Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді

Дата: 23.06.2018 08:24

Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді. Це свято творчості й натхнення, запалу та енергії, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Саме з цієї нагоди  в  с. Шапарівка 23 червня 2018р. було проведено захід «Ти молодий і цей день для тебе».

Завідуюча Шапарської бібліотеки – філії №16,  Марченко Олена, привітавши  всіх присутніх зі святом запропонувала взяти участь у розважальних іграх та енергійних конкурсах – «Любителі ламбади», «На лимон», «Збережи кульку» та «Знайди речі». Не нудьгували і юнаки для них був проведений конкурс «Силач», в якому хлопці мали підняти гирю вагою в 16 кг., а перемогу в ньому виборов Базалєй Руслан ( 30 підйомів ). Неабияк розвеселили всіх конкурси : «Де я ?», «Хто модний ?» та «Султан», в яких глядачі активно участували. Усі переможці отримали подарунки, а Завідуюча сільським клубом, Дорошенко Юля, забезпечила свято музичним супроводом.

Хоча з кожним роком підростаюче покоління змінює погляди на життя, та незмінними лишаються веселощі, гарний настрій та дух свободи, притаманний гарячим серцям, осяяним теплим літнім сонцем, сповненим надії, світлих мрій та найкращих сподівань.