Шкоди на 4 мільярди гривень завдали росіяни руйнуванням промислових об'єктів картонно-тарного комбінату в Рубіжному

Дата: 13.03.2024 16:11

Від початку повномасштабного вторгнення війська російської федерації цілеспрямовано нищать промислові підприємства нашої області, завдаючи непоправної шкоди цивільній інфраструктурі та довкіллю Луганщини.

Так, безпосередньо у місці здійснення господарської діяльності ПрАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» очисні споруди, а також інші об’єкти нерухомості підприємства зазнали критичних пошкоджень, а деякі були повністю зруйновані ворожими засобами вогневого ураження.

Це призвело до засмічення зазначеної території підприємства уламками боєприпасів, будівель та устаткування.

Площа засміченої території складає 87 100 кв. м.

Співробітники Державної екологічної інспекції у Луганській області за даними фактами розрахували суму завданої окупантами шкоди, яка склала понад 4 мільярди гривень.

Матеріали направлено до правоохоронних органів.