття товщиною 5 см) становили – 91,4 тис.грн, загальновиробничі витрати - 3,1 тис.грн, прибуток – 1,1 тис.грн, адміністративні витрати – 0,5 тис.грн, ПДВ – 19,2 тис.грн.

 

22. Назва проекту: «Капітальний ремонт дороги  по вул.Кринична (Дімітрова) смт.Білокуракине Луганської області».

Дорога по вул.Кринична (Дімітрова) в смт.Білокуракине  перебуває в незадовільному стані. Впродовж останніх років не провидилося належного ремонту цієї дороги: тільки ситуативні ямкові ремонти окремих ділянок. Дорожнє покриття продовжувало руйнуватися. Така ситуація призводить до зниження доступності та якості надання послуг населенню, створює негативну тенденцію у розвитку підприємництва, призводить до зниження безпеки руху, як автотранспорту так і пішоходів, так як на цій вулиці  відсутні тротуари, крім того впливає на руйнування траспортних засобів та наявність негативних транспортно-експлуатаційних показників.

Тому рішенням виконкому обрано та затверджено цей об»єкт для здійснення капітального ремонту. В рамках реалізації проекту планувалось залучити до виконання робіт підрядну організацію філія «Білокуракинський РАД», але роботи не виконано  через неспроможність та  офіційну відмову у виконанні попередніх заявок.

З об»єктивних причин затверджений до виконання проект реалізовано  частково – на суму 153,7 тис.грн (37,3% від затвердженого кошторису) В листопаді 2016 року укладено угоди з ТОВ «Данко», але у зв»язку з обмеженими термінами та настанням несприятливих погодних умов, дана організація також не встигла виконати затверджений обсяг робіт. З нею укладено додаткову угоду та календарний графік виконання робіт з метою продовження робіт в 2017 році  та досягнення необхідних результатів згідно затвердженої проектно - кошторисної документації та діючих стандартів.

            В рамках проекту оплачено виготовлення кошторисної документації, експертизи та акту приймання виконаних будівельних робіт (форма № КБ -2в) в межах попередньої оплати (30%). Згідно даної форми прямі витрати (закупівля матеріалів для приготування асфальтобетонної суміші, для улаштування вирівнювального шару та улаштування покриття товщиною 5 см) становили – 115,4 тис.грн, загальновиробничі витрати - 3,9 тис.грн, прибуток – 1,4 тис.грн, адміністративні витрати – 0,6 тис.грн, ПДВ – 24,2 тис.грн.

 

23. Назва проекту: «Капітальний ремонт дороги  по вул. Гагаріна смт.Білокуракине Луганської області»

 

 Дорога по вул. Гагаріна в смт.Білокуракине  перебуває в незадовільному стані. Впродовж останніх років не провидилося належного ремонту цієї дороги: тільки ситуативні ямкові ремонти окремих ділянок. Дорожнє покриття продовжувало руйнуватися. Така ситуація призводить до зниження доступності та якості надання послуг населенню, створює негативну тенденцію у розвитку підприємництва, призводить до зниження безпеки руху, як автотранспорту так і пішоходів, так як на цій вулиці  відсутні тротуари, крім того впливає на руйнування траспортних засобів та наявність негативних транспортно-експлуатаційних показників.

Тому рішенням виконкому обрано та затверджено цей об»єкт для здійснення капітального ремонту. В рамках реалізації проекту планувалось залучити до виконання робіт підрядну організацію філія «Білокуракинський РАД», але роботи не виконано  через неспроможність та  офіційну відмову у виконанні попередніх заявок.

З об»єктивних причин затверджений до виконання проект реалізовано  частково – на суму 94,5 тис.грн (37,0% від затвердженого кошторису) В листопаді 2016 року укладено угоди з ТОВ «Данко», але у зв»язку з обмеженими термінами та настанням несприятливих погодних умов, дана організація також не встигла виконати затверджений обсяг робіт. З нею укладено додаткову угоду та календарний графік виконання робіт з метою продовження робіт в 2017 році  та досягнення необхідних результатів згідно затвердженої проектно - кошторисної документації та діючих стандартів.

