29 лютого відбулась спартакіада серед школярів

Дата: 02.03.2020 14:56

Фото без опису29 лютого  на базі Білокуракинської ЗОШ № 1 та дитячо-юнацької спортивної школи було проведено спартакіаду школярів. У ній взяли участь близько 150 спортсменів з 13 шкіл району, які змагалися в чотирьох видах спорту: баскетбол, волейбол, настільний теніс, шашки. За результатами ігор призові місця розподілилися наступним чином.

В змаганнях з баскетболу серед 7-9 класів перше місце у команди Білокуракинської ЗОШ № 1, друге – у Білокуракинської ЗОШ № 2. Серед 10-11 класів перемогу здобула Білокуракинська ЗОШ № 1, трохи поступилася команда з Павлівської ЗОШ, третє місце посіли учні Просторівської ЗОШ.

У змаганнях з шашок серед дівчат І місце у Дар’ї Тарасенко (Білокуракинська ЗОШ № 1), ІІ – у Каріни Білецької (Білокуракинська ЗОШ № 2), ІІІ – у Анни Ромашенко (Павлівська ЗОШ). Серед хлопців у шашках був найкращий Дмитро Леватов (Нещеретівська ЗОШ), трохи поступився йому Деніс Пономаренко (Курячівська ЗОШ), третє місце виборов Сергій Мухін (Просторівська ЗОШ).

Серед учасників неповних середніх шкіл у змаганнях з шашок наступні результати. Серед дівчат перше місце посіла Сніжана Хмеленко, друге – Сніжана Бондаренко, третє – Даріна Гороховацька. Серед хлопців переможцем став Сергій Немов, Олексій Дубовий посів друге місце.

Жваво проходили змагання з настільного тенісу. Найспритнішими серед дівчат стали Віка Петрушина (І місце, Білокуракинська ЗОШ № 1), Тетяна Єремєєва (ІІ місце, Павлівська ЗОШ), Тетяна Кононенко (ІІІ місце, Білокуракинська ЗОШ № 2). Серед хлопців перемогу здобув Данило Чумаченко (Білокуракинська ЗОШ № 1), Ілля Дуднік з Курячівської ЗОШ виборов «срібло», «бронза» у Богдана Журби з Нещеретівської ЗОШ. Серед учасників неповних середніх шкіл у дівчат перемогу здобула Софія Куделя (Паньківська ЗОШ), Христина Вірченко (Олександропільська ЗОШ), Анастасія Ковалецька (Олександропільська ЗОШ). Серед хлопців перше місце у Сергія Немова, друге – у Олексія Силкіна, Івана Козачок.

У змаганнях з волейболу серед хлопців місця розподілилися наступним чином: І – Шапарська ЗОШ, ІІ – Дем’янівська ЗОШ, ІІІ – Олексіївська ЗОШ. Серед дівчат перше місце у команди з Луб’янської ЗОШ, друге у войболісток з Олексіївської ЗОШ.

Кращими гравцями змагань стали Дмитро Шуть (Білокуракинська ЗОШ № 1), Деніс Пономаренко (Курячівська ЗОШ), Анна Ромашенко (Павлівська ЗОШ), Микола Протасов та Віталій Бармет з Білокуракинської ЗОШ № 1.

Всі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями.