Історична інформ - година "Маленька станція Великої Батьківщини..."

29 січня - День пам'яті Героїв Крут! Ця історія досі викликає неоднозначні оцінки. Історична інформ - година "Маленька станція Великої Батьківщини..." була проведена для учнів 6-В класу Білокуракинської ЗОШ (кл.кер. Атоян С.М.) у дитячій бібліотеці. Цей день, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим у нашій пам'яті. День подвигу та прикладу для майбутніх та нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї Вітчизни!

14:58 30.01.2020

Права та обов'язки учнів - цікава тема, яка вимагає точності та об'єктивності

Права та обов'язки учнів - цікава тема, яка вимагає точності та об'єктивності. Саме тому в рамках проєкту Восток SOS "Глобальна освіта-знаємо свої права" 28.01 в Білокуракинській ЗОШ №1 було проведено спільне засідання шкільного парламенту з адміністрацією закладу. Метою заходу стала розробка єдиних вимог до прав та обов'язків учнів нашої школи. Ініціативність, щирість та небайдужість стали девізом цієї зустрічі.

16:33 28.01.2020

Інженерний тиждень в Нещеретівській школі закінчився інтерактивною виставкою робіт. Всі вироби пройшли випробування, для яких діти не шкодували сил та винахідливості. Дорослі не захотіли стояти осторонь і долучились до цікавих досліджень.Навіть, наші гості(вчителі з інших шкіл) , активно грали та розбирали принципи діі дитячих виробів. Креативні та особливі інженерні рішення малечі отримали сертифікати.

15:40 27.01.2020

Що зробити, щоб дітям в школі було цікаво?!!

Що зробити, щоб дітям в школі було цікаво?!! Білокуракинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 знайшла рішення і провела Інженерний тиждень. Учні 10-А та 9-Б класів самостійно апробували надані їм завдання, а потім допомогли в цьому учням 5-6 класів. Діти були здивовані, що в школі так цікаво можна проводити час. Корисно і пізнавально пройшов Тиждень. В Першій STEM в дії не на словах!

13:08 27.01.2020

Не звично зустріла Білокуракинська ЗОШ №1 дітей після тривалого зимового відпочинку. Перший навчальний день був днем майстра, винахідника, творця, бо стартував Інженерний тиждень. І блок Тижня був присвячений початковій школі. Учні 10-Б класу стали консультантами для своїм менших друзів. Скільки радості і здивування було на обличчі дітей, коли урок перетворився на лабораторію дослідника. Емоції переповнювали і не давали можливості висловитися. STEMили, творили, експериментували, перевіряли та раділи разом: діти, вчителі та батьки.

11:28 27.01.2020