26 лютого у 10 класі Білокуракинської ЗОШ №2 пройшли дебати на тему "Мобільний зв`язок + і -"

Дата: 27.02.2020 09:55

26 лютого у 10 класі Білокуракинської ЗОШ №2 пройшли дебати на тему
"Мобільний зв`язок + і -"
Дебати допоможуть учням у рiзних життєвих ситуацiях. Люди, якi займаються бiзнесом, освiтою, полiтикою у багатьох випадках використовують технiку дебатiв, щоб переконати опонентiв та захистити свої рiшення.
I кожен з вас майже весь час, мимоволi дебатує: з батьками в сiм'ї, з викладачами в навчальних закладах, з друзями в компанiї.
Отже, молодi люди, якi грають у дебати навчаються логiчно мислити, критично думати, помiчати протирiччя здавалося б в найдосконалiших твердженнях, переконливо доводити свої думки та погляди iншим особам або широкiй аудиторiї.
Незалежно вiд того чи берете Ви участь у цiй грi задля забави, чи для того щоб розвинути цiннi життєвi якостi, дебати вiдкривають перед Вами новi можливостi!