Сьогодні ми мали б вітати Анастасію Волкову з професійним святом, натомість - вшановуємо хвилиною мовчання

Дата: 06.06.2024 16:45

Репортажі під обстрілами, боротьба з ворожими фейками, трагічні історії, герої сюжетів, які втрачають найдорожче. Наші журналісти не просто інформують, вони щоденно ведуть боротьбу з ворогом на своєму інформаційному фронті.

Їх зброя - слово.

«Мене позбавили області. Я завжди себе позиціонувала як жительку Луганщини. Я не мала планів поїхати. У мене було життя, яке мене влаштовувало. А зараз я безпритульна», - розповідала Настя в одному з інтервʼю.

Дівчина постійно поверталася на рідну Луганщину, щоб фіксувати найважливіші подїї у найнебезпечніших місцях та розповідати про це світу.

Коли звільнили наші перші населені пункти, Настя була однією з тих, хто ступив на рідну землю одразу після ЗСУ.

З 24 лютого 2022 року загинуло щонайменше четверо журналістів з Луганщини.

Вічна памʼять та повага! Щирі співчуття рідним та близьким!

Дякуємо за кожен відзнятий кадр!