🕯️«Оленівка — місце воєнного злочину росії»: 29 липня в Музеї війни відбудеться захід, присвячений роковинам теракту

Дата: 26.07.2024 12:34

29 липня о 14.00 у Музеї війни відбудеться масштабний захід, присвячений роковинам трагічних подій в Оленівці, внаслідок яких 53 військовополонені бійці полку «Азов» були страчені та понад 130 поранені.

Подія покликана вшанувати памʼять вбитих українських військовополонених, зокрема військових полку «Азов», та привернути міжнародну увагу до встановлення справедливості в покаранні винних.

Серед учасників події — представники МКІП, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Офісу Генерального прокурора України, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Офісу Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, Агентства Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні, 12-ї бригади НГУ «Азов», Спільноти «OLENIVKA Community», визволені військовополонені, військовослужбовці, рідні та близькі українських військовополонених.