В «лнр» половина виборців голосувала без паспорту рф або голосували за них, окупантам збираються за безцінь віддати ще п’ять шахт окупованої Луганщини, зафіксовано руйнування трьох будинків в Макіївці та Невському

Дата: 25.03.2024 10:04

«У селах Красноріченської громади повністю зруйнованих або понівечених домогосподарств дуже багато. Бо села страждають від вогню росіян по декілька разів на день. Це фіксують представники місцевої влади і луганські поліцейські, які документують кожен такий злочин загарбників. На минулому тижні ворог знищив житловий будинок у Макіївці. Ще два – у Невському – раніше», – зазначив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Упродовж усієї доби росіяни штурмували наші позиції в Білогорівці, де відбито щонайменше п’ять атак противника.

Авіацію ворог застосовував в районах Білогорівки та Серебрянського лісу.

Під вогонь артилерії потрапила Макіївка.

За останні два роки окупанти неодноразово заявляли про значні темпи паспортизації осіб з окупованих територій. Щоправда, за декілька місяців до виборів путіна дещо потихли і дозволили голосувати за будь-яким документом.

Якщо брати до уваги кількість заповнених бюлетенів, то у волевиявленні на території так званої «лнр» начебто взяли участь понад 1,5 мільйона осіб.

Втім, лише у минулому році за паспортом рф звернулося близько 600 тисяч із них.

Крім того, відомо, що у 2022 році на всіх захоплених тоді територіях паспорти вручили менше ніж 300 тисячам осіб. Навіть якщо половина з них проживала на території «лнр», то загальна цифра не вражає.

Це близько 50 % віз підсумкової кількості тих, хто віддав свій голос.

Або провалена паспортизація, або за цих людей проголосував хтось інший.

Колаборанти на окупованій Луганщині продовжують віддавати за безцінь вугледобувні підприємства регіону. Інвестора обирають самостійно, ніяких торгів не проводиться. Відповідний максимально непрозорий закон прийнятий у минулому році. Шість шахт вже мають нових власників. Наразі – подані заявки ще на п’ять.Фото без опису