Облдержадміністрацією проводиться збір інформації стосовно економічних втрат підприємств Луганщини внаслідок російської агресії

Дата: 26.02.2024 17:02

Для визначення орієнтовного обсягу економічних збитків Департаментом економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації проводиться попередній збір інформації щодо економічних втрат суб’єктів підприємницької діяльності регіону.

Якщо вашому підприємству на території Луганської області завдано збитків, заповніть анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1PcYSIlZW9yDRqUWLgCxMsgmbFQSxwPdBaaqvAHz...

Нагадаємо, що наразі триває розробка процедур і правил, на підставі яких працюватиме Міжнародний Реєстр збитків, створений Резолюцією Комітету Міністрів Ради Європи про створення Розширеної часткової угоди стосовно реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України, CM/Res(2023)3 від 12 травня 2023 року, в тому числі правил, за якими регулюватимуться процедури прийняття заяв від заявників та розгляду прийнятих заяв.