            В рамках проекту оплачено виготовлення кошторисної документації, експертизи та акту приймання виконаних будівельних робіт (форма № КБ -2в) в межах попередньої оплати (30%). Згідно даної форми прямі витрати (закупівля матеріалів для приготування асфальтобетонної суміші, для улаштування вирівнювального шару та улаштування покриття товщиною 5 см) становили – 70,1 тис.грн, загальновиробничі витрати – 2,1 тис.грн, прибуток – 0,7 тис.грн, адміністративні витрати – 0,3 тис.грн, ПДВ – 14,7 тис.грн.

 

24. Назва проекту: «Капітальний ремонт дороги  по вул. Енергетиків (Комунарів) смт.Білокуракине Луганської області»

 

Дорога по вул. Енергетиків (Комунарів) в смт.Білокуракине  перебуває в незадовільному стані. Впродовж останніх років не провидилося належного ремонту цієї дороги: тільки ситуативні ямкові ремонти окремих ділянок. Дорожнє покриття продовжувало руйнуватися. Така ситуація призводить до зниження доступності та якості надання послуг населенню, створює негативну тенденцію у розвитку підприємництва, призводить до зниження безпеки руху, як автотранспорту так і пішоходів, так як на цій вулиці  відсутні тротуари, крім того впливає на руйнування транспортних засобів та наявність негативних транспортно-експлуатаційних показників.

Тому рішенням виконкому обрано та затверджено цей об»єкт для здійснення капітального ремонту. В рамках реалізації проекту планувалось залучити до виконання робіт підрядну організацію філія «Білокуракинський РАД», але роботи не виконано  через неспроможність та  офіційну відмову у виконанні попередніх заявок.

З об»єктивних причин затверджений до виконання проект реалізовано  частково – на суму 157,2 тис.грн (36,6% від затвердженого кошторису) В листопаді 2016 року укладено угоди з ТОВ «Данко», але у зв»язку з обмеженими термінами та настанням несприятливих погодних умов, дана організація також не встигла виконати затверджений обсяг робіт. З нею укладено додаткову угоду та календарний графік виконання робіт з метою продовження робіт в 2017 році  та досягнення необхідних результатів згідно затвердженої проектно - кошторисної документації та діючих стандартів.

            В рамках проекту оплачено виготовлення кошторисної документації, експертизи та акту приймання виконаних будівельних робіт (форма № КБ -2в) в межах попередньої оплати (30%). Згідно даної форми прямі витрати (закупівля матеріалів для приготування асфальтобетонної суміші, для улаштування вирівнювального шару та улаштування покриття товщиною 5 см) становили – 118,9 тис.грн, загальновиробничі витрати – 3,6 тис.грн, прибуток – 1,2 тис.грн, адміністративні витрати – 0,6 тис.грн, ПДВ – 24,9 тис.грн.

 

25. Назва проекту: «Капітальний ремонт дороги по пров. Жовтневому смт. Білокуракине Луганської області»

 

Актуальність проекту полягає у необхідності проведення капітального ремонту дороги  по пров. Жовтневому, тому, що даний об’єкт перебуває в аварійному стані. Він знаходиться у густо населеному житловому секторі, крім того, аварійна ділянка, яку планується відновити прилягає до вул. Центральної (Чапаєва), вул. Першотравневої, вул. Гагаріна якими рухається  автотранспорт та пішоходи так як на цих вулицях  відсутні тротуари. На аварійній дільниці дороги по пров. Жовтневому також завжди насичений рух крім того незадовільний стан дороги  впливає на руйнування транспортних засобів та наявність негативних транспортно-експлуатаційних показників.

Тому рішенням виконкому обрано та затверджено цей об»єкт для здійснення капітального ремонту. В рамках реалізації проекту планувалось залучити до виконання робіт підрядну організацію філія «Білокуракинський РАД», але роботи не виконано  через неспроможність та  офіційну відмову у виконанні попередніх заявок.

