Пам'ять людська!

Дата: 23.06.2018 08:22

Пам'ять людська! Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до тебе спогади  - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть, війни в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації.

Безсмертному подвигу, ратній звитязі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників, учасників Руху Опору за межами Батьківщини, усім тим, хто в червні 1941 року піднявся на священний бій з фашистами, а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах присвячена виставка-пам'ять „Як довго ця війна тривала", що діє в Олександропільській бібліотеці-філії №2. Метою заходу було ознайомити читачів з творчістю письменників-фронтовиків.

Поезія М. Бажана, П. Воронька, А. Малишка, О. Мусієнка – це невмируща пам'ять про грізні битви, непоправимі втрати, відповідальність живих перед пам’яттю загиблих.

Художні твори О. Довженка, В. Бикова привернули увагу відвідувачів. Письменники-фронтовики нагадали нинішнім поколінням про страшні роки війни, крізь які з честю пройшли ветерани.