Сьогодні ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав та відзначаємо 35-ту річницю виведення радянських військ із Демократичної Республіки Афганістан

Дата: 15.02.2024 10:15

Минуло вже багато років після тих трагічних подій  війни,  проте цей  день назавжди залишився в пам’яті людей, як приклад мужності та вірності військовому обов’язку.

160 тисяч українців пройшли через пекло тієї війни, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок, які заплатили життям за інтереси чужої країни.

За героїзм та особисту мужність, проявлену у бою, понад 70 наших земляків нагороджені Золотою Зіркою та званням Герой Радянського Союзу, 24 з них – посмертно.

Найбільші втрати припали на 1982 – 1984 роки. Саме тоді загинули і наші земляки: Олексій Рудяшко, Олег Іванов, Микола Шипілов, Микола Третяк.

Низький уклін родинам, які виховали таких синів-героїв. Ціна мирного неба занадто велика для кожно з нас, ми завжди будемо про це пам’ятати.