МЕМОРІАЛ ПАМ'ЯТІ БІЛОКУРАКИНЩИНИ

Дата: 10.05.2024 12:51

Старший сержант Сергій Бурдов, позивний «Сенчік» загинув 3 квітня 2022 року під час ворожого обстрілу, виконуючи бойове завдання біля Мар'їнки на Донеччині. Захиснику було 50 років.

Народився Сергій у селі Лаврівка Білокуракинського району Луганської області. Після навчання в Дем'янівській школі закінчив Паньківське професійно-технічне училище.

Працював механізатором в сільгосппідприємстві «МТС «Альянс». Пізніше влаштувався слюсарем до Дем'янівської школи.

У квітні 2021 року підписав контракт зі Збройними Силами України. Проходив службу у 54-й окремій механізованій бригаді iменi гетьмана Івана Мазепи на посаді командира бойової машини піхоти. Брав участь в ООС. Повномасштабне вторгнення зустрів на Донеччині.

Був порядною, доброю та чуйною людиною, завжди першим відгукувався на прохання про допомогу, дуже любив своїх близьких та рідних.

У Сергія залишилися дружина і донька.