З об»єктивних причин затверджений до виконання проект реалізовано  частково – на суму 157,2 тис.грн (36,6% від затвердженого кошторису) В листопаді 2016 року укладено угоди з ТОВ «Данко», але у зв»язку з обмеженими термінами та настанням несприятливих погодних умов, дана організація також не встигла виконати затверджений обсяг робіт. З нею укладено додаткову угоду та календарний графік виконання робіт з метою продовження робіт в 2017 році  та досягнення необхідних результатів згідно затвердженої проектно - кошторисної документації та діючих стандартів.

            В рамках проекту оплачено виготовлення кошторисної документації, експертизи та акту приймання виконаних будівельних робіт (форма № КБ -2в) в межах попередньої оплати (30%). Згідно даної форми прямі витрати (закупівля матеріалів для приготування асфальтобетонної суміші, для улаштування вирівнювального шару та улаштування покриття товщиною 5 см) становили – 24,5 тис.грн, загальновиробничі витрати – 0,8 тис.грн, прибуток – 0,3 тис.грн, адміністративні витрати – 0,1 тис.грн, ПДВ – 5,1 тис.грн.

 

26. Назва проекту: «Придбання самоскида для покращення матеріально-технічної бази Білокуракинської  територіальної громади».

 

Територія громади охоплює 790 кв.км., до її складу входить  23 села, в яких мешкає 13359 осіб, в тому числі одне селище міського типу  з кількістю населення 6639 осіб та двадцять три села з загальною кількістю населення 6720 осіб, які мають різні потреби. Обслуговування та надання послуг населенню та підприємствам, пов’язаних з транспортуванням вантажів: щебеню, дров, піску, вугілля, інших сипучих вантажів та вивезення сміття. Ці та інші  послуги стали доступними населенню громади за наявності великовантажного автомобіля самоскидного типу. Новий МАЗ - автомобіль-самоскид підвищеної вантажопідйомності, який призначається для вирішення численних транспортних проблем. Його передано на баланс комунального підприємства «Білокуракине комунсервіс», яке в свою чергу починає експлуатувати автомобіль та надавати всі необхідні послуги.

Проект схвалено та реалізовано на суму 1 396,800 тис.грн. Придбано самоскид на базі шасі МАЗ  для перевезення сипучих вантажів. Платформа самоскида - металева. Він має наступні технічні характеристики:

Технічні характеристики
Технічно допустима загальна маса автомобіля, кг 19 000

Розподіл технічно допустимої загальної маси автомобіля, кг:

- на передню вісь 7 500

- на задній міст 11 500

Повна маса автомобіля в спорядженому стані, кг 8 725
Технічно допустима вантажопідйомність, кг 10 200

Обсяг платформи, м3 6,8

Двигун ЯМЗ 53603.10 (Євро-5)

Потужність двигуна, кВт / к.с. 238/328

Коробка передач ZF 9S1310TO

Число передач КП 9

Максимальна швидкість, км / год 85 *

Паливний бак, л 300

Основне цільове призначення автомобіля-самоскида розповсюджується на весняно-літній період. Після повного висихання грунтових та гравійових  доріг буде розпочато їх облаштування із застосуванням самоскида насамперед у віддалених територіях. Також надаватимуться послуги комунальним підприємством  юридичним та фізичним особам на договірних засадах відповідно до потреби та розроблених тарифів.

 

27. Назва проекту: «Закупівля транспортного засобу спеціального призначення – самоскид для комунального підприємства «Білокуракине-комунсервіс» Білокуракинської територіальної громади».

Територія громади охоплює 790 кв.км., до її складу входить  23 села, в яких мешкає 13359 осіб, в тому числі одне селище міського типу  з кількістю населення 6639 осіб та двадцять три села з загальною кількістю населення 6720 осіб, які мають різні потреби. Обслуговування та надання послуг населенню та підприємствам, пов’язаних з транспортуванням вантажів: щебеню, дров, піску, вугілля, інших сипучих вантажів та вивезення сміття. Ці та інші  послуги стали доступними населенню громади за наявності самоскида, який передано на баланс комунального підприємства «Білокуракине комунсервіс», яке в свою чергу експлуатує автомобіль та надає всі необхідні послуги.

