Бюджет участі

ПОЛОЖЕННЯ ПРО БЮДЖЕТ УЧАСТІ

БЛАНК-ЗАЯВА

Завантажити   https://rada.info/upload/users_files/04335447/4d6afcc966847d10695839eb655e9913.doc

1. Фінансування громадського бюджету Білокуракинської селищної ради проводиться за рахунок коштів бюджету Білокуракинської селищної ради. Автор проекту – це особа, яка досягла 14-річного віку, є громадянином України, громадянином іншої країни або ж є особою без громадянства, місце проживання якої зареєстроване на території Білокуракинської селищної ради, що підтверджується паспортом особи та створила ідею щодо якісного розвитку Білокуракинської селищної ради, оформила її у вигляді проекту у спосіб, передбачений у Положенні про громадський бюджет Білокуракинської селищної ради.

2. Загальний обсяг громадського бюджету Білокуракинської селищної ради на 2022 рік затверджено розпорядженням селищного голови в сумі 700,0 тис.грн. Гранична сума фінансування окремого проекту із громадського бюджету Білокуракинської селищної ради на відповідний бюджетний рік не повинна  перевищувати 100 тис. грн. Частка не бюджетного співфінансування проекту, яка забезпечується автором, створює додаткові переваги.

3. За рахунок коштів громадського бюджету Білокуракинської селищної ради фінансуються проекти, реалізація яких можлива протягом одного бюджетного періоду.

4. У разі, якщо реалізація проекту передбачає використання земельної ділянки, приміщення чи іншого об’єкта, вони повинні належати до власності Білокуракинської селищної ради.

5. Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету Білокуракинської селищної ради, повинні бути спрямовані на розвиток громади і стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності (наприклад, вулиці, парку, дороги, спортивного чи дитячого майданчика, установи: школи, дитячого садочку тощо).

6. Оголошення конкурсу про громадський бюджет Білокуракинської селищної ради здійснюється відповідно до розпорядження селищного   голови.

7. Подаючи проект на реалізацію у рамках громадського бюджету Білокуракинської селищної ради, його автор засвідчує свою згоду на вільне використання Білокуракинською селищною радою цього проекту, ідеї, у тому числі поза межами реалізації громадського бюджету.

8. Для подання проекту його автору необхідно заповнити бланк за формою згідно з додатком 1 до цього Положення та додати список осіб, які відповідають критеріям, визначеним у Положенні та  підтримують реалізацію цього проекту: щонайменше 10 підписів на підтримку проекту

9. Кожен автор проекту може подати один проект на один календарний рік.

10. Проекти до громадського бюджету Білокуракинської селищної ради можна подавати з 1 вересня по 1 листопада поточного року.

11. Проекти можна подати способом заповнення спеціальної форми  у паперовому вигляді в Білокуракинську селищну раду за адресою: смт.Білокуракине,  пл.. Шевченка,4

12. Заповнені   бланки проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету Білокуракинської селищної ради (за винятком сторінок, які містять персональні дані авторів проекту), оприлюднюються у розділі «Бюджет участі» на веб-сайті Білокуракинської селищної ради.

13. Автор проекту може у будь-який момент зняти свій проект з розгляду, але не пізніше ніж за 7 календарних днів до початку голосування.

14. Внесення змін щодо проекту можливе лише за згодою автора проекту до початку голосування.

15. Не приймаються до розгляду або вважаються такими, що відхилені, Проекти, які: - передбачають винятково розробку проектної документації; - носять незавершений, фрагментарний характер (виконання одного елементу вимагатиме в майбутньому виконання подальших елементів); - суперечать діючим програмам Білокуракинської селищної ради або дублюють завдання, які перебувають на етапі впровадження; - реалізація яких передбачає збільшення штатної чисельності бюджетної установи та постійного утримання додаткових працівників за рахунок коштів бюджету.