100 дітей Рубіжанської громади поїхали на оздоровлення до Закарпаття

Дата: 07.06.2024 12:02

Третього червня розпочалась кампанія оздоровлення в дитячому оздоровчому таборі «Наталія» Закарпатської області, яке буде тривати 21 день.

Ще 6 дітей з цієї громади також вже отримали оздоровлення в санаторному закладі «Прикарпатський» у м. Яремче. Ще 4 - направлено на оздоровлення і відпочинок до дитячого табору «Дитяче селище» у с. Яблуниця, 1 дитина отримала оздоровлення в «МДЦ «Артек».

Вкрай важливо, аби наші дітки могли відволіктися від воєнного сьогодення, знайти нових друзів, гарно відпочити, отримати задоволення від краси гір та зарядитися енергією сонечка.

Зокрема, відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської громади в 2024 році планується надати допомогу в розмірі 11 мільйонів гривень на оздоровлення, відпочинок або реабілітацію 1100 дітей в розмірі 10 тисяч гривень на кожну дитину.

Станом на 4 червня, таку грошову допомогу призначено 359 дітям у розмірі 3 мільйони 590 тисяч грн. Отриману допомогу батьки можуть витрачати на придбання путівок на отримання послуг оздоровлення/відпочинку/реабілітації дітей, відвідування рекреаційних, освітніх, культурно-мистецьких, спортивних та інших закладів відпочинку та розваг (санаторії, аквапарки, басейни, туристичні подорожі). Також допомогу можна використати на придбання медикаментів чи засобів для покращення умов розвитку та освіти дитини.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном «гарячої лінії» управління соціального захисту населення:

0973565551

або звернутися до спеціалістів управління за телефонами, наведеними за посиланням: