З Днем Незалежності України!

З нагоди річниці Незалежності бажаємо сили, правди, миру й злагоди! Нехай кожен прийдешній день буде наповнений радісними митями! Натхнення всім українцям, щастя і гармонії! Тепла та нових досягнень! Любіть Україну всім серцем! Любіть її простори, її мову, її вітер, її трави... З Днем Незалежності!

08:27 23.08.2019

Рік тому в Білокуракинській об’єднаній громаді запрацював центр надання адміністративних послуг. Його відкриття стало можливим завдяки співпраці місцевих органів влади з Програмою розвитку ООН.

24 липня 2018 відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної ради.  Вже рік Центр надання адміністративних послуг працює за моделлю інтегрованих послуг, а це  налаштування роботи за принципом «єдиного вікна» . Робота ЦНАП спрямована на реалізацію таких напрямків: забезпечення високого рівня сервісу обслуговування, шляхом дотримання високих стандартів надання адміністративних послуг, спрощення процедури отримання адміністративних послуг, впровадження нових та прогресивних законодавчих ініціатив, зменшення часових витрат на отримання послуг, створення комфортних зон для очікування, в тому числі для осіб з дітьми.

10:20 25.07.2019