📳Ворог вербує підлітків!!!

Дата: 19.07.2024 21:37

І📍з початком російського вторгнення та повномасштабної війни ворог активно використовую різні форми та види пропаганди, що неабияк впливає на українське суспільство.
📍У зв’язку з останніми подіями та зростанням активності ворожих сил, ми закликаємо вас бути обачними та уважними в соціальних мережах і месенджерах.
‼️Будьте пильними в Інтернеті.‼️
 📡Противник через маніпуляції, психологічний тиск або грошову винагороду дітей намагаються залучити до виконання диверсійних завдань. Про це інформує Кіберполіція України. Зазвичай для їх здійснення російські спецслужби використовують підлітків віком від 13 до 18 років.

✅Кіберполіція закликає батьків і громадськість бути уважними до їх поведінки у мережі. А також надає дорослим такі поради:

✅інформуйте дітей про небезпеку вербування та наслідки скоєння злочинів;

✅слідкуйте за їхньою онлайн-активністю у мережі та колом інтернет-знайомств;

✅контролюйте дотримання комендантської години;

✅при отриманні інформації про вербування повідомте поліцію за номером 102 або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті Кіберполіції.

Пам’ятайте, що відповідальність за такі дії настає з 14 років. Кримінальна відповідальність є невідворотною, і кожен, хто вчинить такі злочини, понесе покарання відповідно до Закону.

Залишайтесь пильними та дбайте про свою безпеку!