Ще 53 жителі Старобільської громади, які стали на захист України, отримали одноразову матеріальну допомогу

Дата: 28.03.2024 13:30

У березні 53 військовослужбовцям – мешканцям Старобільської громади – виплачено по 15 тисяч гривень.

Прийом відповідних заяв триває. Для отримання більш детальної інформації щодо переліку необхідних документів звертайтеся до відділу соціального захисту населення Старобільської міської ради за телефоном: 066 555 66 06.

Комплексна міська програма, в рамках якої надається ця матеріальна допомога, діє впродовж двох років – 2024-го та 2025-го – та розрахована на військовослужбовців, які беруть або брали безпосередню участь у бойових діях або заходах, необхідних для забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування військової агресії російської федерації проти України, після 24 лютого 2022 року.

Перелік документів за посиланням: https://starobelsk.lg.ua/pres-tsentr/novyny/item/891-shche-53-viiskovosl...