Проводилася видача продуктових наборів Білокуракинською СВА та Гуманітарним хабом "Житомир"

Дата: 07.03.2024 20:34

Сьогодні, 07.03.2024 року о 14.00 завдяки плідній співпраці Біілокуракинськоі СВА разом із Гуманітарним хабом «Житомир», який знаходиться за адресою: вул. Тараса Бульби-Боровця, 25, м. Житомир https://www.facebook.com/humanhubzhyt було видано 60 продуктових наборів (макарони, крупи, консерви, олія, чай та цукор) для вразливих категорій населення, а саме: багатодітні сімʼї та пенсіонери, які є внутрішньо переміщеними особами.

Така допомога є важливою для забезпечення гідного життя та підтримки уразливих груп населення. Важливо пам'ятати про необхідність спільної дії та підтримки у разі надзвичайних ситуацій, щоб допомогти тим, хто цього потребує.

Завдяки нашій спільній роботі, ми можемо допомогти багатьом людям отримати необхідну допомогу та підтримку. Співпраця з Гуманітарним хабом «Житомир»- це не лише можливість допомогти іншим, але й можливість змінити світ на краще разом. Дякуємо за плідну співпрацю та можливість робити добро разом!