Капітальний ремонт тротуару по вул.Історична буд.64 до перетину з вул.Базарна

Проект  реалізовано  у селищі Білокуракине, Білокуракинського району Луганської області, де безпосередньо проживає 6639 чоловік. Здійснено капітальний ремонт тротуару по вул.Історична (Леніна) буд. 64 до перетину з вул.Базарна - на суму 23,908 тис.грн. Відновлено тротуар довжиною 36 м та площею 69,6 кв.м.  Селище Білокуракине  є як центром громади так і  центром всього району. Відремонтований об»єкт знаходиться в центрі селища тому ним користуються окрім постійних мешканців - населення  Білокуракинської територіальної громади та району в цілому, внутрішньо переміщені особи та гості селища.

В результаті реалізації проекту забезпечено покращення рівня благоустрою селища, побуту населення, комфортного переміщення жителів. Досягнуто ефективного використання бюджетних коштів, забезпечено безпеку руху пішоходів та пересування людей з обмеженими можливостями до центральної лікарні, шкіл, дитячих садків, до місця роботи та інших установ за потребою, що особливо ускладнювалось в дощову, снігову негоду. Повністю задоволено потребу населення та покращено естетичний вигляд селища.