У Дем’янівській бібліотеці для читачів була проведена правознавча інформіна «Знаємо, вивчаємо Конституцію України»

Дата: 28.06.2018 16:25

28 червня Україна відзначає державне свято — День Конституції України. Конституція 1996 року стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства. Саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, правовою державою. Напередодні державного свята в Дем’янівській бібліотеці для читачів була проведена правознавча інформіна «Знаємо, вивчаємо Конституцію України».

Під час заходу бібліотекар ознайомила присутніх  з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкували шлях, пройдений нашою державою. Також  представила книжкову виставку-перегляд, де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література.