Новини

Олексіївська бібліотека - філія №3 запрошує своїх читачів ознайомитися з книжковою виставкою «Читаю я і вся моя сім’я!», яка приурочена до Дня Родини, який в Україні святкують 8 липня. Тут кожен член сім’ї може обрати собі книгу до смаку: і дітвора, і мама, і тато, і бабуся, і дідусь!

16:11 07.07.2019

ОСББ Білокуракинської ОТГ нарешті виберуть управителів багатоповерхових будинків – результат публічної консультації

У Білокуракинській ОТГ підвищать тарифи на утримання будинків, оберуть управителів та створять Асоціацію ОСББ. Про це домовилися на публічній консультації із заінтересованими сторонами, яку 25 червня 2019 року організувала ГО “Центр UA”.

10:16 05.07.2019