Дата: 04.07.2018 10:06

З 29.06.18 року по 01.07.18 року в м. Святогірськ Донецької області відбулись традиційні змагання "Схід і Захід Разом" у змаганнях взяли участь збірні команди  Донецької, Луганської, Івано-Франківської і Львівської областей.

Команди змагались у 6-ти видах спорту. Перемагу наші спортсмени отримали у змаганнях з армспорту (Новопсковський р-н) і шахів (Кремінський р-н) призерами стали 2-гі місця шашки (Кремінський р-н) і гирьовий спорт (Старобільський і Білокуракинський р-ни) 3-ті місця здобули у змаганнях з волейболу (Кремінський р-н) і тенісу настільного (Старобільський р-н). Обласна організація товариства "Колос" вдячна керівникам структурних підрозділів молоді і спорту РДА і районним організаціям товариства "Колос" які представляли збірну Луганського обласного товариства "Колос" на цих змаганнях, а також особлива вдячніність голові Старобільської РДА Гаркавому Анатолію Івановичу за виділення автобуса для участі команди у змаганнях.