Проекти, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в 2018 році

Завантажити повний текст   https://rada.info/upload/users_files/04335447/6e63e3666fb1490bc3d2294440e92a28.xls

Фотозвіт

Капітальний ремонт ЗОШ І-ІІ ст. Білокуракинської селищної ради  с.Лизине, Білокуракинського району (заміна вікон та дверей).

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально - економічного розвитку окремих територій та співфінансування з місцевого на загальну суму 585,8 тис. грн.

Кількість учнів 37 чоловік. Замінено 25 вікон на енергозберігаючі. Отриманий ефект від реалізації проекту: скорочення споживання енергоносіїв, економія бюджетних коштів, досягнення санітарних стандартів та естетичного вигляду будівлі.

Термін реалізації 14.09. 2018 по 01.12.2018рік.

Із залученням Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій реалізовано проект: « Проведення робіт із заміни вікон і дверей місцевої загальноосвітньої школи в с.Нещеретове» на суму  909,000 тис.грн.

Термін реалізації  з 21.06.2018 по 01.09.2018 рік.

Кількість учнів в школі 160 чоловік. Замінено 99 вікон на енергозберігаючі Отриманий ефект скорочення споживання енергоносіїв, економія бюджетних коштів, досягнення санітарних стандартів та естетичного вигляду будівлі.

Із залученням Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та співфінансування з місцевого бюджету на загальну сумму1010 тис.грн. реалізовано проект: «Капітальний ремонт Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, смт. Білокуракине, вул. Історична, 57».  Термін  реалізації 23.08.2018 по 21.12.2018р.

У Білокуракинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1  навчається 641 учень з 1 по 11 класи.

Отриманий ефект від реалізації проекту:

• Замінено вентиляційну, каналізаційну та водопровідну систему, здійснено оздоблювальні та відновлювальні роботи стелі, стін, полу. Замінено санітарно-технічне обладнання, двері, замінено електричну плиту, електро сковорідку, придбано та встановлено духову шафу та інше.

В результаті досягнуто економії бюджетних коштів, скорочення споживання енергоносіїв. Приміщення набуло санітарних стандартів та естетичного вигляду.

Придбання дитячих майданчиків для дошкільних навчальних закладів освіти Білокуракинської селищної ради

Успішно реалізовано проект по придбанню обладнання для дитячих майданчиків в КНДЗ «Берізка» та «Сонечко»  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток території. В ході реалізації проекту було придбано гойдалки, лавочки, дитячі будиночки, каруселі та пісочниці для проведення дозвілля малечі в дитячих садочках. Бюджет проекту склав 692,400 тис. грн.

Придбання комп’ютерної техніки, устаткування та обладнання для Шапарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білокуракинської селищної ради Луганської області

Успішно реалізовано проект по придбанню комп’ютерної техніки для Шапарівської ЗОШ І-ІІ ступенів  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток території. В ході реалізації проекту було придбано 6 одиниць комп’ютерної техніки – 5 комп’ютерів та 1 ноутбук . Бюджет проекту склав 78 тис. грн.