Робота Координаційного центру надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганської області м. Житомир

Дата: 22.04.2024 19:19

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Шановні відвідувачі Координаційного центру надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганської області м. Житомир.

Нагадуємо,  що в Координаційному центрі окрім отримання гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів можна скористатись наступними послугами:

- щовівторка можна отримати консультацію психолога,

- щосереди можна скористатись послугами перукаря;

- щочетверга здійснюється надання первинної юридичної допомоги від БО «Право на захист. Також,  в Координаційному центрі є можливість отримати вживані речі.

В приміщенні Координаційного центру адміністратор ЦНАП здійснює надання адміністративних послуг.

Кожен четвертий вівторок місяця спеціалістом пенсійного фонду проводиться консультація з питань оформлення та виплати різних видів пенсії, а також надаються консультації з оформлення субсидії на оплату житлову комунальних послуг.

Протягом тижня гумхабом продовжувалася видача державних продуктових наборів у кількості 63 шт.

Благодійний фонд «Благодійна організація «Ветерани за сильну Україну» - продуктові набори – 28 шт.

Лікарські препарати:

Potassium-iodine pills – 880 таб.(штук)

Electrolyte & Vitamin

Supplement 0.32oz (LEMON LIME Flavor), 300/ Case – 172 саше

Pregnancy Vitamins 180 Tablets – 43 упаковки

Джгут медичний - 24 штуки

Moxifloxacin Hydrochloride 400mg/250mL AVELOX I.V. 250mL Solution for Infusion – 33 упаковки

Glyburide-Metformin Hydrochloride 2.5-500mg GLUCOVANCE 500/5MGTABS – 18 упаковок

Nebivolol 10 mg - 54 упаковки

Oseltamivir Phosphate 75mg TAMITLU – 75 упаковок

19 квітня 2024 року  КУ "Центр надання соціальних послуг" Білокуракинської селищної територіальної громади за підтримки Благодійного фонду "Рокада" м. Житомир проведено тренінг на тему: "Ментальне здоров'я", де учасники обмінялися корисними контактами та поділились один з одним позитивним досвідом подолання труднощів з якими їм довелося зіштовхнутися у новому місті.

Нагадуємо!

Адреса Координаційного центру : м. Житомир, вул.Чуднівська,105, графік роботи: понеділок - п'ятниця 10.00 - 15.00 Телефон центру: 0668621731