Вітаю Вас зі святом, шановні захисники та захисниці України!

Дата: 01.10.2024 08:00

Немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній українській землі. І зараз ми як ніколи це розуміємо!
Виконуючи свою роботу сумлінно, кожен  несе свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.
Ми з особливою повагою й пошаною вдивляємося в образи тих героїв, які хоробро боролися й віддавали життя за її волю й суверенність.
Їх чимало було в історії нашої країни, імена цих відважних синів рідної землі золотом уписані в її пам’яті.
У цей визначний день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!
Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку!
Бажаю усім сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.
Як говорив Тарас Шевченко: «У своїй хаті – своя сила і правда, і воля». Тож шануймо тих, чий святий обов’язок – захищати свою хату, боронити свою правду – своєю силою і своєю волею.

🇺🇦Слава Україні-Героям Слава!🇺🇦

З повагою, начальник Білокуракинської селищної військової адміністрації
ВІТАЛІЙ АНТОНЕНКО