МОЛОДЬ – НАША ГОРДІСТЬ, НАШЕ МАЙБУТНЄ! Гліб Лісовий – рекордсмен! Він установив рекорди України, Європи та світу з пауерліфтингу серед юніорів за версією федерації GPA!

Дата: 11.03.2024 15:25

Два роки тому в м.Теребовля  було відкрито секцію з пауерліфтингу "Iron daddy",  де під керівництвом тренера Дмитра Шпака  почав займатися майбутній рекордсмен.

Гліб Лісовий родом із  смт. Білокуракине Сватівського району Луганської області, але на початку повномасштабного вторгнення у 2022 році,  разом із родиною переїхав до міста Теребовля. Навчаючись у місцевій школі, почав активно займатися спортом, захопився пауерліфтингом.

• Під пильними наглядом наставника талановитий хлопець  тренувався,    удосконалював навички, а вже у квітні 2023 року брав участь  у  Кубку України з цього виду спорту,  встановивши одразу декілька світових рекордів у силових вправах:
  • присідання зі штангою на спині;
  • жим лежачи;
  • станова тяга;
  • а також за  сумою триборства в межах пауерліфтингу у ваговій категорії до 125 кг.

У вересні того ж року стає учасником Міжнародного турніру з пауерліфтингу «Кубок Мирона ІV», що проводився у славному місті Миронівка Київської області. Під час змагань оновив свій же рекорд ще на 10 кілограмів!

Ці успіхи- результат таланту й наполегливої праці!

Сьогодні Гліб Лісовий – студент Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, майбутній продовжувач лікарської династії.

Білокуракинщина пишається своїм земляком.

Бажаємо Глібу перемог та нових досягнень  на спортивному Олімпі!