Проект затверджено та реалізовано на суму 750,750 тис.грн. Придбано самоскид на базі шасі ГАЗ-3309 з тристороннім розвантаженням призначений для перевезення сипучих вантажів. Платформа самоскида - металева, з бічними та задніми бортами, управління замками бортів - ручне. Напрямок розвантаження - тристоронній. Має наступні технічні характеристики:

Довжина / Ширина / Висота, мм 6435/2380/2350

Колісна база, мм 3770

Дорожній просвіт, мм 265

Колія коліс (перед. / Задн.), Мм 1630/1430

К-ть пасажирів, чол. 1 + 1

Маса (споряджена / повна), кг 3530/8180

Вантажопідйомність, кг 4500

Колісна формула 4х2

Коробка передач 5, механіка, синхронізована

підвіска

     передня залежна, ресорна з гідравлічними амортизаторами

     задня залежна, ресорна з гідравлічними амортизаторами

гальма

     передні барабанні

     задні барабанні

Тип рульового управління гвинт кулькова гайка / ГУР

колеса

     диски 6,0Б-20

     8,25R20 шини

Двигун ММЗ Д-245,7

двигуни

     Характеристика Дизель, ММЗ-245.7

     Кількість циліндрів 4

     Раб. обсяг, л 4,75

     Ступінь стиснення 17

     Потужність, к.с. 117,2

     Тип двигуна дизель

     * Витрата палива, л / 100 км при 60км / год 15

     Швидкість макс, км / год 95

Основне цільове призначення автомобіля-самоскида розповсюджується на весняно-літній період. Після повного висихання грунтових та гравійових  доріг буде розпочато їх облаштування із застосуванням самоскида насамперед у віддалених територіях. Також надаватимуться послуги комунальним підприємством  юридичним та фізичним особам на договірних засадах відповідно до потреби та розроблених тарифів.

 

 

28. Назва проекту: «Закупівля транспортного засобу спеціального призначення – автогідропідйомник для комунального підприємства Білокуракинської  територіальної громади».

 

            Актуальність проекту полягає у необхідності надання послуг належної якості населенню та підприємствам. Автогідропідйомник  може використовуватися для виконання безлічі робіт, відрізняється високою прохідністю і надійністю в експлуатації. Він необхідний там, де передбачені роботи на висоті – будь то ремонт ЛЕП або ліній зв'язку, обслуговування рекламних носіїв (щитів), ремонт та утеплення будівель та різних інженерних споруд, реставрація, обрізання дерев та багато іншого. Ці та інші  послуги стали доступними населенню громади за наявності спец автомобіля.

Автогідропідйомник телескопічний виробництва ВАТ «Пінський завод засобів малої механізації»(Республіка Білорусь, м Пінськ) призначений для підйому на

висоту до 18 м робочих з матеріалами та інструментом для виробництва ремонтних, будівельно-монтажних та інших видів робіт. Наявність ізольованої

люльки дозволяє виконувати обслуговування електричних установок та ліній електропередач напругою до 1000 В без його відключення. Електрогідравлічний привід і два пульта керування підйомником дозволяють управляти підйомником як з кабіни, так і з люльки.

Проект затверджено та реалізовано на суму 1517,7 тис.грн.

            Автогідропідйомник передано на баланс комунального підприємства «Білокуракине комунсервіс», яке в свою чергу експлуатуватиме автомобіль та надаватиме всі необхідні послуги. Основне цільове призначення автомобіля  розповсюджується на весняний,літній та осінній періоди. Взимку він не експлуатувався. Послуги надаватимуться комунальним підприємством  юридичним та фізичним особам на договірних засадах відповідно до потреби та розроблених тарифів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь