Сьогодні – Всесвітній день свободи преси

Дата: 03.05.2024 10:21

Наші журналісти працюють поблизу лінії фронту та під час масованих ракетних ударів, аби світова спільнота бачила справжню мужність українських оборонців та тяжкі наслідки воєнних злочинів окупантів.

Медійники наражають себе на небезпеку, ризикують життям. Бо від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну загарбники вбили щонайменше 89 з них.

Деякі загинули, виконуючи обов’язки за фахом. Більшість – боронячи рідну країну. На превеликий жаль, серед них є і луганчани.

Журналіст телеканалів «Україна», «Україна24», «Дом», ветеран війни на Донбасі, військовослужбовець Олександр Махов віддав життя за країну у бою поблизу Ізюма 4 травня 2022 року.

Радіоведучий «Суспільного», стрілець-снайпер механізованого батальйону Дмитро Сірик загинув 20 квітня 2023 року під час артобстрілу поблизу Авдіївки.

Серце журналіста «ВВС Україна», «ТРК Україна», комунікаційника, військовослужбовця Олександра Бондаренка зупинилося у квітні 2023 року під час бою під Кремінною.

Пам’ятаємо…