Із 1 квітня в «лнр» офіційно почалася весняна хвиля примусової мобілізації, окупанти визначили критерії «націоналізації» житла без господарів, під обстріли ворога потрапило Невське

Дата: 01.04.2024 13:09

«Противник не атакував на Куп’янському напрямку, проте був досить активним на Лиманському. Епіцентри бойових дій – Білогорівка та Терни, які розташовані південніше Невського. Білогорівку росіяни штурмували, маючи підтримку авіації. Українські військові тримають позиції. Вогонь окупанти відкривали в бік Невського», – зазначив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Вчора у кремлі уведено в дію указ, що передбачає призов чоловіків від 18 до 30 років.

Примусові заходи, зокрема, охоплять окуповані території та триватимуть до 15 липня.

Умовна квота – 150 тисяч осіб, які не перебувають у запасі. Хоча кожен регіон уже має завищену рознарядку.

У так званій «лнр» відповідні заходи неофіційно розпочалися ще до завершення президентських виборів.

Окупанти визначили критерії «націоналізації» житла, яке протягом довгого часу перебуває без господарів.

По-перше, квартиру або будинок можна «віджати» з міркувань безпеки – це універсальний варіант. Також загарбники перевірятимуть житло, дані про власність якого не внесені до російського реєстру. Ще один обов’язковий критерій – відсутність боргів за комунальні послуги.

Нагадаємо, що після виявлення такого житла і публікації інформації про нього (не виключено, що заднім числом) господарям надаватимуть 30 діб, аби особисто заявити про себе.