Чи знали ви, що найпопулярніший пароль 2023 року - «123456»

Дата: 05.06.2024 14:12

Використання подібних слабких і однакових паролів полегшує роботу шахраям, адже такі акаунти можна легко зламати❗️

Як повідомляє Кіберполіція, зловмисники нерідко використовують брутфорс – метод зламу акаунтів, коли спеціальна програма здійснює систематичний перебір усіх можливих комбінацій логінів та паролів для пошуку правильного. Тому для захисту акаунтів важливо встановлювати унікальні складні паролі та уникати використання загальновідомих комбінацій.

Також, якщо зловмисники отримають доступ до одного пароля, вони зможуть отримати доступ до всіх облікових записів, де він використовується.

‼️ Тож, в жодному разі не використовуйте однакові паролі до всіх акаунтів. Під час створення паролів дотримуйтеся таких простих правил:

🔸 не використовуйте жодних типових комбінацій та особистої інформації;

🔸 не використовуй послідовне або зворотне написання символів або цифр;

🔸 уникайте комбінацій, які легко відгадати.

Для захисту акаунтів також необхідно встановлювати двофакторну автентифікацію.

🔗 Якщо ж хочете отримати більше дієвих порад та лайфхаків про створення надійних паролів, переходьте за посиланням та читайте на сайті Національний банк України та Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України #КібербезпекаФінансів: https://promo.bank.gov.ua/payment-security/.