На території кладовищ наведено лад

Дата: 19.06.2018 09:40

Прибирання кладовищ – це святий обов'язок кожного, адже  пам'ять про померлих живе до тих пір доки про них пам'ятають нащадки.

Нещодавно силами працівників селищної ради, робітників з благоустрою та жителів сіл Бунчуківка, Грицаївка впорядковані чотири кладовища – викошено бур"яни, прибрані повалені дерева, вирубані чагарники та наведено санітарний порядок на  закинутих могилах.

У весняно-літній період особливу роль в благоустрої території відіграють косарі В.М.Щербак, О.С.Щербак, Ю.М.Носуля. Вони невтомно працюють над знищенням бур'янів та порослі. На чолі зі старостою сіл Бунчуківка та Грицаївка Коробкою Л.М., діловодом Щербак В.П. невтомно працювали над наведенням порядку робітники з благоустрою, Носуля Ж.О., Бабак З.І., Васильченко Ю.В., Кисіль І.І.

Так як село Грицаївка віддалене від села Бунчуківка на 7 км виникла необхідність у перевозці робітників. Свої послуги з цього питання старості люб'язно надав житель села Грицаївка  Голобоков О.  за що йому велика подяка.

Але звичайно є ще невирішені питання в благоустрої. Ці та інші питання сподіваємося виконати на протязі літа.