Луганська область, Сватівський район

Білокуракинська селищна рада на шляху до діджиталізації

З метою покращення якості та швидкості обробки документів, економії бюджетних коштів та  ефективності роботи Білокуракинської селищної ради в напрямку прийняття управлінських рішень, керівництвом Білокуракинської селищної ради було вирішено запровадити систему електронного документообігу. Запровадження електронного документообігу вже розпочалось, програмним комплексом для започаткування даної системи було обрано продукт FossDoc компанії ФОСС-Он-Лайн.  Цей крок є дуже важливим на шляху до діджиталізації селищної ради та нашої громади в цілому.

15:17 21.10.2021

За погрозу вбивством та інші злочини мешканець Білокуракинщини постане перед судом

Прокурорами Білокуракинського відділу Сватівської окружної прокуратури Луганської області направлено до суду обвинувальний акт за фактами заподіяння умисних легких тілесних ушкоджень, погрози вбивством, незаконного позбавлення волі (ч. 1 ст. 125, ч. 1 ст. 129, ч. 2 ст. 146 КК України).

11:38 21.10.2021

7 жовтня 2021 року Білокуракинський селищний голова Сергій Сірик провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Білокуракинської селищної ради. На порядку денному розглядалися питання: про надання громадянам дозволу на продаж житла, право користування яким мають малолітні діти; про розгляд заяви батька малолітньої дитини щодо надання висновку про визначення доцільності позбавлення батьківських прав матері дитини; про забезпечення прав і найкращих інтересів 6 дітей з особливими освітніми потребами, які зараховані на цілодобове перебування до закладів та соціальної підтримки їх сімей відповідно до визначних потреб; про забезпечення прав і найкращих інтересів неповнолітньої дитини з особливими освітніми потребами, яка не охоплена організованим навчальним процесом; про до надання 7 дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. За результатами  обговорення та розгляду документів членами комісії у складі представників структурних підрозділів Білокуракинської селищної ради, Сватівської райдержадміністрації, Білокуракинського бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Сватівського РВП ГУНП та КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської СТГ були прийняті  відповідні рішення, пов’язані з необхідністю вжиття заходів з метою захисту прав та інтересів дітей.

11:42 08.10.2021

Прес-реліз

5 жовтня 2021 р. в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» відбулася прес-конференція «Стратегічна екологічна оцінка - новий інструмент управління екологічного стратегічного планування для органів влади та громадськості». Експерти громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» розповили про результати роботи в рамках проєкту «Будуємо успішну Білокуракинську селищну громаду разом! Забезпечення сталого еко середовища». Основною метою співпраці є забезпечення ефективного впровадження стратегічних документів  соціально-економічного розвитку, які стосуються охорони довкілля шляхом створення необхідних нормативно-правових умов та підвищення екологічної свідомості та еко-культури серед широкого кола громадськості.

12:53 06.10.2021