Україна виконала всі кроки, необхідні для запуску переговорів про вступ – Звіт Єврокомісії

Дата: 10.06.2024 09:12

За оцінкою Комісії, Україна і Молдова повністю виконали всі кроки, необхідні для початку перемовин.

💬«З боку Комісії ми надали всю необхідну інформацію державам-членам. Ми зробили висновок про те, що всі необхідні кроки були виконані обома країнами. Тепер рішення за державами-членами. Саме вони мають ухвалити переговорні рамки», – повідомила представниця Єврокомісії.

📌У Єврокомісії зокрема відзначили виконані Україною кроки щодо посилення спроможностей антикорупційних органів, а також ухвалення закону про лобізм, що відповідає європейським стандартам, законодавства щодо захисту прав національних меншин.

Оцінка була представлена послам країн-членів Євросоюзу. Після цього, має відбутись її обговорення з державами-членами та ухвалення переговорної рамки.

За інформацією Міністерство юстиції України.

#Євроінтеграція