Інвестиційні проекти 2018

Інвестиційні програми (проекти) регіонального розвитку, що фінансуються у 2018 році за рахунок коштів ДФРР для Білоркуракинської ОТГ Луганської області

Завантажити повний текст   https://rada.info/upload/users_files/04335447/afaea5780cc48468fec0edbbc8e6c15c.xls

Посилання на проект на сайті ДФРР  http://dfrr.minregion.gov.ua/Project-annotation?PROJT=14499

Проекти, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в 2018 році

Завантажити повний текст   https://rada.info/upload/users_files/04335447/6e63e3666fb1490bc3d2294440e92a28.xls

Фотозвіт

Капітальний ремонт ЗОШ І-ІІ ст. Білокуракинської селищної ради  с.Лизине, Білокуракинського району (заміна вікон та дверей).

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально - економічного розвитку окремих територій та співфінансування з місцевого на загальну суму 585,8 тис. грн.

Кількість учнів 37 чоловік. Замінено 25 вікон на енергозберігаючі. Отриманий ефект від реалізації проекту: скорочення споживання енергоносіїв, економія бюджетних коштів, досягнення санітарних стандартів та естетичного вигляду будівлі.

Термін реалізації 14.09. 2018 по 01.12.2018рік.

Із залученням Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій реалізовано проект: « Проведення робіт із заміни вікон і дверей місцевої загальноосвітньої школи в с.Нещеретове» на суму  909,000 тис.грн.

Термін реалізації  з 21.06.2018 по 01.09.2018 рік.

Кількість учнів в школі 160 чоловік. Замінено 99 вікон на енергозберігаючі Отриманий ефект скорочення споживання енергоносіїв, економія бюджетних коштів, досягнення санітарних стандартів та естетичного вигляду будівлі.

Із залученням Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та співфінансування з місцевого бюджету на загальну сумму1010 тис.грн. реалізовано проект: «Капітальний ремонт Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, смт. Білокуракине, вул. Історична, 57».  Термін  реалізації 23.08.2018 по 21.12.2018р.

У Білокуракинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1  навчається 641 учень з 1 по 11 класи.

Отриманий ефект від реалізації проекту:

• Замінено вентиляційну, каналізаційну та водопровідну систему, здійснено оздоблювальні та відновлювальні роботи стелі, стін, полу. Замінено санітарно-технічне обладнання, двері, замінено електричну плиту, електро сковорідку, придбано та встановлено духову шафу та інше.

В результаті досягнуто економії бюджетних коштів, скорочення споживання енергоносіїв. Приміщення набуло санітарних стандартів та естетичного вигляду.

Перелік проектів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Білокуракинській об’єднаній територіальній громаді Луганської області

Завантажити повний текст   Затверджений перелік проектів.xlsx

Завантажити повний текст   Уточнений перелік проектів.xlsx