До Дня Європи в Україні #depmtd пропонує долучитися до флешмобу "Луганщина – це Європа, луганці – європейці!"

Дата: 03.05.2024 13:56

Сьогодні держави, які раніше були просто сусідами, стали справжньою родиною та безпечним прихистком для багатьох мешканців Луганщини, які рятуються від російської агресії.

Недарма міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок зазначила: "Майбутнє України — в Євросоюзі, у нашій спільноті свободи, і незабаром вона розшириться від Лісабона до Луганська. З кожним селом, з кожним метром, який звільняє Україна, з кожним метром, де вона рятує своїх людей, вона також розширює свій шлях у ЄС".

Долучайтеся до флешмобу та промотуйте європейське майбутнє Луганщини!

У межах інформаційно-просвітницької кампанії «Європейський тиждень на Луганщині», #depmtd запрошує долучитися до конкурсу малюнків і віршів "Україна – це Європа, українці – це європейці!".

Умови конкурсу:

- Малюнки та вірші повинні відповідати тематиці конкурсу;

- Вік учасників – без обмежень.

Роботи просимо надсилати на електронну пошту uzzptair@gmail.com

Обов’язково слід зазначити назву роботи, прізвище, ім’я автора, вік, місце проживання.

День Європи в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – її частина.

Роботи учасників буде розміщено на офіційних сторінках #depmtd у соціальних мережах.