A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Білокуракинська громада
Луганська область, Білокуракинський район

Склад Білокуракинської територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» було утворено Білокуракинську територіальну громаду. На перших виборах 25 жовтня 2015 року було обрано 26 депутатів селищної ради та селищного голову територіальної громади.

Голова територіальної громади – Сірик Сергій Іванови
ч

 

 

Структура  Білокуракинської селищної ради

 

Найменування

Кількість шатних одиниць

П.І.Б. 

Телефон

Апарат ради/виконкому

 

 

 

Селищний голова

1

Сірик Сергій Іванович

2-27-38

Секретар ради

1

Жукова Наталія Іванівна

2-19-23

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

1

Вервейко Наталія Іванівна

2-19-23

Заступник селищного голови

1

Носуля Віктор Максимович

2-11-34

Староста с.Бунчуківка, Грицаївка

1

Коробка Людмила Миколаївна

 

Староста с.Нещеретове

1

Оселедько Анатолій Миколайович

 

Староста с.Паньківка

1

Крамарєва Наталія Миколаївна

 

Староста с.Лубянка, Заїківка

1

Курочка Роман Сергійович

 

Староста с.Олексіївка

1

Хлапоніна Наталія Іванівна

 

Староста с.Лизине

1

Коваленко Ірина Володимирівна

 

Староста с.Шапарівка

1

Лавренко Володимир Олексійович

 

Староста с.Коноплянівка

1

Самарський Анатолій Олександрович

 

Староста с.Дем»янівка, Шовкунівка

1

Панченко Сергій Олександрович

 

Староста с.Попівка

1

Гуртова Юлія Анатоліївна

 

Староста с.Курячівка

1

Кучерява Ольга Петрівна

 

В.о. старости с.Тимошине

1

Кошеленко Микола Володимирович

 

Староста с.Цілуйкове

1

Застава Олексій Володимирович

 

Староста с.Олександропіль

1

Хоружина Марина Анатоліївна

 

Провідний спеціаліст з інформаційної роботи та системного адміністрування

1

Сідельников Андрій Олегович

2-11-34

Провідний спеціаліст-юрисконсульт

1

Сергієнко Ольга Іванівна

2-12-82

Організаційний відділ

 

 

 

Начальник відділу

1

Рогозян Тетяна Володимирівна

2-11-34

Спеціаліст 2 категорії

2

Коробка Галина Іванівна

Снагіцька Світлана Миколаївна

2-19-23

Провідний спеціаліст з питань  персоналу

1

Колпаченко Людмила Миколаївна

2-12-82

Архіваріус

1

Носуля Олена Романівна

2-11-34

Інспектор з обліку та бронювання військовозобовязаних

1

Носуля Олена Романівна

2-11-34

Діловод

8,5

 

 

Відділ земельних відносин

 

 

 

Завідувач сектору

1

Корнієнко Вікторія Валеріївна

2-20-26

Провідний спеціаліст-землевпорядник

2

Зузило Олена Вікторівна

Базюк Віта Миколаївна

2-20-26

Провідний спеціаліст  з земельних питань

1

Хрипун Тетяна Іванівна

2-20-26

Відділ соціально-економічного розвитку

 

 

 

Начальник відділу  

1

Трубачова  Олена Василівна

2-11-34

Провідний спеціаліст з соціального розвитку

1

Ворочек Ніна Миколаївна

2-11-34

Відділ архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства

 

 

 

Начальник відділу, головний архітектор

1

Журба Михайло Вікторович

2-11-34

Головний спеціаліст ЖКГ

1

Черняк Інна Володимирівна

2-11-34

Провідний спеціаліст з благоустрою та екологічної безпеки

1

Рожко Сергій Іванович

2-11-34

Відділ фінансів

 

 

 

Начальник відділу  

1

Малик Юля Володимирівна

2-11-34

Провідний спеціаліст з фінансів

1

Букреєва Анна Володимирівна

2-11-34

Спеціаліст 1 категорії  з фінансів

1

Тарасенко Інна Михайлівна

2-11-34

Сектор з соціальної роботи

 

 

 

Завідувач сектору

1

вакансія

2-11-34

Провідний спеціаліст з питань молоді та спорту

1

Шестак Олександр Дмитрович

2-11-34

Бухгалтерський відділ

 

 

 

Начальник відділу, головний бухгалтер

1

Пронька Олена Федорівна

2-11-57

Заступник головного бухгалтера                 

1

Малюк Оксана Володимирівна

2-20-26

Спеціаліст 1 категорії-бухгалтер

3

Грицай Наталія Василівна

Хідарян Вікторія Миколаївна

Собакар Олена Василівна

2-11-57

Відділ Служба у справах дітей

 

 

 

Начальник

1

Ромасюк Вікторія Володимирівна

2-19-23

Головний спеціаліст

1

Пугач Марина Іванівна

2-19-23

Діловод

0,25

 

 

Відділ Центр надання адміністративних послуг

 

 

 

Начальник відділу

1

Гнилицька Тетяна Володимирівна

2-21-11

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

2

вакансія

2-21-11

Адміністратор

4

Курочка Юлія Сергіївна

Токаренко Валентина Володимирівна

Курочка Тетяна Віталіївна

Сокирко Олександр Петрович

2-21-11

Завідувач господарства

1

Міляєв Юрій Олександрович

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь