29 лютого відбулась спартакіада серед школярів

29 лютого  на базі Білокуракинської ЗОШ № 1 та дитячо-юнацької спортивної школи було проведено спартакіаду школярів. У ній взяли участь близько 150 спортсменів з 13 шкіл району, які змагалися в чотирьох видах спорту: баскетбол, волейбол, настільний теніс, шашки. За результатами ігор призові місця розподілилися наступним чином.

14:56 02.03.2020

Напередодні свята 8 Березня в Будинку дитячої та юнацької творчості працювала творча майстерня із виготовлення квітів у техніці орігамі. Майстер-клас підготувала та провела педагог Юлія Заїка

10:08 27.02.2020

Проектна діяльність – нині одна з найперспективніших складових освітнього процесу, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує всі необхідні життєві компетенції. Учні 4-В класу Білокуракинської ЗОШ №1 активно приймають участь у навчальних проектах. Так учні, вивчаючи материк Австралію, дізналися багато чого цікавого: про найколючішу колючку, про тварину-символ Австралії, про пустелю загострених списів, про улюблену їжу австралійців, про корінне населення та хто такі люди Сонця та ще багато чого цікавого та пізнавального.

09:57 27.02.2020

26 лютого у 10 класі Білокуракинської ЗОШ №2 пройшли дебати на тему "Мобільний зв`язок + і -" Дебати допоможуть учням у рiзних життєвих ситуацiях. Люди, якi займаються бiзнесом, освiтою, полiтикою у багатьох випадках використовують технiку дебатiв, щоб переконати опонентiв та захистити свої рiшення. I кожен з вас майже весь час, мимоволi дебатує: з батьками в сiм'ї, з викладачами в навчальних закладах, з друзями в компанiї. Отже, молодi люди, якi грають у дебати навчаються логiчно мислити, критично думати, помiчати протирiччя здавалося б в найдосконалiших твердженнях, переконливо доводити свої думки та погляди iншим особам або широкiй аудиторiї. Незалежно вiд того чи берете Ви участь у цiй грi задля забави, чи для того щоб розвинути цiннi життєвi якостi, дебати вiдкривають перед Вами новi можливостi!

09:55 27.02.2020