Цікаве літо з Благодійний фонд "Голоси дітей" , - Білокуракинська громада запрошує на відпочинок до Закарпаття

Дата: 14.05.2024 14:26

Шановні батьки!                                                                                                                                                                                ▶️На прохання Білокуракинської СВА Благодійний фонд "Голоси дітей" люб'язно погодився направити дітей громади на відпочинок до Закарпаття! Безкоштовно☝️ з 4-разовим харчуванням, дозвіллям на 7️⃣ або 1️⃣4️⃣ днів перебування протягом всього літа (4 зміни).                                                                                                                                  🛤Виїзд централізовано з м. Києва (залізничний вокзал) до кемпу та в зворотному напрямку за рахунок фонду.          🧘‍♂️Ваша задача налаштувати дітей на позитив!                                                                                                                      📍Запис бажаючих проводиться за телефоном 0507062845.