Громадою продовжується виплата матеріальної допомоги захисникам Білокуракинщини

Дата: 02.05.2024 12:15

Білокуракинська селищна територіальна громада продовжує підтримку своїх жителів, які боронять незалежність та суверенітет України, наближають її Перемогу. Так, вчергове розглянуто заяви на отримання матеріальної допомоги військовослужбовцям, родинам загиблих (зниклих безвісти) військовослужбовців та на лікування соціально-вразливій категорії населення. За результатами розгляду виплачено 140,0 тис.грн. Захисникам та Захисницям, додатково надано їм допомогу в розмірі 15,0 тис.грн. в зв'язку з отриманими пораненнями під час бойових дій, ще 10,0 тис.грн. отримала родина зниклого безвісти військовослужбовця та 6,0 тис.грн. виплачено на лікування членам громади. Продовжується робота з прийому заяв для вирішення нагальних проблем членів громади.