Олексій Смирнов провів робочу нараду щодо організації мобілізації державних службовців

Дата: 03.05.2024 13:27

Фото без описуФото без опису

Перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов провів нараду щодо удосконалення процедури проведення заходів мобілізації, військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, а також окремих питань проходження військової служби для покращення якості підбору особового складу під час доукомплектування бойових підрозділів для відсічі збройної агресії проти України.

Він нагадав, що 16 квітня 2024 року Президент України Володимир Зеленський підписав Закон від 11.04.2024 № 3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку». Основна його частина набуває чинності з 18 травня 2024 року.

Тож доручено переглянути списки військовозобов’язаних державних службовців та працівників комунальних підприємств, з урахуванням вимоги щодо бронювання не більше, як 50 % працівників державних органів влади.